• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 45.Neděle........Cleana vs. Ritier alex

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33450

Guest
Milá Cleano,těší mě,zdravím Tě,ostatní a zároven zdravím tvého zpovědníka.:hi

Kde na kterém tajemném světě ted působíš a hledáš zdroj síly,elixír mládí,křištál nesmrtelnosti a grál věčného zdraví?
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Já bych chtěl vědět jak dlouho hraješ DK a kde všude jsi hrála

Hraji od začátku české verze,to už víš,světy jsem prošla až asi na 3 všechny na začátku,ale pak jsem zakotvila na 1,to byla má doména.A nebýt jednoho hráče a toho,že jsem chtěla opět potkat své přátele ze světa 1. na srazu v Dětenicích a nechtěla jsem tam být jako cizinec,jsem začala opět hrát na světě 24,ale bohužel,již jsem se nemohla vrátit ke svému původnímu nicku,účet huha jsem totiš oficielně předala a to další už můj vůdče bývalý znáš!!
 

DeletedUser

Guest
ahoj :)
to je pekné že si začínalo z vnukom :yes

z vnukom ešte hráte spoločne alebo vnuk už nehrá ?
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Ještě malou otázku, Kolik věnuješ za den času této hře?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Hanko, a nevykouzlila by jsi nám nějakou vzpomínku na Rohan? Třeba jsou tu na fóru i další pamětníci. Něco z kmenového fóra třeba. Pro Tebe, jako osobu kouzla a čáry ovládající, by to nemusel být problém. :D
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Omlouvám se za mou pomalost protože mě ten německej dědek někam dal,mou nápovědní kouličku,tak musím pracně dávat své myšlenky dohromady.

Jako stará čarodejnice jsem začla působit až na DK,kvůli mému věku [SPOIL]ted61[/SPOIL],ale zajímám se o bylinky,o přírodu jako takovou,přitahuje mě i tajemno.

Celý svůj aktivní život jsem pracovala se zvířaty a v přírodě.

Mé koníčky?Do 45 jsem působila u nás ve vsi jako cvičitelka dětí a žen v Sokole a věnovala se požárnímu sportu.
 

DeletedUser23979

Guest
Když jsem viděla tvoji fotku se srazu a kloboučkem od Haryho Pottra. Máš k tomu nějakou přitažlivost či koníček ?
 

DeletedUser35385

Guest
Tak ako som zistil mas rada zvieratka. Tak mi povedz konkretne ktore sa ti tak najviac pacia? Ake zvieratka si chovala atd. Teraz kus sukromnejsia otazka. Mas nejakeho priatela teraz momentalne? Kolko mas deti? Vnucik sa ti vola ako?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru