• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
2. vysledek ankety vidim, neni tam procento hlasujicich tudiz zadam o zverejneni celkoveho poctu aktivnich hracu v dobe zahajeni ankety


ANO
18163.96%
NE
10236.04%
Odevzdané hlasy: 283

Nevím jak Ty, ale já tam procenta vidím.
 

DeletedUser34128

Guest
vidim cislo odevzdane hlasy, pocet hlasu ano/ne a procentualni vyjadreni v pomeru k poctu odevzdanych hlasu, ale nevidim tam pocet aktivnich hracu, ani kolik procent z aktivnich hracu odevzdalo svuj hlas, na to se ptam, abych vedel zda byla dodrzena ta 1/3 hlasujicich
 

DeletedUser25426

Guest
No nevím - anketa byla vyhlášená podle fora 28.3.2013 - a podle grafu aktivních hráčů na TW stats to vypadá OK :).
[SPOIL]
image.php
[/SPOIL]
Upřímně - máte levný mince - to je i pro slabší kmeny výhoda - aspoň můžou rychlejc zabrat svoje neaktivní a ušetřený suroviny využít jinak...
Nebo co bys získal tím, kdyby zůstaly jak byly? Leda pocit, že konec nepřijde tak rychle - ale jen pocit ;)
 

DeletedUser34128

Guest
kdyz mi nemame neaktivni, narozdil od nepratel, u kterych mame podezreni na multiplaying, ovsem to je jenom domnenka takze jakobych ji nevyslovil, vsak to support hlida, ale je zrejme ze zaplnuji vetsi oblast mapy a budou rychleji stavet barbarky atd..

a jiz jsem ten odhad podle toho grafu z twstats sem psal, me zajima presne cislo..
 

DeletedUser23979

Guest
Jaké číslo. Musíš si ho udělat. Nikdo ho za tebe dělat nebude:)
 

DeletedUser34128

Guest
Jaké? přesné, v člověcích, teda pardon, v účtech, v člověcích by to mohlo být míň..
 

DeletedUser23979

Guest
Opravdu nechápu tvojí odpověd. Co tím pisatel myslel. v,,človecích,, to ale je :)
 

DeletedUser34128

Guest
v člověkách?,
ne konec srandy, me zajima pocet aktivnich uzivatelu v dobe spusteni ankety
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Přesně se mi to ještě nepodařilo dohledat ale přibližně byl v době ankety počet někde mezi 750-800 hráčů.

Momentálně je 650,otázka je kolik z nich je v tuto chvíli aktivních a kolik v nejbližší době zbarbaří.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34128

Guest
to jsi trochu ujel, i podle twstats vidim ze pres 800 to bylo urcite, ale vy delate anketu, vy to vite presne..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru