• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Já ještě v době ankety mod nebyl,tudíž se snažím hledat v dostupných možnostech,navíc tohle je záležitost herní nikoli fóra tudíž k tomu nemám přístup.
Několikrát už tu bylo napsáno že přesnější odpověď můžeš dostat pouze přes ticket,fórum a hra jsou odlišné záležitosti.
 

DeletedUser34128

Guest
nj, diky za snahu..

ps. v tiketu jsem urcitou odpoved dostal, ale nechce se mi tomu verit, tak doufam ze to napise i sem, abychom se mohli zasmat vsichni..:pardon
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pochop že se snažíme pomoci,je-li to možné ale k některým věcem máme stejný přístup jako kterýkoli jiný hráč,jak už jsem psal i když fórum i hra patří k sobě,jsou to dvě odlišné záležitosti.
Tady si o tom můžeš pokecat ale nedají se tu herní věci řešit.
 

DeletedUser11059

Guest
tomzr2 ..... v první řadě TWstats není herní pomůcka od IG. Je to projekt hráčů, který byl ke hře připojen, nicméně se tam mohou ukazovat odchylky a chyby, a to především v časových propadech. Poukazovat na to, co ukazuje TWstats je neadekvátní. Podobných hráčských výtvorů je více.
Důležité je, kolik je aktivních (respektive registrovaných) účtů na daném světě. Nevím, zda se vyjímají účty, které byly dány k deaktivaci přímo hráčem, ale v časovém úseku 5 dnů má možnost toto zrušit, čili nejspíš vyjmuty nebudou.

Tudíž zjistit si kolik je aktivních/registrovaných účtů světa umí každý (opravdu nekoukejte na TWstats). Pokud jsou známy podmínky pro zavedení výsledků ankety do praxe a jednou z nich je 1/3 účast těchto účtů, pak je tu jednoduchá matematika. A pokud je znám výsledek, každý dojde k závěru, zda byly podmínky splněny, jaký je výsledek a jaká bude tedy praxe.

Co na tom není k pochopení nevím.

Pokud toto vše bylo splněno a všechny podmínky ankety taktéž, a vše běží jak má, je vše v naprostém pořádku. Pokud nebyla jakákoliv podmínka porušena, pak to má smysl řešit s nepochopením situace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
diky, ze jsi to napsal, sam rikam ze z twstats to odhaduju a zjevne to neni presne
a prave kvuli tomu chci aby zde bylo zverejneno presne cislo
sam si to zjistit neumim, nevim kde, a v dobe spusteni ankety, nebot tito lide mohli hlasovat..
 

DeletedUser11059

Guest
už jsem prolezl 4 stránky a nevidím o jaký svět se jedná ...., je to 22?
 

DeletedUser34128

Guest
ano, cs22, psal jsem to sem v prvnim prispevku, uz to trochu zapadlo
 

DeletedUser11059

Guest
svět 22 <-- zde máš odkaz na adekvátní statistiky světa ohledně stavu (počet hráčů, vesnic a tak podobně + nastavení)

V tuto chvíli je to 643 (kolik to bylo v době ukončení ankety nevím, protože to je adekvátní stav, v jejím průběhu se mohli registrovat noví a hlasovat, stejně jako jiní zaniknout) ....., čili


ANO
18163.96%
NE
10236.04%

Odevzdané hlasy: 283

výsledek je něco maličko nad 44% zúčastněných z registrovaných ... podmínka byla splněna
rozdíl je skoro 28% hlasů, což bych asi uvedl jako již dostatečný rozdíl (osobně bych viděl diskutabilní hranici od 59% : 41% a menší rozdíl).

Podmínky byly splněny a výsledek ankety je platný.

Na přesný počet registrovaných v den ukončení ankety se optej v ticketu a jistě Ti bude sdělen, ale nevěřím, že se bude lišit o tolik směrem dolu, aby nebyla splněna podmínka 1/3 hlasujících.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
sdelen mi nebyl, zato mi bylo vysvetleno ze mi na vsechno odpovedeli..

ten pocet sel dolu posledni dobou o hodne, takze verim ze v dobe vyhlaseni bylo aktivnich hracu pres 800 a ucast se tedy bude pohybovat kolem hranice 1/3

adekvatni pocet je se zapoctenim vsech kdo meli moznost hlasovat!

ten pomer hlasu jsme deklarovali predem ze za dostatecny budem povazovat az 2/3 hlasu pro. nevim kdo by co osobne videl za pomer, chteli jsme to vyjasnit predem..
 

DeletedUser11059

Guest
Adekvátní počet hlasů není závislý na tom, co řeknou hráči, že oni budou akceptovat. Ber to tak, že jednou budou hráči chtít 100%, jindy 80%, někdy bude stačit 51%. A každý hráč toho světa bude mít jiný názor (nebo strana) - moc proměnných. Proto jsou stanovena jistá kritéria, která se nemění svět od světu.
Vaše sleva není první a vedení si jistě již udělalo představu o adekvátním % zastoupení ANO, aby byl výsledek praktikovatelný.
Napiš si dotaz zde do cheathnter koutku, zda by byla možnost sdělit pokaždé při konci ankety i počet aktivních účtů, z kterých byl výsledek odvozen a zda by nemohli dodatečně sdělit výsledek z Vašeho světa.
Nevím, zda tuto možnost má jen admin, nebo i hlavní cheat či support.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru