• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od joss

  1. Kavárna - Svět 70

    A proto je tato hra stále populárnější a toto fórum patří k nejoblíbenějším
  2. Kavárna - Svět 70

    A pokud by byl neprůchodný navrh petrzo, tak alespoň by mohly být tyto položky defaultně povoleny. Už několikrát se mi stalo, že hráč zapomněl zatrhnout možnost hýbat jednotkama, což znamenalo jen sledovat jak mu nepřítel vymlacuje útoky, bez možnosti s tím něco udělat. Vždyť to je proti zájmům...
  3. Kavárna - Svět 70

    Nebudu opakovat “zakázané” požadavky na nový svět. Jen úvaha: Možná by pánové z majitelova hleděli kolik bývalých hráčů,, by se s chutí vrhlo na svět, který není ovlivňován množstvím vložených PB. A je docela možné že by pak tržby (jen) z premiovych účtů převýšily tržby současné. To, co ve děje...
  4. Nápady na zlepšení hry

    Jsem na ZvD u spoluhráče a narazil jsem na takovou zajímavost. Nejde o chybu ale ani o vylepšení, takto, když hráč začíná, plní různé úkoly. Mezi ně patří také "povolat domobranu". Pokud hráč tento úkol nesplní (třeba z obavy, že bude produkovat míň surek v době,kdy je jich nedostatek), tak mu i...
  5. Nové verze hry - Diskuze

    Je čas končit. Toto už není ta hra, kterou jsem si oblíbil. Ještě 6 dnů a adijé
  6. Okopírovaný kmen..

    Kopírování názvu kmene je na DK běžné, bohužel. Mírnou satisfakcí je, že takové kmeny brzo zanikají, protože ten, kdo není schopen přijít s originálním názvem, není většinou ani vyjímečný vůdce. A kopírovat i profil, to je hodně velká ubohost. I když určité jednání pravidla nezakazují...
  7. Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

    to byl opravdu 16 úkol. Ale zanedlouho po jeho splnění ti naskočí 17. Přitom tu druhou jeho část máš už asi splněnou. Protože pokud jsi splnil všechny předchozí, musíš mít zachráněno každého prince aspoň jednou
  8. Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

    teď jich je 16 toto je 17 úkol Zachraň 4 členy královské rodiny Vyšli bojovníky, aby porazili čtyři příšery a zachránili členy královské rodiny! Pokrok: (0/4) Dosáhnout: Královská rodina: Zachraň je všechny (2015) Pro dosažení úspěchu: Zachraň alespoň 1x každého člena královské...
  9. Ukončení světa

    A jak je to v případě této podmínky? Pokud kmen splní podmínky pro spuštění Time Endu (zpravidla 80% dominance), může o jeho spuštění požádat zakladatel či vůdce vedoucího kmene. Jakmile bude prověřeno splnění podmínek, spustí se Time End, který bude trvat min. 3 měsíce ode dne nahlášení. Pokud...
  10. Nové verze hry - Diskuze

    Hele Octopuss, nech si tam tu trávu, ta je boží. Asi někdo z INNO vyfotil svůj pracovní stůl.
  11. Nová grafika ve zprávách, změna prof. obrázku

    obrázek na profilu kmene někdo změnil i nám, to je hnus co tam někdo dal. Jsem zvědavý jestli zase vrátí ten původní
  12. Nové verze hry - Diskuze

    Možná si toho někdo už všiml. To, jestli se ukáže ikona mobilu záleží na tom, jestli máš zapnuto "mobilní zobrazení", nikoliv na tom jestli jsi na mobilu. Trávím hodně času přes mobil, ale ikonu mobilu mi to nikdy na fóru nebo ve zprávách neukázalo. Nevadilo mi to, ale nevěděl jsem proč...
  13. Nové verze hry - Diskuze

    Už jsem neměl v plánu lézt na toto fórum, ale jedna otázka mi pro tento okamžik napadá Přidána možnost pro vůdce kmene, která umožňuje hráčům připojit se k jejich kmenu bez žádosti o vstup. může někdo vysvětlit co to znamená??? Bude si moct vůdce kmene rozhodnout, jestli umožní aby noví hráči...
  14. Diskuze světa 27

    V této hře není k zablokování důkazu potřeba. A taky jako zablokovaný hráč máš minimální šanci se "ke svým" důkazům dostat. Pokud si tedy nekopíruješ zprávy a oznamka někam na HD
  15. Diskuze světa 27

    Andýsku, ve zcela jiné části fóra mě žádáš abych mezi tvé příspěvky nepřispíval,,, měl jsem chuť ti tam dát tvé vlastní slova o tom,, že si můžeš psat kam chceš. Neudělal jsem to, protože jsi apeloval na mou slušnost. Stejně tak tě žádám, abys nepřispíval sem, i já apeluji na tvou slušnost...
Nahoru