• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

DeletedUser44638

Guest
Maj štěstí, je to svět bez Pb, kdyby to byl s Pb a vyhodil bych tam prachy a pak dostal ban za nic jak teď, už bych šel psát trestné oznámení na šumky.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Herní tým nemá potřebu zde na fóru obhajovat svá rozhodnutí. Od toho je ticket systém, kde se každému věnujeme. A dokonce někteří, nebudeme jmenovat, sami přiznali, že skripty používali, ale o tom tu není ani zmíňka. Proč taky, že?

No nic, necháme skriptaře v této sekci se vybrečet a pak se velice rádi zapojíme do konverzace! Ať se daří! ;)
 

Deleted User - 3573248

Guest
Herní tým nemá potřebu zde na fóru obhajovat svá rozhodnutí. Od toho je ticket systém, kde se každému věnujeme. A dokonce někteří, nebudeme jmenovat, sami přiznali, že skripty používali, ale o tom tu není ani zmíňka. Proč taky, že?

No nic, necháme skriptaře v této sekci se vybrečet a pak se velice rádi zapojíme do konverzace! Ať se daří! ;)

V mém ticketu se mně nikdo nevěnoval a obhájeno také nic nebylo!
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Herní tým nemá potřebu zde na fóru obhajovat svá rozhodnutí. Od toho je ticket systém, kde se každému věnujeme. A dokonce někteří, nebudeme jmenovat, sami přiznali, že skripty používali, ale o tom tu není ani zmíňka. Proč taky, že?

No nic, necháme skriptaře v této sekci se vybrečet a pak se velice rádi zapojíme do konverzace! Ať se daří! ;)

Prosím? Tento přístup ale už opravdu nechápu. 10-15 lidí dostane ban za nic, dal bych ruku do ohně za to a ty napíšeš ať se tu lidi vybrečí? Ti co mají ban právem, tu ani nepíšou, protože vědí, že skriptovali a neřeší to, je to jejich x-tý ban. Ti si prostě odpočinou a jedou dál na jinou jazykovou verzi. Ale co ti hráči, kteří hrají jen na české verzi, kterým jste zkazili hru? Takhle odpovídáte na jejich příspěvky? To se na mě nezlob, ale sám víš, že si rozdal banány hráčům co si ho nezaslouží, tak zkus přiznat chybu, nikdo ti hlavu za to neutrhne. Já vím, že už je pozdě to vrátit ale ukaž trochu respektu.
 

Deleted User - 4001952

Guest
Děkuji uličniku za skvělý příspěvek. Opět ste ukázali, kdo v čechách kraluje této hře. A je obdivuhodné, že nadvláda trvá už deset let. 5 lidí mít jako první na světě lk a ještě k tomu z jednoho kmene. Plus den kdy skončila ochrana, tři vaši hráči nejvíce nafarmeno o parník. Ostatní hráči neví co to je točit lk nonstop, nonstop hledat nové farmy. Tak se přesně má hrát první den, kdy se dá útočit na hráče. Spektakulární hra z vaší strany, děkuji za to. Byla radost se na vás dívat. Ovšem stálo to čas a energii. Takže pořádně odpočinout a za pár týdnů opět vyhrát nějaký ten classic v cizině.

Bože, tak tohle mě absolutně odrovnalo... :D :D :D

Můj názor na věc:
Vidím několik 100% skripterů - jmenovat nebudu, protože by se mi to ti dotyční stejně snažili vymluvit a nakonec se stejně ozvou sami... A argumenty typu, že na ostatních serverech je to povoleno apod nejsou relevantní, protože každá komunita má svá vlastní pravidla a ty by se měli respektovat ať už jsou jakákoliv. Pokud s nimi nesouhlasíte, hrajte tedy v zahraničí, nebo podejte oficiální návrh na změnu těchto pravidel...
Čemuž se mi však nechce věřit, že by v porušování pravidel v podobě skriptů jelo tolik hráčů. Hráčů, kteří dle statistik skoro ani nefarmili... Těžko však hodnotit, nevidíme-li do support systému... :)
Co ale nechápu, proč tu Uličník a spol vykřikují, že tato hra je pouze o zkušenostech... Není to pravda, je totiž obrovský rozdíl, zda tu hráč musí opravdu být a posílat útoky ručně, následně stavět a nebo nastavit skript na farmení a přijít pouze stavět... Je to rozdíl xy hodin denně, proto tady prosím nevykřikujte takové nesmysly... Díky! ;)
 

Deleted User - 3573248

Guest
V posledních pár dnech mi bylo dokázáno, že detekovat 99% skriptů tu admini nedokážou. Takže nevím, proč bych měl ručně stavět ;)
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Bože, tak tohle mě absolutně odrovnalo... :D :D :D

Můj názor na věc:
Vidím několik 100% skripterů - jmenovat nebudu, protože by se mi to ti dotyční stejně snažili vymluvit a nakonec se stejně ozvou sami... A argumenty typu, že na ostatních serverech je to povoleno apod nejsou relevantní, protože každá komunita má svá vlastní pravidla a ty by se měli respektovat ať už jsou jakákoliv. Pokud s nimi nesouhlasíte, hrajte tedy v zahraničí, nebo podejte oficiální návrh na změnu těchto pravidel...
Čemuž se mi však nechce věřit, že by v porušování pravidel v podobě skriptů jelo tolik hráčů. Hráčů, kteří dle statistik skoro ani nefarmili... Těžko však hodnotit, nevidíme-li do support systému... :)
Co ale nechápu, proč tu Uličník a spol vykřikují, že tato hra je pouze o zkušenostech... Není to pravda, je totiž obrovský rozdíl, zda tu hráč musí opravdu být a posílat útoky ručně, následně stavět a nebo nastavit skript na farmení a přijít pouze stavět... Je to rozdíl xy hodin denně, proto tady prosím nevykřikujte takové nesmysly... Díky! ;)

Co tě milí chlapče odrovnalo? Všechno bylo myšleno vážně. Hrál si ten classic? Postavil sis lehkou dřív než oni, dokázal si první den po ochraně nafarmit víc jak oni? Celý server rozdrtili ještě dřív než by byl zapotřebí nějaký skript.
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Vidím to podobně jako výše Bellators. Přinejmenším vím o spoustě lidí, kteří v minulosti měli problémy se skripty, a dokonce i přímo boty, a opakovaně dostali ban, v některých případech tuším i perma (proto taky ty neustálé změny nicků, že?). Co je zajímavé, jak například hráč "No Name Me" opakuje, že za den vyraboval maximálně 300 vesnic, a přitom v denní statistice je na třetím pořadí v žebříčku s počtem 12.300. To si opravdu nepamatuješ, že jsi tolik útoků minimálně v jeden den vyklikal??? Vždyť to muselo dát ručně tak strašnou spoustu práce!!!

Je ale pravdou, že je tu spousta hráčů s naprosto normálními až často podprůměrnými statistikami, kteří byli v Deluxe a taky dostali bany. Dost mě zaráží, za co byly uděleny hráčům s rekordy kolem 800 vyrabovaných vesnic za den. Osobně dávám pravidelně každý den dvojnásobek a zdaleka to není žádný limit, protože minimálně polovinu času na DK věnuji záležitostem kmene (a navíc tu netrávím 100 % času). To musely být ty skripty opravdu mizerně využité. Možná by někdo ze supportu mohl prolomit to ticho a nějakým způsobem neadresně a bez zmínky konkrétního jména vysvětlit, o co přesně šlo v případě členů Deluxe s 800 a míň vyrabovanými vesnicemi za den - taky o skripty na farmu???

Co mě ale každopádně extrémně baví, je to machrování zabanovaných jedinců o tom, jak právě oni jediní tu umí hrát. To, že máte skvěle podchycené začátky a umíte farmit (nevím, které nedovolené praktiky konkrétně jste používali, ale první dny by vám stejně byly k ničemu, kdybyste nevěděli, podle čeho hledat cíle k vyfarmení apod. - to těžko může někdo zpochybňovat) + máte skvěle propočítáno, co první stavět (což taky může těžko kdokoli zpochybňovat - ale rozhodně nejste jediní, když se pozorně podíváte na ten krásný screen z prvního dne po konci ochrany, tak jsem tam mezi lupiči na 14 místě, přičemž přede mnou je pouze 6 členů kmene Deluxe a hluboko za sebou nechávám lidi jako SilverDaBoss nebo Alanos) nedělá skvělé hráče.
Spíše si volíte jiný styl hry, kdy spoléháte, že okolí přetlačí vaše off a produkce (+ farma) surovin, zatímco my "ubrečenci" jedeme víc na jistotu, stavíme vedle útoků i nějakou obranu a upřednostňujeme rekrut před produkcí surovin. Skoro těch banů až lituju. Takhle si můžete nalhávat, jak jste byli "neporazitelní". Přitom potkat s námi "ubrečenci" ve chvíli, kdy my máme kolem 100k bodů a vy kolem 200k, tak navzdory rychlému začátku byste poznali, co znamená "umět hrát", týmová spolupráce a schopnost útočit i bránit proti vojensky stejně silnému protivníkovi (protože vojáků bychom měli stejně, když v 5k bodových vesnicích máte doly na 30 a kasárnu na 10). Vždycky mě bavili hráči, co farmou získají náskok v začátku, a pak to buď vzdají anebo se nechají rozebrat několikrát menším hráčem při pár desítkách vesnic. A věřím, že minimálně polovina z vás by na tom tak jako tak nebyla jinak...
 

DeletedUser44638

Guest
Jeden den, protože to byl den, kdy jsem tam seděl od 6 ráno do půlnoci, statistiky ostatních dní, kdy jsem měl max 800 vesnic nenapíšeš? A nebyly to mizerne použité scripty, protoze nikdo z nás scripty neměl. Ala sbohem
 

PAIN. -The Waste of Life

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zkus si to přečíst ještě jednou. Ty mizerně využité skripty byla ironie na support. Mám takový dojem, že našli skripty u poloviny hráčů a druhá polovina se do toho připletla nějak "omylem" (nebo snad měli ty skripty přidané v rychlém náhledu, ale byli líní je i využít? tomu se mi opravdu nechce věřit...), a proto by mě zajímalo, jestli by to někdo mohl nějak povšechně shrnout pro všechny hráče na classicu, protože je to opravdu velký zásah... a pokud by to tak bylo, rozhodně by to nebylo fér.

Co se týče tebe, tak statistiky ostatních dní nevidím. Jen ten rekord...
 
Nahoru