• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
@Uličník to mi jako chceš říct, že jsi s 10 vesnicema udělal 28k rabovaček za den a 100% jsi u toho seděl celou dobu jo? XX dní po sobě. To ani nespíš? :) Pokud počítám dobře musel jsi posílat útoky každé 3s. :)

/e: například k nám se info o zabanování Vašich účtu dostalo od člena Vašeho kmene a já to sdělil našemu kmeni.. :) Nesvádějte to hned na DK tým. To, že jste dostali bany za zakázané skripty je čistě chyba potrestaných hráčů.
 

DeletedUser44638

Guest
@IamShaman a jak ty vysvětlís, že dostali Ban skoro všichni z kmene? A jak vysvětlís, že jsem dostal Ban i já, který jsem tu strávil hodně málo času, a denně farmil maximálně 800 vesnic a to jsem měl přes 3000 lk? Nevíš o co ide a budeš tady kecat, jako jo, 25000 vesnic denně je hodně, taky nechaou jak to kdo dělal ale jestli to umí tak jo, ale 800 vesnic jako já? A dostat Ban? Přijde ti to normální? Pokud ano tak to máš v hlavě popletene jako tady adminci, pokud to nezapomenout zmazat a zamést důkazy, jak to mají ve zvyku tak bych byl rád aby ses mi k tomu vyjádřil i ty. Díky
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dobrý večer, dovolte, abych se zde také vyjádřil.

Nemíním někoho bránit, urážet nebo ukazovat prstem, ale řekněme, že poukážu na fakta, která tady jsou.

Někteří lidé píší, že je nemožné udělat 28k rabovaček za den s 10 vesnicemi, za mě to nemožné není. Z jednoho prostého důvodu. Záleží, jestli chtějí hráči farmit efektivně nebo ne, Když posíláme příklad do 2hodin od vaší vesky rabovačky normálně ručně přes pomocníka rabování, tak se tohoto výsledku dá docílit tak, že jednou za 5minut zkontroluji vesnice a posílám rabovačky i tam, kde už mi rabovačka jde. Tím třeba dokáže člověk rabovat tak, že na jednu vesnici za 5 minut pošle farmu z každé vesnice 2x a to máme 20 útoků na vesnici během 5 minut, což když se dělá takto celý den, tak se tohoto výsledku dá docílit i když je pravda, že né úplně efektivně, že třeba 1 z 20 rabovaček přinese plný náklad. Ale obecně to možné je i u 10 vesnic, když se prostě snažím jet v tom, aby jsi měl každý den vlajku za nejvíc vyrabovaných vesnic a zároveň farmit dost surek.

Na druhou stranu si nemyslím, že by support banoval na základě dá se říci domněnky, Mě třeba vždy vyšel se vším vstříc, né úplně maximálně, to je zase vychválit nemohu tak moc :D každopádně když jsem řešil problém, slušně, normálně, tak se určitě dá něco i s například banem dělat. Zase na druhou stranu je pravda, že jsem nikdy nedostal ban za scripty, protože toto vůbec nepoužívám, ani ty povolené, takže těžko říct, jak bych se s němi domluvil v tomto případě, ale když to otočím, když nic nepoužívám nemůžu dostat ban. Taky jsem první dny farmil hodně a byl v top 3 lupičích dne, každopádně poté z důvodu toho, že jsem měl práci a nemohl tu být celý den jen jednou za čas jsem se docela propadl, ale ban za scripty jsem nedostal, takže to není asi úplně výkonem.
 

DeletedUser44638

Guest
Kamo, měl jsem denně vyrabovanych max 800 vesnic, myslíš si že bych kvůli tomu měl scripty? Rly
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Kamo, měl jsem denně vyrabovanych max 800 vesnic, myslíš si že bych kvůli tomu měl scripty? Rly
Jak říkám, do tohoto já nevidím. Na druhou stranu kdyby to bylo nějaké "spiknutí" proti deluxe, proč by ban neměla cinc a jí podobní, kteří stále hrají? taky je to hrozna a dost velká ;) Ani nevím, za co konkrétně máte ban, říká se script rabování, to si může člověk představit ledaco.
 

DeletedUser44638

Guest
Kdybych opravdu používal něco zakázaného, tak bych neřekl ani slovo, ale vím, že na milion procent, hodně lidí co jsme dostali Ban, jsme nic neměli. Takže do toho opravdu nevidíš.
 

DeletedUser44638

Guest
Jediné co doufám, je ze se to dostane k nějakému odborníkovi, ktery není zaujaty a dokáže zjistit jestli se něco zakázaného použilo nebo ne, za to bych klidně zaplatil, aby to dali někomu takovému a tady tyto profiky innogames vyhodili.
 

Deleted User - 3573248

Guest
... píše ten, který těch vesnic na žádném světě nezískal ani 100? :D
A pokud teď vytáhneš, že jsi je získal, ale pod jiným účtem, tak se zkus zamyslet a polož si otázku, zda třeba i já či Biblos jsme nehráli někde jinde pod jiným účtem? Odpověď ti dávat nemusíme!

Takže proto se multiúčty netrestají, jede je i admin!

@Uličník to mi jako chceš říct, že jsi s 10 vesnicema udělal 28k rabovaček za den a 100% jsi u toho seděl celou dobu jo? XX dní po sobě. To ani nespíš? :) Pokud počítám dobře musel jsi posílat útoky každé 3s. :)

/e: například k nám se info o zabanování Vašich účtu dostalo od člena Vašeho kmene a já to sdělil našemu kmeni.. :) Nesvádějte to hned na DK tým. To, že jste dostali bany za zakázané skripty je čistě chyba potrestaných hráčů.

Zde se vyjadřuje stvoření, které v životě nehrálo s nebo proti jednomu dobrému hráči. Vyrabovat tolik může každý, stačí mít jen pomocníka rabování. Asi zrovna není těžké 100x kliknout a najednou jde 100 útoků. takhle to jde udělat po jedné jednotce, z 10 vesnic, a najednou jde 10000 útoků. No, vysvětluji to pro jako pro prvňáčky, protože jinak to někomu do hlavy asi nepůjde.

To jsi jel docela excel, že jsi to takhle vypočítal. Ale byly dny na jiných světech, kde jsem s 40k nedal úspěch.

Jak říkám, do tohoto já nevidím. Na druhou stranu kdyby to bylo nějaké "spiknutí" proti deluxe, proč by ban neměla cinc a jí podobní, kteří stále hrají? taky je to hrozna a dost velká ;) Ani nevím, za co konkrétně máte ban, říká se script rabování, to si může člověk představit ledaco.

Jako poslední: už jsem zde zmiňoval, že některé jiné účty měli již několik dní před banem o dost vyšší výkon než tenhle. Kdybych nějaký skript měl, logicky ho používám i tam.
 
Nahoru