• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
Jak tam nemáme Frantu tak ani nevím o kolik už prohráváme vesek nikdo nám to tam nedává:D:D

Budeš mi to Franto muset dávat sem:D:D

No roky,roky som robil každý týždeň štatistiky vojen v každom kmeni kde som bol,aby každy videl slabiny kde máme,úprimne nepametám sa že by sme v HU na niektorom svete prišli za deň o viac ako 10 dedín,začínam mať radosť z toho že to nehrajem,pri týchto čislach zabrani,určite by som dostal infarkt ako sa poznam :D,ja ale verím že to otočite a bude to lepšie :cry.
 

DeletedUser34217

Guest
To doufáme všichni až na Bedulase:D:D

Takhle dostáváme!!Nepřátelé se mohou kochat:(
[SPOIL]Side 1: Tribes: DOOM, DOOM.
Side 2:
Tribes: D)M(A


Timeframe: Navždy


Celkem vítězství:


Strana 1: 4,619
Strana 2: 2,488
Rozdíl: 2,131


chart



Celkem vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 25
Strana 2: 234
Rozdíl: 209


chart



Body všech vítězů:


Strana 1: 20,021,396
Strana 2: 16,460,772
Rozdíl: 3,560,624


chart



Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 202,374
Strana 2: 1,914,422
Rozdíl: 1,712,048


chart



[/SPOIL]

[SPOIL]
screenshot-1.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takhle dostáváme!!Nepřátelé se mohou kochat:(
[SPOIL]Side 1: Tribes: DOOM, DOOM.
Side 2:
Tribes: D)M(A


Timeframe: Navždy


Celkem vítězství:


Strana 1: 4,619
Strana 2: 2,488
Rozdíl: 2,131


chart



Celkem vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 25
Strana 2: 234
Rozdíl: 209


chart



Body všech vítězů:


Strana 1: 20,021,396
Strana 2: 16,460,772
Rozdíl: 3,560,624


chart



Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 202,374
Strana 2: 1,914,422
Rozdíl: 1,712,048


chart



[/SPOIL]

Čo k tomu dodať,Vaša mapa je naozaj veľmi ťažká,spojenci veľmi slabé,nie je sa veľmi o čo oprieť,jedine čo ma teší je že zo starých doomákov nik nestráca dedinky,čo som pozeral,sú to všetko nový hráči,žial to ale nie je ospravedlnenie,niekedy je treba uznať aj kvality protivníka,vydržať o rok,rok a pol tie učty už budu 3-4 megove,obrany bude dosť,tam začne iná liga,už bude dosť jednotiek aj na zabezpečenie prvých linii,tam sa začne ukazovať viac aký je silný kmeň ako celok,dovtedy zostáva len im gratulovať .
 

DeletedUser34217

Guest
Od skynet je to ještě horší to sem ani nedám :king,snad už níže nespadneme


hlavně maká a o tom to je o práci a o času.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Troška zmiernim Tvoj žial :D,štatistika hračov z S19,starý domáci,alebo hráči ktorý vyhrali 19,ako vidím nie je ich už veľa,ale ako som pisal,starši hráči su v pluse,hanbu robia ty novy ,samozrejme nechcem tym znižiť to že Vás mlatia,len som bol zvedavy ako sa darí hráčom,ktorý sme spolu roky hrali.

[SPOIL]Side 1:
Players: Rikinátor25, Sadu Satana, Litold, páva1, Dvoukvítek, rychlik, Dara, saxousek, kubowrc, HarryLord, hanousek, beránek Timy, Jonáš534
Side 2:
Tribes: SODA, Skynet, D)M(A

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství:

Strana 1: 1,033
Strana 2: 8,020
Rozdíl: 6,987

chart


Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 24
Strana 2: 5
Rozdíl: 19[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Diskuze opět otevřena. Doufám, že tentokrát se konečně dozvíme nějaké novinky z S27. ;)

Na řešení těch ostatních problémů tu jsou soukromé zprávy. Děkuji. :)
 

DeletedUser36488

Guest
Proč je vlastně rychlik zase zabanovaný? Já jsem si nevšiml že by někde řekl něco mimo téma, nebo něco nevhodného. To bylo asi preventivně :yes
 

DeletedUser36488

Guest
Čo k tomu dodať,Vaša mapa je naozaj veľmi ťažká,spojenci veľmi slabé,nie je sa veľmi o čo oprieť,jedine čo ma teší je že zo starých doomákov nik nestráca dedinky,čo som pozeral,sú to všetko nový hráči,žial to ale nie je ospravedlnenie,niekedy je treba uznať aj kvality protivníka,vydržať o rok,rok a pol tie učty už budu 3-4 megove,obrany bude dosť,tam začne iná liga,už bude dosť jednotiek aj na zabezpečenie prvých linii,tam sa začne ukazovať viac aký je silný kmeň ako celok,dovtedy zostáva len im gratulovať .

DOOM že má málo spojenců? Hmmm.. Co se vůbec vzrušuju, když vím že ty tak rád plácáš o věcech o kterých víš kulové. Jsme obklíčení 5 kmeny úplně ze všech stran, a minimálně 4 s DOOM spolupracují
Skynet s náma nikde nesousedí, kromě bomifla, ale ten je v současné době silně zaneprázdněn barbarskými vesnicemi:yes
Ale jinak svět se mi líbí. Kromě toho, že na mě nikdo nechce útočit, ale věřím že DOOM už si na mě nějakýho špeka připraví, když je teď budu pár dní otravovat katapulty :p
 

DeletedUser

Guest
Exercituum napísal : DOOM že má málo spojenců?Co se vůbec vzrušuju, když vím že ty tak rád plácáš o věcech o kterých víš kulové.

quote_icon.png
Původní příspěvek od pajclin1

Čo k tomu dodať,Vaša mapa je naozaj veľmi ťažká,spojenci veľmi slabé,nie je sa veľmi o čo oprieť

Napísal som že spojenci veľmi slabé,nie že ich majú málo,prekrúcaš moje fakty,čo som napísal.
Možem Ťa ubezpečiť že mám pravidelne info,tak ako som písal,že viem že máte problémovych hračov a na to doplatite,spoluzakladal som Doom,to že som nemohol hrať ,písať, mal som zlomenú ruku,neznamená že som nemohol na tajnom čítať bývalich hráčov A.D ich urážky,nadávky,vulgarizmy.

Ked už všetko odsuniem na druhú koľaj,neverím tomu že Tvoje velenie v kmeni može udržať ludi dlho hore,nesprávaš sa ako vodca,Tvoja reputácia místní šašek,je ako vidim veľmi na mieste,prvý krát si stratil rešpekt,keď si nepotrestal hráča ktorý ignoroval DoN,Tvoj kredit ide stále dole.
 

DeletedUser36488

Guest
Exercituum napísal : DOOM že má málo spojenců?Co se vůbec vzrušuju, když vím že ty tak rád plácáš o věcech o kterých víš kulové.

quote_icon.png
Původní příspěvek od pajclin1

Čo k tomu dodať,Vaša mapa je naozaj veľmi ťažká,spojenci veľmi slabé,nie je sa veľmi o čo oprieť

Napísal som že spojenci veľmi slabé,nie že ich majú málo,prekrúcaš moje fakty,čo som napísal.
Možem Ťa ubezpečiť že mám pravidelne info,tak ako som písal,že viem že máte problémovych hračov a na to doplatite,spoluzakladal som Doom,to že som nemohol hrať ,písať, mal som zlomenú ruku,neznamená že som nemohol na tajnom čítať bývalich hráčov A.D ich urážky,nadávky,vulgarizmy.

Ked už všetko odsuniem na druhú koľaj,neverím tomu že Tvoje velenie v kmeni može udržať ludi dlho hore,nesprávaš sa ako vodca,Tvoja reputácia místní šašek,je ako vidim veľmi na mieste,prvý krát si stratil rešpekt,keď si nepotrestal hráča ktorý ignoroval DoN,Tvoj kredit ide stále dole.

KDO PORUŠIL DON???????????????????????
Hele sorry, ale vidím jaké máš informace.. Co slovo, to blábol. Nejhorší je, že své bláboly ihned generuješ jako pravdu, a vesele to hlásáš na veřejném fóru. Sem mi dej důkaz kdo kdy porušil dohodu, a pokud ho nemáš, tak ZAVŘI ÚSTA.

Já tady napadám to co jsi řekl, kecy.. Ale ty napadáš NÁS bez důkazů, a to je sakra rozdíl!

Pokud je šašek každý kdo hájí svůj kmen před *****, pak jsem šašek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru