• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Banovat automaticky za použití VPN mi přijde jako stejná barbařina, jako poznámka od kolegy Despose s jeho „Ve 21. století banovat za angličtinu v popisku je něco neuvěřitelného“. VPN je v dnešní době už standardnem pro bezpečné pohybování se internetem. Ne kvůli dělání něčeho ošklivého, ale...
  2. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Co je v pravidlech nejasně formulované? Podpásovka je bez důkazů neustále dokola tvrdit, že support nemá nic lepšího na práci, než úmyslně škodit nějakému Tyranovi. Já nevidím do minulosti. Začal jsem po deseti letech na S74. Odmítám vycházet z domněnek, pomluv a báchorek… Byla mi tady...
  3. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Nevidím v tom žádnou pohádku. Ještě dodatek pro kolegu @Tyran Římský – ten citovaný bod z pravidel od Biblos byl v 99% shodné podobě v pravidlech minimálně od ledna 2019 (viz odkaz níže). Povinnost hráče je si aktivně číst pravidla. Nepovinnost společností je upozorňovat na každou úpravu...
  4. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Všechny odkazy na pravidla, včetně toho na hlavní stránce Divokých kmenů, odkazují na tu stejnou stránku, ve které se nachází i úryvek, který citoval Biblos.
  5. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Nemáš pravdu. Z obyčejné škody na jednotkách (patří to ke hře, i kdyby jen z nedbalosti) nebo jinak formulovanou komunikací zastupující neprofituje. Doslova je to tak uvedené i v pravidlech. Získávání výhod z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího...
  6. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Je rozdíl bránit zastupovaný účet (chytání šlechty, přesun jednotek mezi vesnicemi a komunikovat s kmenem) a je rozdíl využít zastupovaný účet k posunu jednotek tak, aby z toho mohl benefitovat zastupující hráč rozebírkou vesnic zastupovaného. Tohle už hraničí s argumentační faulem.
  7. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Nesouhlasím s tím, že by na porušení pravidel nemohl upozornit kdokoli. Přeci jen se předpokládá, že pokud zastupuju nějakého hráče v období dovolené, tak zastupovaný nebude schopen se okamžitě vyjádřit k této situaci. Souhlasím s tím, že je nějaká forma ochrany (omezeného účtu, jak jsem psal v...
  8. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    Já asi nechápu, co furt řešíte. A místní frajery bych ještě rád odkázal na VOP. Reálně mi přijde nepřiměřené vůči Tyranovi pouze fakt, že hra, ve které se doslova hraje na milisekundy, je zavedený penalizační systém, jehož údajné vyřešení trvá supportu, i po údajném okamžitém doložení...
  9. Haxedus

    Kavárna - Svět 74

    píše se abyste, ne aby jste Upřímně, nechci se stavět ani na jednu stranu, nicméně káráte tady support za to, co udělal, ale mezitím tady do sebe vzájemně kopete. Přitom support se tady jako jedinej vyjadřuje slušně a hlavně k věci. Pokud máte problém s nějakou konkrétní věcí, klaďte konkrétní...
Nahoru