• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Však v pohodě :) Tobě díky .. :)
Ale jen že to nejde viděl někomu kdo není přihlášený .. Mi něják nejde do hlavy mně to otevřít šlo i když jsem nebyl přihlášen .. :)
Snad uvidí to jen ten kdo se zučastní soutěže :D tudíž registrovaný a přihlášený hráč :)


Přílohu vidí autor příspěvku a pak jen přihlášení hráči. Ale proč jsi mazal ten správně vložený obrázek? Co jsi to tam vyváděl za harakiri?
 

DeletedUser37558

Guest
On to správně vložené neměl ne? Já mu ukázal jak to vložit správně (v jednom mém příspěvku je jeho obrázek tak jak má vypadat dle pravidel), ale vložil jsem ho já, on to měl pouze přes přílohu.
 

DeletedUser

Guest
  1. Všichni hráči, kteří nesplnili zadání v celé šíři byli vyřazeni ze soutěže.
  2. Co se týče hráče rLikk, ten si svůj obrázek upravoval sám tak dlouho, až ho nakonec vložil špatně. Během soutěže jej měl vložen správně, proto došlo k omylu při jeho zařazení do hlasování v anketě (upozornil Lontra)
  3. Pro větší přehlednost jsem byla nucena odstranit všem soutěžícím přílohy (sponky - attachment). Nyní je na první pohled jasné, kdo vložil obrázek správně a kdo ne.

Děkuji všem, kteří se zapojili do debaty a velké díky za všímavost patří hráči Lontra :hi


Anketa bude obnovena ZDE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
On to správně vložené neměl ne? Já mu ukázal jak to vložit správně (v jednom mém příspěvku je jeho obrázek tak jak má vypadat dle pravidel), ale vložil jsem ho já, on to měl pouze přes přílohu.

Nejprve neměl, Tys to pak vložil v jeho vlákně správně (ve svém příspěvku), načež jsem Ti napsala, abys ať takto nezasahoval.
Nicméně si to rLikk několikrát upravil sám a jedna varianta byla správná, konečný výsledek ovšem ne. Bohužel.

Spory na téma nápověda v soutěžích se tu už řešily x krát ... těžko najdeme řešení, které bude vyhovovat všem.
Jedno je jisté - pokud bychom nápovědu zakázali, ve zprávách ji stejně nezkontrolujeme.

Snad by bylo schůdné řešení povolit vložení obrázku jakkoliv, hlavně dodržet zadaný rozměr. Nebo i ten rozměr že by byl libovolný? :scratch
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
A já nejsem proč v té anketě?
 

DeletedUser

Guest
Protože jsi obrázek nevložil přes URL, ale jako přílohu. Jakmile byly všem odstraněny přílohy, ukázalo se, kdo vložil svoji práci správně dle zadání.

Zadání znělo:
ZDE


si každý soutěžící založí nové téma a s názvem svého nicku a do něj vloží soutěžní obrázek
z URL adresy.

Prosím nevkládejte obrázky jako přílohu (přes sponku).
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Obrázek v podobě URL adresy tam máte. Bohužel si musíte dát námahu a kliknout si na něj, protože jsem to omylem vložil přes sponku. Nejsem zvyknutý na vBulletin. Pokud toto berete jako nedodržení pravidel tak já to beru jako lenost kliknout na danou URL adresu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Trošku slušnosti, prosím!

Obrázek měl být vložen přes URL, nikoliv formou linku (odkazu).
Bylo to jasně napsáno v zadání. Valná většina pravidla dodržela. Je dobré přečíst si je pečlivě a řídit se jimi.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Slušností mohlo být mi napsat, že nemám něco v pořádku místo toho Vašeho "Super! ;)" ...
 
Nahoru