• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVIII. NEDĚLE ..... MilanaliM vs mód a spamer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co máš za zaměstnání, že jste mohli hrát i v práci?:shock Můj zaměstnavatel takové činnosti trestal vyhazovem, i jen podívat se na seznam bylo riziko!
v teď již bývalé praci jsme měli NET k práci a hráli to i šéfové i baby z personálního (nyní jsem na pracáku) - ne zdůvodu hrani, ale klasické neshody s nadřízeným - požadoval jsem umírnění některých privilegií jistých spolupracovníků, aby se zlepšila práce ostatním
[SPOIL]To nemohou, to je proti pravidlům![/SPOIL]
správne :)
mulťačení potřebují jenom lamy jako třebas Zelí999, Kapusta999, KOkosman100, Kokosamn101 atd :mocking
Ahoj Milane :)
Tak se tě taky na něco zeptám (neboj, nebudu se ptát kolik máš koulí v rozkroku:D)...

Jak to všechno zvládáš při zaměstnání? Farmit v obrovském rozsahu, ničit své okolí, spravovat to velké fórum které míváme, vést diplomacii, hádat se s protivnými spojenci, napomínat neposlušné členy, trestat je, všechno organizovat..?

Jo a také bych tě chtěl poprosit, jestli bys nemohl odpovědět i na Landořinu otázku... Docela mě to zajímá:)
> hvězdičko, už jsme si jasně řekli na Japonském světě, že pořet koulí v rozkroku se bude řečit výhradně na interním kmenovím fóru :D
> jak to včechno zvladám - hádat se, "diplomaciovat", ničit a farmit atd ? mám BOTa :p
bane když mne baví hadat se, tak se hadam a to urputně :D dokud to nepřestane bavit protivníka
> práce? momentálně si ji sháním
> aha Landoru jsem preskočil - pardon
Zdravím všechny a obzvláště Tebe, Milane ...
S tou kamufláží za účelem zachování rodinného soukromí jste to tedy zvládli na jedničku :)

Mě by ale zajímalo, jaké důvody Tě přivedly k tomu, že jsi dvakrát přestal hrát na s22 (resp. sir Milanalim) a nakonec jsi hru vzdal úplně.
Ikdyž si teď nejsem úplně jistá správností své otázky :D

na s22 poprvé - zdravotní a finanční problémy - ani starej ani mladej nemohl se starat o účet
na s22 podruhé - podpory byli poslány dle informací od spojenců - jak se ukázalo byla to kamufláž a veškeré obranné vesnice mi zabral nepřítel - neviděli jsme další smysl pokračovat - padli jsme lstí - blahopřeji nepříteli

Edit 20:10 - ma odpoved se zrejme tyka ukonceni hry na s24 myslim ... s22 nevim
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Myslete na pravidla! první hodinu jedna otázka další hodinu dvě otázky :)
Milane a já hrál po tvém boku nebo po bohu tvého otce? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Zeli ber to ako hlas ľudu tretí krát kedže náhradnik nieje a tazatel tu tiež nieje :D a papasese tu tiež nieje :D[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Všiml jsem si data úmrtí Tvého otce, doufám, že naše nevázané otázky nejsou příliš nevhodné v Tvém rozpoložení? Dodatečně, upřímnou soustrast. Ale mne v podobné situaci loni tato hra a lidi kolem ní dost podrželi. [/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Všiml jsem si data úmrtí Tvého otce, doufám, že naše nevázané otázky nejsou příliš nevhodné v Tvém rozpoložení? Dodatečně, upřímnou soustrast. Ale mne v podobné situaci loni tato hra a lidi kolem ní dost podrželi. [/SPOIL]
Pripájam sa Úprimnu sústrasť.
[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Milane a můžeš odpovědět ještě na mou otázku? :)

Pro ostatní teď už neomezeně otázek a Milana se ptám, zda to můžeme protáhnout do 20:30 :)?
 

DeletedUser

Guest
> aha Landoru jsem preskočil - pardon
na s22 poprvé - zdravotní a finanční problémy - ani starej ani mladej nemohl se starat o účet
na s22 podruhé - podpory byli poslány dle informací od spojenců - jak se ukázalo byla to kamufláž a veškeré obranné vesnice mi zabral nepřítel - neviděli jsme další smysl pokračovat - padli jsme lstí - blahopřeji nepříteli

Děkuji za odpověď ;)

[SPOIL]Přes všechna ta úskalí to bylo fajn, pro mě jedinečná atmosféra s partou lidí se smyslem pro černý humor, který je mi tak blízký, v čele s tebou.
Šokoda jen, že příští hry plánuješ změnit nick, ráda bych to ještě někdy zažila, ale na Japonce fakt nejdu, stačí mi patláála hatláála na tureckém světě :D
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru