• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Ano měla......bylo napsáno výše.......nemohla jsem si vzpmenout na nick.....ale už vím...byl to hráč Winston(naposledy jsem ho potkala na sv. 20)....ten mě to naučil jak hrát....
Ale diplomacii a vůdcoství jsem se učila sama....spíše to byla snaha a trpělivost a byla jsem dosazena na tento post :)
 

DeletedUser

Guest
Lituješ někdy, že jsi mohla svůj čas trávit jinak než na DK ?
Měla jsi někdy ve hře "depku"? Hráčům při více bodech občas přijde hra taková příliš monotónní, nezáživná a tak sami od sebe i končí...

Vzpomínáš na nějakého protivníka, který tě opravdu dokázal potrápit ?
 

DeletedUser23979

Guest
Nelituju toho......byla jsem ráda, že hraju a poznala jsem nové lidi......takže jsme si popovídali a trávili více času na skypu :)


Více bodů...na tom nezáleží...pošleš jenom o víc útoků...monotoní to je ale neděláš to jenom pro sebe...děláš to pro kmen a tom ta hra je....

Já nikdy neměla protivníka.......vždy to bylo jednotné a posílali jsme společně(ano bylo, že na jednu vísku 40 FULL utoků a nic přešlo....a když jisch bylo několik.....ale zase ostatní prošli)
A potrápit bylo u zástupu.......když šlo přes 6 tis. utoků a stídali jsme se a neztratili ani vesničku .-)
 

DeletedUser23979

Guest
Jménem produkce se křeslo pro hosta ukončuje 21 .00 hod.
Děkuji tímto tazateli zelí 999 a hostovi Majka. Kor a všem zůčastněním :).....

Do 21:00 Majka. Kor zodpoví všechny otázky, kterí budou.....

Děkujeme za pochopení :)
 

DeletedUser

Guest
Na osmičce není noční bonus... Zajímalo by mne, plánovali jste třeba útoky převážně na noc ?
A co počet hráčů v kmeni ? Je to dle tebe optimální nebo by ti vyhovoval větší kmen ?
 

DeletedUser23979

Guest
Ano není a vyhovovalo mi to.....nejeli jsme na hodinu ale na den.......8 je specifická....takže se dalo útočit pořád a nemuseli jsme hledět naš...proto také na druho stranu chodilo tolik útoků :)

Počet členů...vývalo 20 na kmen....sice to bylo malinko a měli bud dvojku nevo až 3......ale výborné na tom bylo, že jsi se poznal a věděl si o koho jde....ne když může být 500 členů.....

Ted už je tam 50 členů....takže se udělali max. 2 kmeny......ale uvidí se, co bude....je tam KOF TfOh.....od začátku spojenci a mají vše pod kontrolou.......

kdo vyhraje...uvidí se...ale oni nezačnou bojovat mezi sebou....tak se uvidí, co INNO vymyslí, nebo to bude svět bez vítěze
 

Deleted User - 18375

Guest
Byl zde vzpomenut "případ Matejos" :pardon - trochu si na to pamatuji, ale opravdu prachbídně.... Mohla by jsi mi osvěžit paměť, co ty jeho scripty dělaly?
 

DeletedUser23979

Guest
dělali, co dněšní povolené...hlavně on jel na farmení.....takže šlo o útoky a suroviny....v tu dobu jsi mohl posílat určitý počet vojáků(podle bodů) a on měl script, že jsi mohl posílat třeba jenom 10 špehů....
 

Deleted User - 18375

Guest
Myslel jsem, že to trochu rozvedeš :)

// Špehové minimálním limitem jednotek omezeni nejsou (1/10 z bodů vesnice) - bez potíží lze poslat 5 špehů. Pokud na S8 nebylo ještě něco zvláštního, jako že asi ne....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru