• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jak jsi psal o tom křečkovi, znamená to, že jsi měl rád indiánky? Mayovky třeba?
 

DeletedUser11059

Guest
Zapomněl jsi někdy na narozeniny své drahé a pokud jo, slýcháváš to i po letech?
Jsi ten, kdo doma určuje kam a kdy se pojede na dovču, na výlet ... nebo to necháváš na ženě své?
Kdo u Vás drží kasu ... rozesílá z bynky platby a tak, kdo chodí na nákupy?
Jako malý, měl jsi auto / formuli na dálkové ovládání? (na kabelu)
A jakou jsi měl pubertu (posloucháš klasický rock), chodil jsi do rockáčů, kouřil travku, popíjel pivko, prostě si užíval mládí?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Omlouvám se, ale já už musím. Moc děkuji za to, že jsem mohl zpovídat, ale ještě mne čeká učení na Matiku :). Děkuji, že jsem mohl také nasbírat nějaké zkušenosti :). mějte se.
 

DeletedUser3219

Guest
Pamatuju si Tě ještě na cs2 ... tam jste byli s kyselinou něco, jako my s Tarou na cs8. Malý kmen, který byl skoro neporazitelný ... ale dlouhý tlak se v pár lidech dá hlídat jen pár let.
Jak vzpomínáš na začátky kyseliny a na LFFF (byl jsem u nich)?

Vzpomínám na to moc rád. Válka s KD a LFFF bylo to, nás vlastě postavilo. Obecně platí, že komunita je tím silnější čím více se vymezuje proti někomu jinému. Nejlepší cestou jak "postavit" a "udržet" kmen je vymezit se proti silnému protivníkovi, což se nám docela povedlo. Tenkrát jsme měli o co hrát, měli jsme cíl. Od doby kdy LFFF skončilo jsme samozřejmě vedli války s jinými kmeny, ale už to nebylo ono. Už to nebyly "naše" války. Na tuhle dobu vzpomínám moc rád.
 

DeletedUser11059

Guest
Měj se zelí a díky za účast jako tazatel ... díky
 

DeletedUser3219

Guest
Zapomněl jsi někdy na narozeniny své drahé a pokud jo, slícháváš to i po letech?
Jsi ten, kdo doma určuje kam a kdy se pojede na dovču, na výlet ... nebo to necháváš na ženě své?
Kdo u Vás drží kasu ... rozesílá z bynky platby a tak, kdo chodí na nákupy?
Jako malý, měl jsi auto / formuli na dálkové ovládání? (na kabelu)
A jakou jsi měl pubertu (posloucháš klasický rock), chodil jsi do rockáčů, kouřil travku, popíjel pivko, prostě si užíval mládí?

no jasně :D a o to i když mě zná a připoměla se mi :D ale mám ženu chápavou a tolerantní :)
jak říkal Horníček - já mám doma na strosti takový ty důležitý věci, jako je náš vztah k číně, stanovisko k mezinárodní operaci v libyi, chráním domov proti terorismu atd a žena řeší takový ty podružnější věci jako právě kdy pojedeme na dovolenou a kam na výlet - skvěle se doplňujeme
Oba máme účty a tak platíme kdo co zrovna můžeme, do krámu většinou chodím já, ale nemám to daleko.
auto na dálkový ovládání jsem neměl děsně jsem ho chtěl
Pubertu jsem celkem OK. jezdili jsme s partou dělat tábory pro děti, takže jsme se vyblbli tam, rodiče mám v klidu, takže žádné velké spory ani revolty se nekonaly. Kolem maturity nás bráchiou vystěhovali do 1+1, ať je moc neprudíme a děláme si bordel tam :D. Travku jsem nekouřil, ale co si pamatuju vejšku, tak jsem dosahoval průměru cca 10 litrů vetlínského zeleného na týden - ale trvalo to asi jeno rok a půl :DD Užil jsem si to samozřejmě parádně :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Tak co papas, bude se ještě protahovat?[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru