• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser27731

Guest
Burza surovin

Zdravím,
narazil jsem na novinku pojmenovanou "Burza surovin" na jiné jazykové verzi DK - mám z ní smyšlené pocity, a upřímně doufám, že tato vymoženost se na CZ serverech neukáže, protože je velmi nevýhodná pro hráče.

Ono se to zdá fajn, že kupujete suroviny za PB od hry, ale pak v půlce dne vykoupí zásoby, takže ti co koupí první mají výhodu, to se mi zdá oproti systému prodávání surovin s hráči za PB nespravedlivé. Je sice fajn, že můžete prodávat suroviny za PB, ale to je zase nevýhodné - má to nízký kurz.

Co tím myslím:
Viz obrázek (Ano, jsem první:D)

http://prntscr.com/8a1bj5

Rád bych se také i podělil s ostatními hráči, myslím, že tahle vymoženost ještě tady na CZ nebyla, ale můžu se mýlit, nehrál jsem všechny světy.

Váš,
Trepkyn
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, tato funkce bude i u nás poprvé použita na S42. Více informací o této fukci dostanete snad už během víkendu.
 

DeletedUser27731

Guest
No v tom pripade to bude hodne zajimavy svet... Jeden z duvodu, ze jsem prvni, krom toho, ze jsem zkuseny hrac, je ze jsem na zacatku vykoupil 40% zasob surovin sveho kontinentu... Prevazne zelezo, ktere ja na normalnim trhu zadane. A kontinent vedle byl vyprodany uz v den spusteni sveta....
Tudiz hraci co se zaregistruji/prijdou druhy den s vidinou za pb neco poridit maji smulu... Misto kurzu 1000:8 maji kurz 1000:20, nebo suroviny nelze poridit. Ale v pripade, ze je vyprodano muzes surky prodavat, ikdyz te hra osidi o par pb...

No jestli chces pouzit muj finsky obrazek muzes, nebranim ti v tom. Stary system byl stejne lepsi...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
to je docela špatný vtip tahle funkce, myslím že inno vůbec neposlouchá názory hráčů, nechtěli jsme trh surky za pb proč by se nám mělo víc líbit tohle? :scratch
 

DeletedUser36186

Guest
Výborně, denní žebříček je významným zpestřením hry, které zvýší soutěživost. Jen bych to samé udělal i pro kmeny, a uděloval za to pěti nejlepším kmenům medaile. Klidně udělejte to samé i pro týdenní žebříček a bude spokojenost nejvyšší. :great:cool
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nejsem si jistý, zda u kmenů by tyto žebříčky měly smysl. Možná v začátku hry, ale později už je na daném světě většinou 1 kmen, který dominuje a který by tak každý den získal všechyn trofeje. Žebříček by tím už trochu ztrácel smysl.

Každopádně uvidíme, jak se hráčům budou líbit denní hráčské žebříčky a pak se uvidí, jak s tím budeme pracovat dál. :hi
 

DeletedUser36186

Guest
A ještě něco, dneska jsem si pracně nastavil číselné klávesy pro zkratky na rychlé liště, a po updatu mi nefungují, co s tím?! Opravíte to? Jinak klávesy typu M, V fungují...
 

DeletedUser36641

Guest
Ano, je pravda, že klávesové zkratky, třeba na přepínání klávesových zkratek nereagují.

Denní úspěchy? skvělý nápad, ale měli by být za jeden den, nebo já jsem to asi špatně pochopil tedy.

MístoJménoKmenBodyDatum
1 sir..Ant
46376_thumb
WOTW-M
16.20609.01.2016
2 Steroid Boy
45215_thumb
ToP
16.00016.01.2016
3 FrancoisVillon
43659_thumb
Lovci
15.38817.01.2016

Ne, že by mi vadilo mé první místo v poraženém protivníkovi, ale je to zcela jiný den, takže jsem to asi nepochopil. :(

Úspěchy za vítězství světa, tyto úspěchy nejspíš přidány nebyli, nevidím je ani v seznamu úspěchů. :(
 

DeletedUser27494

Guest
Úspěchy za vítězství světa, tyto úspěchy nejspíš přidány nebyli, nevidím je ani v seznamu úspěchů. :(


Předpokjádám že zpětně to hodnotit nebude ,
takže až někdo vyhraje svět od poslední sktualizace jako my na světě 34 za cca dva půl měsíce ,
pak se to teprve objeví, zpětně by to byl dlouhej seznam (od začátku DK v česku,)/leda že by to bylo limitováno
například 5 let zpět , ale spíš si myslím že se to objeví jak píšu vyše až s následujícím vítězstvím ,
mám pravdu Kozmic?
 
Nahoru