• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 45.Neděle........Cleana vs. Ritier alex

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33450

Guest
Milá Cleano,když Tě zajímají bylinky?
Tak,znáš kouzlo nebo zázračnou bylinu,co hledalo mnoho zkušených mágů,vracejících třeba zdraví nebo najít omamné kouzlo úsměvu,když vcházíš blíže a blíž?:yes

Nebo naopak,copak bys mi doporučila na povzbuzení při nočních směnách při vaření lektvarů?:blush
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Když jsem viděla tvoji fotku se srazu a kloboučkem od Haryho Pottra. Máš k tomu nějakou přitažlivost či koníček ?

Mám, protože vlastním 8 vnoučat od 2 do 18 let,tak mám mnoho příležitostí vše toto sledovat a protože žiji na 2 místech a jsem určitou dobu mimo dosah své rodiny, tak si krátím chvíle hraním DK,a tady využívám to co znám od dětiček,
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Milá Cleano,když Tě zajímají bylinky?
Tak,znáš kouzlo nebo zázračnou bylinu,co hledalo mnoho zkušených mágů,vracejících třeba zdraví nebo najít omamné kouzlo úsměvu,když vcházíš blíže a blíž?:yes

Nebo naopak,copak bys mi doporučila na povzbuzení při nočních směnách při vaření lektvarů?:blush


Pár takových bylinek používám a nenechám na ně dopustit,např.zázvor,Kalanchoe -pokojový žen-šen,

úsměv musí najít každý sám v sobě
 

DeletedUser35035

Guest
Když máš tolik vnoučat nestáva se ti někdy že si v některé chvíli nespomeneš na jméno alebo se pomýlíš a řekneš jméno jeho bratra :D ??? Mojí babičce se to stává hodně často :D
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak ako som zistil mas rada zvieratka. Tak mi povedz konkretne ktore sa ti tak najviac pacia? Ake zvieratka si chovala atd. Teraz kus sukromnejsia otazka. Mas nejakeho priatela teraz momentalne? Kolko mas deti? Vnucik sa ti vola ako?

Jejky jaké zvířátko mám nejvíce ráda?No ty moje dvounohé přeci!

Jinak, jako každý veterinární technik,jsem přišla do styku s hodně zvířaty a doma? protože žijeme na vsi,jsme měli vše co patří k chalupě,ted už jen včely,králíky,psi,slepice,kočky a rybičky

Přátel mám mnoho,ale muže jednoho za 14 dní budeme slavit ,že jsme spolu vydrželi navzájem 40 let

Děti máme 2, kluka a holku


Jooo mám ti je vyjmenovat všechny???:pardon
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Když máš tolik vnoučat nestáva se ti někdy že si v některé chvíli nespomeneš na jméno alebo se pomýlíš a řekneš jméno jeho bratra :D ??? Mojí babičce se to stává hodně často :D

Ale taky se mě to stává,ale oni vědí protože se jim to také plete když se sejdem všichni dohromady,Třeba i mě zavolají Lucko místo babi:D
 

DeletedUser35035

Guest
[SPOIL]
Tak za to že bych babičce řekl jménem bych pořádne dostal. V tříde sem jedinej co své babičce musí vykat :D
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tedy, pěkné výročí - 40 let - kolikrát za život jste zapomněli, že máte výročí? Moje manželství bohužel skončilo dřív, ale na výročí jsme zapomínali pravidelně - oslavili jsme pořádně jen 20. a chystali jsme se na 35. Jen k tomu už nedošlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru