• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
No tak vytaj vitaj v odbore ja som tiez hostinsky kuchar casnik.

No a znamky vysledky v skole?

[SPOIL]niekedy sa stane ze otazku polozim druhi krat lebo 3 strani som tu nebol takze prepac mirosaurus:)[/SPOIL]
 

DeletedUser2901

Guest
Hm, říkáš že jsi "studoval" na S1. Mohu se zeptat u koho? Chápu že je to už x let, ale přeci jen svého učitele bys zapomenout neměl... :)
U koho myslím nick a kmen, jestli to není tajné...
 

DeletedUser19739

Guest
Aby řeč nestála a než odpovíš na mou otázku....

Dám jsem další :

Jaký máš vztah k těmto věcem: Pivo, středověk, letadlo.
Co by sis vzal s sebou na opuštěný ostrov?
Láká Tě seskok s padákem či jiný adrenalinový sport?
Co máš na stolku za knihu?
Jaro, léto, podzim, zima?
Piješ mléko? Jíš rajčata?

Pivo... Na toto fórum chodí známí mích rodičů takže rači pivo nee. Pouze kofolu. Středověk mám rád v počítačových hrách, a mrzí mě že jsem ho prošvih v Detenicích:( Létání miluju:D Ale lítám méně, než bych si přál.

Na opuštěný ostrov? Pořádnou zásobu whis... kofoly:D

Seskok padákem je mím největším snem, ale ještě rači bych si snad ještě rači sjel pořádný freeride na prkně, ten pravý extrémní:)

Na stolku nemám momentálně nic, čekám až vyjde čtvrtý díl série Eragon: Odkaz dračích jezdců. Má vyjít někdy za týden, cirka:)

Zima. Jedině zima:)

Mléko piju, ale když se do něj nasype trocha kakaa, tak je to jediná má oblíbená snídaně, přímo to miluju:)
Rajčata... Sem kuchař, já jím všechno:D Snad až na sýr a brokolici...
 

DeletedUser19739

Guest
No tak vytaj vitaj v odbore ja som tiez hostinsky kuchar casnik.

No a znamky vysledky v skole?

[SPOIL]niekedy sa stane ze otazku polozim druhi krat lebo 3 strani som tu nebol takze prepac mirosaurus:)[/SPOIL]

Mám 2 dvojky a jednu 4 (biologie mě nebaví, nezajímá, a příští rok jí mít nebudem tak je to jedno) jinak semé 1:)

Hm, říkáš že jsi "studoval" na S1. Mohu se zeptat u koho? Chápu že je to už x let, ale přeci jen svého učitele bys zapomenout neměl... :)
U koho myslím nick a kmen, jestli to není tajné...

Ou, tak teďka si mě zaskočil... Kmen Ziha1 nebo tak nějak a hráčka Gabina, pokud teda tahle holka nebyla na sedmičce:(
 

DeletedUser23979

Guest
pošuk ... uvažující především
psycholog ... necháš se vždy napálit
houževnatý ... gaučový povaleč
skrblík ... pan outrata
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč
měkota ... tvrďák
srandista ... morous
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???)
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista)
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor
 

DeletedUser35385

Guest
Mas priatelku? Ake dievcata sa ti najviac pacia ak by mali vyzerat a akej povahy?:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru