• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Papež Ferko je veľmi rozumny papež,asi to najlepšie čo do teraz bolo.
[SPOIL]Momentalne sa snaži kráčať z dobou,to že uznal teoriu velkeho tresku,viac menej spochybnil bibliu v podstate,toto by som ešte bral,evoluciu nezastaviš.
Ale braniť rovnakopohlavne zvezky,jeho vyjadrenie začleniť ich do spoločnosti ,aj cirkvy,to je na mna silna kava.
Nemam vobec nič proti homosexualom,lezbičkam,je to ich vec,ale v pohode to začleniť aj do cirkvi,"poprieť" staročia staru bibliu a jej učenie,je dosť silna kava,hlavne na tom je založena biblia,na rodine,otca-matky a podobne,čo bude najbližši krok? celu ju prepíšu? nechapem fakt.
Inak,ako sme si písali na tema biblia,boh,papež na druhej strane indigove deti,plejadania,mimozemstania,minule som nad tym dosť dlho premyšlal,je uplne jedno,kto čomu veri,skumal som to,čo bežnemu človeku dava viac,dal som si na jednu stranu klady a zapory jedneho,aj druheho,jednoznačne mi vyšlo,že učenie biblie ma ludsky,duchovne velmi daleko od faktov ktore mi vyšli,nemam problem tie fakty doložiť a vysvetlit,aspon bude tema na rozhovor ;).[/SPOIL]
 

DeletedUser37264

Guest
no čo ľudia, ako ide život? ;) :hi

Vám dneska skončili prázdniny, že?... Teda Vám, ako Vám ... :D
 

DeletedUser34317

Guest
Sakra, má u PC skoro 2 týdny nový monitor a blbne mi kvalita obrazu při int. videiích (např. Youtube) a mám dojem že i u stáhlého filmu. Ale když zapnu hru, obraz je najednou čistej a ostrej... nevíte někdo čím by to mohlo být?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nejspíš znamení, čemu se máš věnovat a čemu ne ... :D


pajclin1 napsal/a:
ludsky,duchovne velmi daleko od faktov ktore mi vyšli,nemam problem tie fakty doložiť a vysvetlit,aspon bude tema na rozhovor

Sem s témou ... :great

Ale inakšie, najlepší je páter Mikuláš. ;)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Sakra, má u PC skoro 2 týdny nový monitor a blbne mi kvalita obrazu při int. videiích (např. Youtube) a mám dojem že i u stáhlého filmu. Ale když zapnu hru, obraz je najednou čistej a ostrej... nevíte někdo čím by to mohlo být?

Momentálně mě nic nenapadá, řekl bych špatná konfigurace grafiky ale nevím, hned jak si udělám čas mrknu na to, sám jsem zvědav :D.
 

DeletedUser34317

Guest
Konfigurace? To by pak blbo vše, i hry ne? Spíše nějaké staré nebo špatné ovladače :(
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
To právě ne, v grafice se dá konfigurovat spousty prvků :) něco může být nastevný dobře a něco je třeba nabourané.
 
Nahoru