• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVIII. NEDĚLE ..... betkapetka vs zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
PRO VŠECHNY ... VŽDY PO 20h začíná neomezený limit otázek na pozorovatele.
 

DeletedUser3219

Guest
No neboj začalo to tady, ale nevadí nezklamal jsi neboj :) Vím, že máš dost práce, naváži trochu na Biblose. Sportoval jsi jako malý, nebo menší? Závodně či nezávodně? .)

závodně nic. Ale býval jsem samozřejmě sportovnější. Trávil jsem dost času venku, pak jsem dělal vedoucího na táboře, takže jsme blbli s dětma vlétě tam a přes zimu na základně, ale sport jako takový jsem nikdy aktivně nedělal
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Slovo "společenský" má u mě podobnou negativní konotaci jako třeba " bio, jóga, vegetarián, aerobic, nebo třeba stylista" :D
[/SPOIL] Joga tam nepatří ;-))) ...jinak dejme tomu ;-))

[SPOIL]
já se strašně špatně podřizuju autoritě. Jsem ochotný poslouchat jenom ty, kdo si to podle mého zasloužej. V životě to samozřejmě dělat musím, ale ve hře, která mě má bavit bych to prostě nesnesl.
[/SPOIL] Třeba by si to někdo zasloužil i ve hře ;-)))

Moc hezky píšeš o své ženě a dětech...opravdu moc hezky se to čte :))
Plánujete ještě další děti? :))
 

DeletedUser3219

Guest
Jestli to protáhnete jak říká papa... Otázka na kterou se ptám všech, které zde stihnu, co tůj nick? Jak vznikl? Já osobně podle něho soudil, že jsi žena, tak se omlouvám:D

kdysi jsem potřeboval "odkládací e-mail" a protože jsem hlava děravá, používal jsem to jako login na nejrůznějších stránkách co vyžadovaly registraci. Význam to má "bětka pětka - neboli třeba alžbětaV - a to jenom proto, že bětka už byla na seznamu zabraná a pětka se s bětkou dobře rýmuje.

Nikdy mě nanapadlo, že pod tímhle jménem budu na kmenech 4 roky :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]
Jestli to protáhnete jak říká papa... Otázka na kterou se ptám všech, které zde stihnu, co tůj nick? Jak vznikl? Já osobně podle něho soudil, že jsi žena, tak se omlouvám:D

A přitom to už někdy někde na fóru vysvětloval - ale nějaký ten pátek to bude. [/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Aha jaé jídlo nesnášíš, pití a tip lidi, který nemáš rád? :) A nějaké tvé negativní vlastnosti? :D kromě tvé lenosti :)
 

DeletedUser19739

Guest
Proč ale Bětka, tvá žena? Nebo se ti to méno snad jen prostě líbí? Nepředpokládám že by ses tak menoval:D
 

DeletedUser3219

Guest
Máš rád sci-fi? Nebo jsi jako mé lepší já a říkáš tomu naprostá blbost? Já si myslím, že z jistých sci-fi se dá jistě určit, co budou prožívat naše děti. Taky lidé dřív nevěřili an to či ono a dnes je to standard vyspělé společnosti.

Sci fi jsem měl docela rád a něco jsem i četl. Mám moc rád Asimova, Herberta Spencera a časem bych si vzpomněl i na další. Co budou prožívat naše děti ze sci fi asi nevyčtu. Podle mě budou žít život velmi podobný tomu našemu a lišit se bude tam, kde to lidé dneska nejméně čekají (jak tomu bylo v dějinách vždy) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru