• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser

Guest
Porazeny protivnik (kmeny)



1 Bash Company 222.914
2 Orphans 106.905
3 Válečníci 106.051
4. Legie z Avalonu 86.480
5 Bouře 85.526

BASH si buduje cim dal, tim vetsi naskok v porazenem nepriteli.

Zajimavost:vsechny kmeny v tyhle TOP5 maji od 75 do 90hracu, zatimco BASH ma 49.

Kmenu BASH byla vyhlasena valka od tri kmenu (=DR=, -WP, *IL*)
Sledoval jsem statistiky a BASH vedou tuhle valku s naprostym prehledem a jsou omnoho vic ofenzivnejsi nez ty 3 kmeny, proti kterym valci.

Srandisto....týden po začátku serveru nelze vyvozovat vůbec nic....lamek co do toho prvních 14 dní šlapalo jak o život stavěním domečků už bylo mrak, uvidí se při prvním zabírání šlešchtou kdo z koho ;-)....a ani to nebude vypovídající, nebot jamile začnou za měsíc prázdniny , to budou mít ti nejlepší cca 8 vesniček odpadne kupa hráčů a to i tech dobrých, co se tu nebudou chtít přes prázdniny plácat.

Zkrátka 20. září 2013 bude čas na hodnocení které bude mít vypovídající hodnotu ;-)

P.S. jinak svět to bude zajímavý, hraje tu kupa elitních hráčů z jiných světů, někteří se logli pod svými nicky a někteří po novými ....jsou tu gambleři z VAL, Bouře, RKČ ...tradiční zajeté kmeny s pevným jádrem...co umí tahat hru rok až dva a co si budem povídat, DK je mimo jiné o výdrži....v Bashi jsou schovaní i pod jinými logy také good hráči....potom jsem tu omylem narazil i na solo hvězdy světů S11, S21- elitní vůdce best kmenů- co tu jsou rovněž pod jinými nicky...ale jak říkám...podzim to jistí :)
 

DeletedUser37320

Guest
^
Jen se snazim drzet tohle forum aspon trochu aktivni.
Napsal jsem zde top5 v porazenym nepriteli kmenu, kde jsou hlavne kmeny s hraci, kteri si nestavi jen domecky, ale jsou to aktivni utocnici.. V tyhle early game se toho nic jinyho jeste neda stejne poznat.

Jsem rad ze vidis tenhle svet zajimavym. V ceskych DK jsem od sveta4 uz nehral a tak krome Ulicnika ze speedu nemam moc prehled o kvalitach tech hracu a kmenu a proto doufam ze se to brzy projevi a budeme o nich neco slyset.

Zajimalo by mne v jakych kmenech jsou, protoze se mi dnes pri pohledu na ty kmeny v top60 celkem chtelo brecet, jak tam maj vsichni mezi 40 - 100hracu. (VAL a Bouŕe vubec nevypadaji profesionalne s temi 80hraci, muzou mit dobry jadro 10hracu, ale kdyby byli vic zkuseni tak by meli vedet ze tech zbylich 70hracu co maji v kmenu je velka chyba)

Hraju v kmenu BASH pod jinym nickem a uz jen cekam na neco mnohem kvalitnejsiho.
Zakladatel Schnilejsejrak, tam totiz denne nabira nove hrace s dobrymi body jen z jednoho kontinentu a zacina to tam byt celkem dusno. Driv nebo pozdeji kvalitni hraci odejdou a ja cekam na tu chvili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A tak DK co se náboru členů týká lze hrát na dva způsoby....bud od začátku máš tvrdé jádro a nabíráš jenom elitu, co máš dle TW státu prověřenou, potom je hra zábavná od začátku, ale bohužel přijdeš o vesky zdarma vlastních lamaspolukmenovců a nebo máš tvrdé jádro a nabereš lamy z okolí, které časem dobrovolne dají vesky zadarmo svým spoluhráčům. Bouře, Val a hodne jiných to hrají právě takto...za dva mesíce se mrkni na žebříček hráčů TOP 20 a uvidíš, kolik z nich rádoby vysokobodových hráčů zejména z vedení těchto kmenů získá vesky zadarmo právě tímto způsobem ;-)

^
Jen se snazim drzet tohle forum aspon trochu aktivni.
Napsal jsem zde top5 v porazenym nepriteli kmenu, kde jsou hlavne kmeny s hraci, kteri si nestavi jen domecky, ale jsou to aktivni utocnici.. V tyhle early game se toho nic jinyho jeste neda stejne poznat.
.
Ještě jsem zapomenul....pár dní po začátku serveru se hodní off body....tak na to ani nekoukej....pár borců off co to uskáčou i později tu opravdu je...před temi kloubouk dolů...ale zbytek ted jenom tluče všechno kolem, utrácí za armu a likviduje okolí s tím, že snad hodne nafarmí. Chytrý hráč ale v této fázi hry staví lehkou a sůrkuje a sůrkuje skoro bez boje . Hned vedle sebe nechá růst trochu pomalejšího soupeře, co mu vesku postaví a časem až bude mít první šlechtu ho s koncentrovanou armádou a slechtou za dve hodiny přebere. Zatímco mamlasové co si kolem sebe všechno vymlátili tam mají nyní 100 bodové barbarky do kterých jim jezdí sůrkovat všichni a nemají co zabírat a protože jsou stejne jen off a nejsou moc často on line,tak je nekterý z těchto chytrých hráčů stejne zabere , protože nemají čím bránit;-) A už nic říkat nebudu, přijdte si na ta moudra sami...rady zadarmo skončily :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zrovna Val je velmi dobrý kmen :)
jak už bylo psáno .. v září uvidíme .. ze zkušeností vím že tyhle off kmeny co první měsíc řádí většinou nedrží dlouho
farmit, farmit a farmit .. mlátit si vojska na začátku není moudré :)
 

DeletedUser37342

Guest
Souhlasím, po létu to zas bude zabírání svejch hráčů kteří nastoupí zase do školních lavic :D
 

DeletedUser19739

Guest
Zrovna Val je velmi dobrý kmen :)
jak už bylo psáno .. v září uvidíme .. ze zkušeností vím že tyhle off kmeny co první měsíc řádí většinou nedrží dlouho
farmit, farmit a farmit .. mlátit si vojska na začátku není moudré :)

Přesně to já ale dělám:D
 

DeletedUser37320

Guest
Ještě jsem zapomenul....pár dní po začátku serveru se hodní off body....tak na to ani nekoukej....pár borců off co to uskáčou i později tu opravdu je...před temi kloubouk dolů...ale zbytek ted jenom tluče všechno kolem, utrácí za armu a likviduje okolí s tím, že snad hodne nafarmí. Chytrý hráč ale v této fázi hry staví lehkou a sůrkuje a sůrkuje skoro bez boje . Hned vedle sebe nechá růst trochu pomalejšího soupeře, co mu vesku postaví a časem až bude mít první šlechtu ho s koncentrovanou armádou a slechtou za dve hodiny přebere. Zatímco mamlasové co si kolem sebe všechno vymlátili tam mají nyní 100 bodové barbarky do kterých jim jezdí sůrkovat všichni a nemají co zabírat a protože jsou stejne jen off a nejsou moc často on line,tak je nekterý z těchto chytrých hráčů stejne zabere , protože nemají čím bránit;-) A už nic říkat nebudu, přijdte si na ta moudra sami...rady zadarmo skončily :)))


Kazdy hraje jinak. Jeste do nedavna jsem hral timto zpusobem, ale nevyplati se to.
Kdyz si kolem sebe nechas rust vesnice, tak je sice dobyjes pozdeji, ale nesmis zapominat na to, ze oni taky farmi okoli a ty prichazis o suroviny a rostes pomaleji. Muzes klidne farmit vsechny barbarky v 40x40 s utokama po 1-3LK, ale porad budes mit min ukoristenych surovin denne nez hraci co to kolem sebe vycistlili.

Je pravda ze tu jsou blazni, kteri jen stavi vojsko a utoci na vsechny hrace v 10x10 od prvniho dne po skonceni ochrany a mysli si ze delaji dobre, pritom s temi 100LK co jim zbyde toho moc nenafarmi. Znam par takovych v BASH.

Kdyz jsem po dvou tydnech zacal cistit okoli (kolem 5vesnic od 700 do 1500bodu) tak se mi pocet vyfarmenych surovin denne zvysil dvojnasobne a barbarky v okoli zacali nosit vice surovin. Vcera jsem vyfarmil kolem 350k surovin a mam momentalne 1050LK. Jsem presvedcenej o tom ze mam o hodne vic surovin nez lidi, kteri do ted jen minifarmi a nechavaji to kolem sebe rust Ja v minifarme pokracuji, ale mam k tomu ve svem okoli vesnice od kterych si z kazde odnesu kolem 50k za 24hodin.

Rikal jsi ze pak kdyz hraci maji slechtice tak zaberou vesnici s malo body, protoze zadnou hezci ve svem okoli nemaji, zatimco ty si zaberes hezkou vesnici. Nesmis ale zapominat na to, ze vetsina tech hracu jde radeji pro 4slechtice s kterymi pak obsadi krasnou vesnci, i kdyz bude 7hodin daleko, ale diky tomu ze jim nikdo nefarmi barbarky a maji kolem sebe krasne farmy 700b.+ vednic, nebude tak velky problem si ty 4 slechtice udelat za 3-5dny.

jak jsem rikal, kazdy ma jiny styl hrani. Za 1-2 mesice se uvidi, ktery styl byl vyhodejsi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- souhlas

Jeste do nedavna jsem hral timto zpusobem, ale nevyplati se to.
- nesouhlas

Za 1-2 mesice se uvidi, ktery styl byl vyhodejsi
- není třeba čekat dva měsíce, je to již odzkoušené mnoha hráči od S1 výše a funguje to ;-)

Resumé:
není důležitá metoda .....ale je důležitá radost ze hry a super výsledek, ten jediný se na konci počítá :yes
...takže možná budeme úspěšní oba , ale každý po svém :)
 

DeletedUser

Guest
Strašně moc se směju, vy píšete jak murdci normálně. :king Nechápu jak tu někdo může psát, že se nevyplatí mlátit hráče..A prý že farmit a farmit..

Já vymlátil 10x10 hráče, měl jsem největší off rank a mám. Mám nejvíce bodů, nejvíce vyfarmeno surovin.
Ale píšete tu hlouposti, hráči mají 10 000 vsí, jen z toho že točí barbarky. Nemají ani milion surovin.
Já mám nyní toto.

Lupič (Stříbro - Stupeň 3)
Už jsi ukořistil 2.238.188 surovin!
Další stupeň: Ukořisti 100.000.000 surovin!
Plenitel (Stříbro - Stupeň 3)
Již jsi vyraboval 2.820 X cizí vesnici!
Další stupeň: Vyrabuj 10.000 X cizích vesnic!


Zajímavé je, že neustále mám i největší vojsko.



A co se týče kmenů?
Nevím jak můžete soudit ze začátku kmeny, nevíte kdo tam je u nás, nikoho neznáte, nevíte o nikom. Maximálně tewkara ze s6, passatka a tak, protože ti hrají pod svým nickem již déle, a jsou ostřílení. Ale zrovna Val bych tu nezmiňoval. A hádat či "dohadovat" se a řešit kmeny ze začátku je úplná hloupost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vy píšete jak murdci normálně. :king .

- souhlas (to bude asi tím, že jimi jsme)



Nikdo ti nevnucuje styl hraní - farmi-farmi, jenom se tu rozjímá, co za styl je pro ne tolik on line hráče co u toho nesedí 24 hodin denně nejlepší...tak, aby bezbolestne dosáhli skvělých výsledků

Jinak ti přeji pěknou hru a blahopřeji k hezkým statistikám 14 dní po začátku serveru....jenom požádám...dej sem přesne od ted za 6 měsíců opět své statistiky a potom teprve hodíme řeč, dříve to opravdu nemá cenu...určitě ti je jasné o čem mluvím ;)
 
Nahoru