• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
tohle bude horší než kanada jestli finové budou hrát jako dneska :scratch
 

DeletedUser37060

Guest
tak v tom prípade dúfam aspoň, že niekde v exceli či kde sa robí tabuľka budem mať miesto USA napísané Rusko, bez ohľadu na to či je to správny tip alebo nie.

Nastala chyba v očiach nikoli zmena v hlave... :sorry

ja sa len pripomínam, že tu som zle klikol na anketu a pavouk mi sľúbil, že sa mám pripomenúť a niečo sa s tým pokúsi urobiť. :(

Inak neviem, štvrťfinále som nestihol :cryodhlasovať... :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nedá mi to abych nereagoval na jeden příspěvek i když je to poněkut OT.


Radost z toho nemám, že Češi postupují, ale je třeba uznat, že jste byli lepší než Amíci.
rukaon.gif


Ono to spíš vypadá že ty už nemáš radost vůbec z ničeho, když jsi začal psát o Moravě byla z toho cítit radost, nadšení a láska k Moravě, dnes už se dávno tohle všechno vytratilo a ať napíšeš cokoli je z toho cítit pouze fanatizmus, zášť a nechuť ke všemu co se děje kolem tebe.
Měl by ses zamyslet nad tím jak moc ses změnil.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Habrtone,

musím souhlasit s Pavoukem. Původně jsem si myslel, že tedy více fandíš Slovensku a pak až Česku, ale jak čtu tvé poslední příspěvky, vážně mi připadá, že Česko nesnášíš, ale přitom si to ten tým od tebe vůbec nezaslouží, už proto, že je zde spoustu hráčů, kteří svůj život či hokejovou kariéru mají spojenou s Moravou!

Takže například.: (Informace jsem nevěděl z hlavy, pro tebe jsem si je dovolil však dohledat...)

Jakub Kindl, Moravák, rodák ze Šumperka
Petr Zámorský, Moravák, rodák ze Zlína, dlouholetá opora tamního hokejového týmu
Ondřej Němec, Moravák, rodák ze Vsetína
Ondřej Vitásek, Moravák, rodák z Přerova, v minulosti hrával také za Opavu či Vítkovice
Michal Jordán, Moravák, rodák ze Zlína, kde hrával za tamní hokejový tým
Martin Zaťovič, Moravák, rodák z Přerova
Jiří Hudler, Moravák, rodák z Olomouce, dříve hrával také za Třinec, Havířov či Vsetín
Martin Růžička, dlouholetý hráč Znojma, Olomouce či Třince

To jsou Moraváci! Ti, kteří bojují za svůj stát, nejen za Čechy, ale také za Moravu a určitě by si zasloužili, aby jsi jim držel palce alespoň nyní, když už tvoji favorité (Slováci) vypadli. A nebo ti snad američané přijdou více moravští, že jsi jim přál více postup, než týmu složeného z Čechů a Moraváků?

Takže já budu zítra držet nejen "Čecháčkům", ale také "Moravanům" palce, aby vybojovali finále. A co ty, budeš držet palce našim a nebo spíše Finsku?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
kam az to vede ?

Sedim v hospe... Cucam drink. Platno je spusteny a na nem bezi hokej CR-FI.
Prisla jsem v narychlo u vjetnamce zakoupenym dresu (jeste stesti ze ma oteviracku i v sobotu..) a lamu si hlavu, zda tady dnes dostanu po drzce.
Jemne se ptam jednoho borce (jedinyho) obdobne oblecenyho jako ja, jestli je u neho na baru volno... Prej neni. Nevim proc.
Sedam k volnemu stolu a patrave se divam po baru... Vsichni maji na sobe modro bile dresy a v rukach finske vlajecky.. Vsichni az na toho pana a mne. Vsichni só totiž ňáké naplaveniný vodněkad z vychodu... Prej vod Moravy....
Po druhem golu prislo obrovske nadseni.... Prej to obsluha uz muze v klidu přepnót na Vrazdy z Midsamru...
Objednavam si veceri a lituju, ze Moravaci uz oslavuji nas konec v MS... Jako kdyby nam stinali s velkou radosti hlavu.
Vidim tu odplatu za rok 1620...
Vsici so hrdé na to ze sú Moravané... V rohu se mihne moravska vlajka...
Prosim barmanku o pivo.. Krusovice dosly a tak mi obsluha nabidne flaskove Starobrno... Piji ho tu vsici, tak se pridavam k nim.
Finove zasejc skórujó... Hospoda halesa "Morava do toho!!!"
Zjistuji, že fikum nepriznane fandim taky - vsadila jsem totiz 5 tisic na vysledek 8:0... Sice tolik branek nebylo, ale je to sumak... Cela hospa totiz breci..........radosti a nadsenim z toho, ze Česi nepostoupili do finale. Uvedomuji si, ze k Morave se asi hlasi vic lidi, nez bylo zjisteno pri poslednim scitani lidu...
Zacinaji mi prednaset o svych super predcich... Je to fajn... Zminim jejich rodaka Paroubka, Gotwallda... Topolanka.
Nekde kolem meho ucha proletel porcovaci nuz... Rychle hazim prachy za utratu na stul a v blesku mizim... Nevim jak hrajem ten hokej, ale uz je to druhorade... Zitra beru do hospy moravsku vlajku a uz sem poucena, ze na ceskou hymnu po skonceni sportovniho utkani nemam vstavat, bo vodnekud z davu vzdy priletne pullitr... Premyslim o tom se z Praglu vodstehovat do Brna... Tamo je rodina moravaku, co držíjó při sobě proti všem...proti všem čehůnům....
Hledam v brnenské inzerci misto lodnika.... Dozvidam se, ze prej je daleko lepsi makat "mezi svejma" na prehrade, nez mezi cajzlama na Vltave....
 
Naposledy upraveno:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Kvítku dokážu si to reálně představit :D

Prohráli jsme ale to jsem nějak podvědomně tušil už jak Finové porazili Kanadu a to Kanada má lepší útočníky tak jim aspoň dali 2 góly, tím neříkám že máme špatné hokejisty ale je přeci jen rozdíl mezi hokejovou velmocí světa a náma.
Čechům budu nadále až do konce fandit i kdyby šlo jen o bronz :)
A zlato Rusům přeji :yes
 

DeletedUser33829

Guest
Finsko pláče

Já jsem si udělal zájezd do Rovaniemi na severu Finska. Celá hospoda tady smutní pláčem, že Finové vyhráli, zdejší sámské obyvatelstvo to bere jako zdrcující výsledek, obzvláště, když kromě Čechů byly v semifinále samé národy, které utlačují sámksou (laponskou) identitu. Jakmile zvoláte slovo „Suomi“, dostáváte po držce. Aspoň zítra budou držet palce Čechům proti Švédům, finále je již nezajímá.:cry
 

DeletedUser33829

Guest
Teď vážněji

Na severu Finska nejsem, byl jsem dnes venku a musím tedy říct, že dnes bylo lidí venku více, než obvykle, takže asi všichni takoví fanatici do toho hokeje nejsou jako vy, kromě toho najít si čas na DK fórum během zápasu sami zvládáte.:D

Od začátku tu píšu, že fandím České republice a stojím při ní. :beer
Podporuju Českou republiku a držím jí palce pokud je to takto prezentováno.
Podporuju České státní mužstvo:axe nikoliv národní. :shock
Tohle je od Tebe naprostý alibismus.:D Však Česká republika nemá dle Tebe státní mužstvo, ale národní, takže držíš palce imaginárnímu týmu, který ještě nikdy nehrál?:scratch

Když jsme u těch týmu, tak jsem viděl na stránce Moravské národní obce článek o sportu, nevím, jestli to byla náhoda jak Brno a jestli to byl jediný takový příspěvek, ale nemohl jsem si nevšimnout, že když postoupí ve sportu (hokej, házenkářky atd.) tým z Brna, tak to bylo tučným písmem, když to byl tým odjinud z Moravy, tak to bylo normálním písmem. Tak nevím, jestli být vůbec rád, že si Moravané vzpomenou alespoň i na zbytek Moravy, nejen Brno, když už tedy zbylou republiku ignorují. Každopádně jsem nabyl dojmu, možno mylného, že většina příslušníku moravské národní obce nebyla ráda, že hokejovou extraligu vyhrál moravský tým ze Zlína.
To vaše moravanství je brněnství a s tím můžete jít pro většinu Moravy do kelu.
Ale možná to je jen můj špatný pocit a možná to byl jak na potvoru jeden jediný článek, kde Brno jako jediné bylo vždy tučně napsané.:pardon

V posledním sčítání lidu se okolo 2.500 000 obyvatel NEPŘIHLÁSILO k České národnosti.
- více jak 620.000 se přihlásilo k Moravské národnosti.
- asi 11.000 ke Slezské národnosti.
Slezská národnost je pak smutná, jestli se k ní přihlásilo jedno okresní město. To už tu máme více Slováků, Poláků, Vietnamců.
To sčítání tady omýláte pořád dokola a už je to tady trapné. Jeden člověk se tu před časem pomalu vysmál, že na Moravě jsou blbci, že někteří neví, že šlo vyplnit moravskou národnost.
Proč se nepřihlásilo? Taky díky tomu, že to nebylo povinné, taky díky tomu, že se to muselo vepsat, nic předepsané tam nebylo.
Čtvrtina se nepřihlásila, většina asi protože je vývojem v tomto státě znechucena, ale alternativu v Moravě nevidí ani většina těch z Moravy.
Divím se, že Moravané tento fakt oslavují, že čtvrtina obyvatelstva se nehlásí k české národnosti, když si vezmu fakt, že na Moravě se k moravské národnosti nepřihlásilo 84,5 % obyvatel.:shock Jestli to počítám dobře, tak se k moravské národnosti přihlásilo cirka jen 15,5 % obyvatel Moravy.:shock Ty jsi tady mluvčí utlačovaného lidu, který není ani uvědomělý jak vidno.:pardon
Ale možná za to může i ten fakt, že dost lidí o tom, že lze vyplnit moravskou národnost nevědělo, to je to tajné spiknutí z Prahy.:great
Ale já už jsem pro všechny zrádce, protože jsem sám několika lidem říkal, že moravská národnost jde vyplnit a ti si ji tak vyplnili a já sám si ji nenapsal. Tak se asi stávám pro všechny nacionalisty psancem.:sorry

Tak zákon by to vysloveně nařídil, že obyvatelé Znojma, Olomouce atd. jsou Moravané nikoliv jak se dnes děje Češi.
Tohle mě překvapilo i zklamalo od Tebe.:cry Ty, jenž se tu biješ v hruď, že Ústava České republiky Ti dává právo hlásit se k moravské národnosti, Ty, jenž tu hlásíš, že nemusíš být Čechem a Ústava České republiky Ti dává za pravdu, tak Ty chceš aby druzí měli přesně ocejchovanou národnost?:blush Co, když se Kvítek přestěhuje na Moravu, to pak bude muset požádat o moravskou národnost?
Tohle je naprosto stupidní a směšné a mimochodem chceš-li něco takového vnucovat, tak u lidí to vyvolá opak a na truc se Ti na to vykašlou, i když v tomhle případě by ani nemuseli, protože tu máme na Moravě jen 15,5 % Moravanů anebo by vlastně na truc nic udělat nemohli, protože by to měli vlastně přesně nalajnované zákonem.:blush

Fandit dnes budu FINŮM s Čechy mám špatnou zkušenost.
Kdyby mužstvo sestavila Al-Kajda, tak bys fandil i jí.:D
Jelikož kdo neskáče není Čech JE slušný a poctivý občan České republiky. :hi
[SPOIL]Tohle je silně šovinistické pokřikování vyjadřující když neskáčeš jsi zrádcem národa jakého Českého, ale jsi i zrádcem ČR. [/SPOIL]
Tohle si pořád jenom sám vnucuješ, přece Ti žádný zákon nezařizuje skákat, když český tým vyhraje. Spíše mám teď pocit, že bys to v případě moravského týmu Ty sám nařídil.:blush

Akorát mě to tu utvrzuje čím dál více, že nacionalisté bez ohledu k čemu se hlásí jsou hovada (to je hmyz:D) všechna bez ohledu na Čechy, Němce či Moravany, jakmile jde o R-U, tak je to žalář národů:blush Jakmile jde o ČR, tak je to utlačovatel Moravanů, a jakmile budeme mít Moravský stát, tak kdo nebude skákat, tak ten skončí ve vězení, a každý bude muset veřejně se hlásit k Moravě, protože tu bude určitě zákon na ochranu Moravy.:blush Ve školách nám bude hrát moravská hymna, jako na Slovensku slovenská. Ty bys měl být fakt rád, že Morava je součástí ČR a ne Slovenska, bys teprve poznal co je to útlak.:blush

Ještě k tomu Karlu staršímu ze Žerotína, co jsi psal jinde. Tak toho neměli rádi, ne protože to byl zemský představitel Moravy v době třicetileté války, ale protože to táhl s Habsburky, Albrecht z Valdštejna taky nebyl populární a byl přitom z Čech. Rádi ho neměli, ale ne kvůli národnosti, nebo proto odkud byl.:wall

Kvítek má pravdu s tou hospodou, nemusíš vůbec jezdit do Prahy, stačí do Brna, tam většina lidí fandí taky ČR. To je divné, ale je to tak.:scratch Každý tady ví, že to co tady prezentuješ, tak i v Brně by se Ti většina lidí za to vysmála a s Tebou nesouhlasila. Akorát bys je naštval; své vlastní krajany, kterých se tu zastáváš.:blush

Finům držím palce i zítra proti Rusákům.
Máš rád vůbec nějaké Slovany, kromě Moravanů a Slováků?:D

Je určena pro všechny Moravany, kteří museli za lepším živobytím odejít do Prahy..
To je taky alibismus.:blush

[SPOIL]
Sedim v hospe... Cucam drink. Platno je spusteny a na nem bezi hokej CR-FI.
Prisla jsem v narychlo u vjetnamce zakoupenym dresu (jeste stesti ze ma oteviracku i v sobotu..) a lamu si hlavu, zda tady dnes dostanu po drzce.
Jemne se ptam jednoho borce (jedinyho) obdobne oblecenyho jako ja, jestli je u neho na baru volno... Prej neni. Nevim proc.
Sedam k volnemu srolu a patrave se divam po baru... Vsichni maji modro bile dresy a v rukach finske vlajecky.. Vsichni az na toho pana a mne. Vsichni só totiž ňáké naplaveniný vodnekud z vychodu... Prej vod Moravy....
Po druhem golu prislo obrovske nadseni.... Prej to obsluha uz muze v klidu přepnót na Vrazdy z Midsamru...
Objednavam si veceri a lituju, ze Moravaci uz oslaviji nas konec v MS... Jako kdyby nam stinali s velkou rarosti hlavu.
Vidim tu odplatu za rok 1620...
Vsici so hrdé na to ze suú Moravane... V rohu se mihne moravska vlajka...
Prosi. Pivo.. Krusovice eosli a ak mi obsluha nabidne flaskove starobrno... Piji ho ti vaici, pridavam se k nim.
Finove ase skorujó... Hospoda halesa "morava do toho!!!" zjistuji, fikum nepriznane fandim taky - vsadila jsem totiz 5 tisic na vysledek 8:0... Sice to tolik nebylo, ale je to sumak.. Cela hospa breci...radosti a nafsenim z toho, ze cesi nepostoupili do finale. Uvedomuji si, ze k Morave se asi hlasi vic lidi, nez bylo zjisteno pri poslednim scitani lidu...
Zacinaji mi prednaset o svych super predchudcich... Je to fajn... Zminim jejixh rodaka Paroubka, Gotwallda... Topolanka.
nekde kolem meho ucha proletel nuz... Rychle hazim prachy za utratu na stul a v blesku mizim... Nevim jak hrajem ten hokej, ale uz je to druhorade... Zitra beu eo hospy moavsku vlajku a uz sem poucena, ze na ceskou hamnu po skonceni sportovniho utkani nemam vstavat, bo vodnekud z davu vzdy priletne pullitr... Premyalim o tom se z Praglu vodstehovat do Brna..
Hledam v inzerci misto lodnila....
[/SPOIL]
Ty ho taky provokuješ, zmiňuješ akorát lidi, kteří nejsou moc populární, k tomu Paorubek žije skoro celý život v Čechách a z politického hlediska na Moravě nebyl nikdy aktivní.
S těmi články a místy určení měl pravdu. Možná jsi viděla Česko-Slovensko má talent, tam taky říkali, že hledají talentované lidi v Čechách a na Slovensku a těchto příkladů najdeš mraky, on v tomhle má pravdu. Kdyby tu byl nějaký článek např. Na Moravě, v Havlíčkově Brodu, byla nalezena ložiska stříbra, tak tu budeš sama skákat. A kdyby se z Tvé ironie stala skutečnost, tak bys to nerozdýchala.:hi
Má v tamhletom pravdu a média mu dávají do rukou argumenty, aby se zde mohl prezentovat jako ukřivděný a v tomhle by s ním souhlasila aspoň dle mě opravdu většina obyvatel Moravy, tohle štve i mě. Buď jsou ti novináři a redaktoři fakt tak hloupí, že to neumí rozlišovat, nebo to dělají naschvál, každopádně bych to bral už jako ostudu neumět rozlišovat pojmy historických zemí a názvu státu, nebo Ty snad ne?
Jenže Habrton by si měl spíše stěžovat médiím a jim psát dopisy a e-maily, asi zapomněl, že my se neživíme psaním článkům a hlásáním zpráv. To je pak taky těžké, to je jako kdybych si tu stěžoval, že mi někdo někde něco provedl a budu si stěžovat tady.:pardon
 
Nahoru