• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Když jsme u těch fotbalových zápasů, tak já jsem byl v repre florbalové ČR... a hrál jsem dva roky první ligu fotbalu za sigmu olomouc... a vůbec nechápu proč tady něco přidáváš ohled rl ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Speed

Start: Sobota, 19.5.2012 15:30
Konec: Sobota, 19.5.2012 20:30
Popis:

Paladin: Ano, hledá předměty
Lučištníci: Ano
Kostel: Ne
Výzkum: Jednoduchý
Rozestavěná vesnice: Speciální: Hlavní budova-20, kasárna-25, stáj-10, dílna-2, kovárna-20, nádvoří-1, tržiště-10, dřevorubec-30, lom na těžbu hlíny-30, železný důl-30, selský dvůr-30, skladiště-25, skrýš-10, opevnění-19,každý hráč začíná s 10 vesnicemi
Bonusovky: Ano 4 na hráče, růst do 12 154 bodů
Začátečnická ochrana: Ano 20 minut
Fake limit: 1% bodů vesnice
Limit členů kmene: 10, podpory možné pouze v rámci kmene
Hráčský limit: 100
Podmínky k vítězství:
Kmen nejvíce bodů
100 PB
Rychlost: 400
Rychlost vojska: 1
Noční režim: ne
Zástup v dovolené: ne
Morálka: ne
Stavební smyčka: Ano

navrhol som speed
 

DeletedUser30368

Guest
Jamere a speedáku nebojte se :) Na světě 26 ho vyklepnou a na speedech ať si kraluje...pro mne stejně nebude nikdy dobrý speedař :) (Znám mnoho dobrých speedařů :) )

PS: Nevím, kolik máš Adame let, ale já hrál také fotbal a nedělej ze sebe moc hvězdu :D Fotbal není nic por mne, ale hrál jsme levou obranu :) a hráli jsme jen okres, ale chodíme ven i teď :D Ne, jak ty :p
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ty speedy končej o 2 minuty později než mají. Resp. minimálně jeden, co jsem teď hrál :(
Potřeba to trochu poštelovat.
 

DeletedUser

Guest
Zelí, jak můžeš vědět že nechodím ven, panebože to opravdu miluji soudit ostatní přitom vědět ho*no ! Právě teď jsem přišel z menší kalbičky s přááteli, zítra mám dva zápasy aprostě furt něco, opravdu si neberte do papuli někoho o kom nevíte nic !
 

DeletedUser34582

Guest
Teraz som si uvedomil, že dnes bol deň 10 minutoviek a ja som nebol ani na jedom speede retoze som nebol doma :cry :cry
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Desetiminutovky obecně už asi jen tak nebudou...
Je obtížné to vymýšlet a potom i to samotné nastavování... :(
 
Nahoru