• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34128

Guest
trocha z historie tematu,muzes si to precist cely jestli uz si to zapomnel..
[SPOIL]
- jen si dovolím poznamenat, že informace od Indigry, že slevu nebude možné provést, pokud nebude hlasovat víc jak 1/2 hráčů se objevila až po tom, co ankety měly skončit..
- zároveň beru, že všechno nemusí být hned.. Při poslední slevě jeden z našich hráčů dostal odpověď, že sleva by po anketě měla být do týdne, což taky byla.

- at Indigra a nové info - bylo by docela fajn, kdyby další podmínky pro změnu(kolik hráčů musí hlasovat, kolik % musí být pro..) a že vůbec jsou, byly známy před začátkem hlasování.. To je takový docela běžný postup.. takhle to připomíná spíš frašku..

Asi tak, podmínky platnosti hlasování nebyly předem známy. Asi by nebyl takový problém, udělat anketu i s informacemi a podmínkami, po skončení vyhlásit výsledky s tím, že nastavení bude provedeno do...
Přinejmenším by to byl solidní přístup představitelů INNO vůči nám, obyčejným hráčům :)

.. ale my pořád nevíme, jak je to nastartovaný.. tedy už víme, že musí hlasovat víc jak polovina hráčů, ale nevíme kolik % musí být pro, aby sleva byla (copak my.. u nás už anketa proběhla, ale běží na dalších světech..)
.. ano - určitě je dobře, že podobná možnost je.

Nastaveni ankety se da odtusit, 57 procent je malo, 65 uz stacilo :). K cemu se nikdo odpovedny bohuzel nevyjadril je to, kdy slevy budou na svetech aktivovany. Proste chybi informovani a cele ty ankety jsou uz od zacatku lehce zmatene prave i diky upravam a doplnovanim dalsich vicemene (ne)urcitych podminek. Muzem tu psat co chcem, zastupcum Inno je to stejne uplne fuk a jen to odrazi fungovani cele nasi bananove republiky :cry

jasně, to právo máte, ale taky vidíte kam měnění a nevyvrácené podezření vede, no třeba jste s vývojem světa spokojený. Nevím kolik stojí správa a vedení jednoho světa, ale ať mi nikdo nevypráví že S7 je rentabilní v tom počtu lidí co ho hraje...

Vážení hráči,

dle prodloužené ankety, budou mít slevu mincí následující světy.

Svět 1 - 72,8%
Svět 2 - 93,7%
Svět 3 - 83,3%
Svět 5 - 87,8%
Svět 7 - 89,7%
Svět 9 - 87,7%
Svět 11 - 90,2%
Svět 12 - 91,2%
Svět 18 - 64,9%
Svět 24 - 87,8%


V následujících světech sleva bohužel neproběhne, hlasování proběhlo téměř nerozhodně.


Svět 21 - 52,5%
a
Svět 13 57,1%

[/SPOIL]

vidim spoustu zadosti o stanoveni jasnych kriterii, jestli existuje ta jasna predstava, proc neni zverejnena, kdyz se stejne nebude menit, proc nase predstava 2/3 teda nebyla hned na zacatku zamitnuta?
 

DeletedUser36220

Guest
tady čtu pěkný hlouposti minimálně já jsem v ticketu žádal o slevu mincí
Myslím že vše proběhlo podle pravidel v pořádku, většina přehlasovala menšinu smiřte se s tím. 64:36 mluví jasně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
upřímně.

Nejprve se pokusím mít pohled na věc konkrétní.

283 hlasujících (283 x 3 = 849 - toto je 1/3 z takového počtu). V době ankety to vypadá na max 800, spíše o trošiličku méně a po dobu ankety to šlo dolu. Takže podmínka byla splněna. 64:36 toto vypadá jasně.

SLEVA MINCÍ - ZDE je pravidlo pro slenu. Když se kouknu na poslední úpravu tohoto příspěvku, je takto datována: Naposledy upraveno od Indigra; 28.03.13 v 00:19., což je v den startu ankety.

Pak vše proběhlo přesně podle pravidel.

a nyní ještě věc všeobecná

souhlasím s tím, že by měla být známa hranice, kdy budou výsedky akceptované a praktikovány .... minimální poměr hlasů PRO vs PROTI.
Nyní tomu tak zatím není, a proto se musíš smířit s tím, jak je to prezentováno. Jde o to usilovat pro příště, aby i toto bylo v povědomí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
luca brasi, koukam tys taky nemel daleko a dopadl jsi tady jako shedd..
nicmene jsme tedy dostali od supportu jine informace nez vy..

a je mi to jedno, kdysi davno jsem tady napsal prispevek ktery mi byl promazan, vzhledem k tomu ze se k tomu nikdo nechce vyjadrit (v tiketu), napisu ho sem znova ;)

hrobecek je to spravny, kdyz jim chci dat moznost napravy, nebudu je preci rovnou pomlouvat v nemecku, kdyz to stejne rozhodli tady, asi tezko ze by posilali vysledek ankety do nemecka a tam se o tom radili, tato predstava je, nezlob se, opravdu smesna..

a krome toho mi muze byt ukradeny jestli je ******************** nebo ne, to at si vyridi sami mezi sebou..

kdyz to napisu priste, treba uz to zustane cely..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
V tuto chvíli je to 643 (kolik to bylo v době ukončení ankety nevím, protože to je adekvátní stav, v jejím průběhu se mohli registrovat noví a hlasovat, stejně jako jiní zaniknout) .....,

Jen uvedu na pravou míru - noví se registrovat nemohou, svět musí být uzavřen, to je první základní podmínka.

Na jiném místě jsi napsal:

"Důležité je, kolik je aktivních (respektive registrovaných) účtů na daném světě. Nevím, zda se vyjímají účty, které byly dány k deaktivaci přímo hráčem, ale v časovém úseku 5 dnů má možnost toto zrušit, čili nejspíš vyjmuty nebudou."

Účty dané ke zrušení jsou rušeny do 14 dnů. Jakmile hráč klikne na tlačítko zrušit účet, už se do hry nepřihlašuje zpravidla (ještě může, ale tím by proces zrušení účtu zvrátil), takže podle mého názoru, je logické vycházet ze stavu, při uzavření ankety, ne při jejím vyhlášení, protože by šlo o zkreslené číslo právě o ty hráče, kteří již před vyhlášením ankety klikli na zrušení účtu. I tak by tam pořád zůstávali v těch počtech takoví hráči, kteří dali zrušit účet během trvání ankety, ale účet ještě "nezešedl".

Jinak nevím, o jakých jiných informacích tu tomzr2 píše, a proč by měl luca-brasi dopadat jako shedd, včas si uvědomil svůj prohřešek proti pravidlům a napravil. Navíc vyvrátil tvrzení, že o anketu nebylo zažádáno, což se asi tomzrovi2 moc do argumentace nehodí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34128

Guest
vcas? co to znamena?

treba tu informaci ze o anketu nebylo zadano

a zverejnis nam tady ten pocet tech aktivnich? nebo s tim mas problem bez zavislosti na metodice?

prijde mi ze pokud je hrac aktivni, muze hlasovat a tudiz by mel byt zapocten. nechapu ty vase postupy jak to prepocitavate ze by nahodou mohli kdyby klikli na tohle a tamto tak uz by stejne nemohli nebo mohli ale spis vetsinou uz nedelaj tak je nepocitat, to je prece nesmysl..

hodi nehodi, hlavne mi nekomol jmeno!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nezveřejním, moderátoři k těmto informacím přístup nemají.

Překlep v nicku jsem opravil.
 

DeletedUser34128

Guest
ok a muzes tedy pozadat nekoho povolaneho aby nam sem tu informaci dorucil?
 

DeletedUser32337

Guest
nový svět

možná dotaz mimo mísu, uvažuje se o otevření světa s nastavením světa S7? rychlost, jednoduchost, bez kostelů a jiných ptákovin, jen čistá hra :) díky možná jste se k tomu již vyjadřovali, jen jsem to přehlédl .....:axe
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ano, dost mimo téma. Toto jsi měl dát spíš do diskuse světa 30. A pokud vím, tak ke starým nastavením se Inno spíš nevrací, ale kdo ví, třeba jednou nějaký nostalgický svět otevřou ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru