• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVI. NEDĚLE ..... Elzucha vs hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Napsala jsi s děvčaty ... máme to pochopit tak, že máš povícero dcer, mimo tu pětiletou?
 

Deleted User - 18375

Guest
Zdravím :)

Co ty a DK srazy? Byla jsi na nějakém? Láká tě poznat osobně ostatní hráče a ty tyrany co dávají bany? (Jeden sraz se blíží...) A nebo si to necháš klidně utéct?
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ano mám tři dcery 22 let,19 let a malý bude 5 let.Navíc za pár dní dcera bude mít miminko tak budu babičkou.
 

DeletedUser11059

Guest
A třeba členství v týmu ... mód, supp, .... už jsi nad tím někdy přemýšlela?
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravím :)

Co ty a DK srazy? Byla jsi na nějakém? Láká tě poznat osobně ostatní hráče a ty tyrany co dávají bany? (Jeden sraz se blíží...) A nebo si to necháš klidně utéct?


Nikdy jsem na žádném srazu nebyla.Ráda bych poznala hráče,kamarády atd.Nedá se říct tyrany..někdo to dělat musí a pokud hráč nehraje fér atd..,musí mít trest.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Vedla jsi někdy vlastní kmen, nebo jsi raději jen členkou nějakého vyhlášeného kmenu? A Tvůj největší dosavadní úspěch ve hře?
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Vedla jsi někdy vlastní kmen, nebo jsi raději jen členkou nějakého vyhlášeného kmenu? A Tvůj největší dosavadní úspěch ve hře?


Můj největší úspěch byl na s16 kde jsem hrála a byli jsme kmen ,,Tsunami" v top žebříčku.

Na s24 mám svůj kmen ELZUCHA/ELZA. s kterým bych to chtěla dotáhnou do vítězného konce.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, dobré předsevzetí, také jsem si myslel, že dohraji světy s vlastním kmenem, ale na dvou světech už to tak není - je to náročné na čas, vést kmen. A jsi spíš zakladatel tyran nebo demokrat?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A mohu odbočit trochu zase k soukromí?

Zajímáš se o okultní vědy, nebo ne? Nechala by sis vyložit karty, znáš svou auru, víš jaké jsi znamení?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru