• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser31120

Guest
Všichni to máte moc pěkné opět pro DK team to bude těžké
 

DeletedUser

Guest
re: lamac

No, u většiny jsem našel vážně do očí bijící chyby, jako jsou čárky, mezery, apod. :) :) ale tvoje písánečko bylo krásné ke čtení a těšil jsem se na něj :yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No bohužel, v tom máš pravdu. Ale toto není diktát, hodnotí se obsah. ;)
 

DeletedUser37043

Guest
Nebojte se, já se taky zúčastním :).. Ať je trošku sranda. :D :p :)
 

DeletedUser37046

Guest
a

Já hraji divoké kmeny asi 2 roky . A jednou jsem šel ke kámošovi , kterému je 40 let a jednou sem šel kněmu a kukázal jsem mu divoké kmeny a jemu se to zalíbilo tak to začal hrát hrozně ho to baví a pořád stoupá výše a výše :yes.
Vždycky když k němu jdu tak se zakecáme a o ničem jiném než o divokých kmenech nemluvíme .
U něj doma jsem víc než u sebe .Bydlí od mě asi 50 metrů . A v DK mu hodně moc rád pomáhám a vůbec nelituji že jsem ho poznal a sem moc rád že hraje DK aspoń jsem mu ukázal jinou hru ." je mi jedno jestli vyhraji nebo ne ale sem rád že se o to můžu svá mi podělit děkuji".
 

DeletedUser

Guest
nechtěl bych to kontrolovat

No, už je pořádná účast... se vůbec divím, že to admini chtěj vyhlašovat, když potom maj tolik věcí na čtení :D a jestli si to čte někdo s právama-budou výherní setkání někde napsaná (třeba skz komerční účely) nebo pouze zde na foru?
 

DeletedUser34217

Guest
Mohu se zeptat proč vítěze vybírá DK tým a né hráči hlasováním..??
A ještě proč sou tam zase ty kličky ,že Dk tým může zadání zrušit či změnit-:))
Je to podobné ,jak výběrová řízení v celé republice.

Dle mého by o vítězi měli rozhodnout hráči a né DK tým
 
Nahoru