• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úkoly k 10. výročí kmenů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
No, no, na světě 22 je snad 50 tisíc barbarek, ale když většina nemá ani 100 bodů, tak tam hl. budova na 23 nebude.;)

Ty úkoly mi přijdou ujeté, tak ono se slaví narozeniny a já mám zakázáno útočit na bonusovky? Hmm a hl. budova na 20 dle mě bohatě stačí, to jako mám kvůli úkolu vystavovat výše, a pak znovu bourat?:scratchTo jsou úkoly...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
8. úkol - roztoč to se šlechtici ...



9. úkol - šlehta.jpg

S tímto asi problém není, že?
 

DeletedUser33829

Guest
Ne, s tím problém nemám, to by mohlo dělat komplikace jen na počátku světa.;)
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Se šlechtou jsem problém měla, oba světy, na kterých hraju (na sv. 29 jsem začala 5.5.2013 a sv.30) mám rozjeté přes měsíc a to je dost málo na splnění některých úkolů. Na sv.30 jsem od plnění druhého stupně upustila, nebudu dostavovat hlavní budovu na 23, když potřebuji suroviny spíše na mince a na šlechtu. Na sv.29 se mi úkoly plní celkem dobře, mám okolo malé trpaslíky, které si udržuji a farmím, kostel mají, ale nemají vojsko, využila jsem je tak, že jsem si do jejich vesnic poslala 20 jednotek a pak jsem do nich práskla. Dobyla jsem dvě vesnice a na splnění úkolu jsem musela ještě se šlechtou snížit oddanost v sousední barbarce, protože na zabrání silnějšího hráče potřebuji minimálně 2 šlechtice na otočení, nevím jak to dělám, ale o vláček mám stále nouzi.
 

DeletedUser18162

Guest
Tak tohle super :D myslel jsem si že tohle vyročí divokých kmenu :D začil jsem dobrý zásek u ukolu ,, vlastní kontrola ,, kdy bylo zakázáno utočit na bonusové vesnice. Ale už nikdo neřeší že tímto ukolem dal de fakto ochranu všem hráčum co vlastní bonusové vesnice a tím je chrání :D :D :D je to celkem směšné, hráč je postižen za to že utočí na hráče a je za to penalizován a hráči mají de fakto ochranu. To jste mě zase nepřekvalili a tato akce je zase skvele domyšlená. Myslím že příšte se vám na celé podobné akce mužu vykašlat :D stejně jsou nespravedlivé.

S pozdravem Drooh
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zdravím krajana, mám to od Tebe pár kilometrů.
Klídek, vždyť všechny úkoly dělat nemusíš, zase není tak velký rozdíl v odměnách za 75 bodů a 150 bodů. Na sv.30 jsem od plnění nesmyslných úkolů upustila, nemusím mít všechno naplno a na sv.29 se snažím plnit poslední úkol.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Víš Droohu, je zajímavé, když se tu psalo, že celý svět 9 nemůže splnit jeden úkol, protože tam prostě žádné barbarky nejsou, že jsi se k tomu vůbec nevyjádřil. Ale když se Tě to týká tak, že jsi útočením - úmyslným - nesplnil úkol, tak to se rozepsat umíš o tom, jak za to mohou jiní.

Ale, abych neodbíhal od tématu. Zajímala by mne Vaše zkušenost s tím neútočením na barbarky - jestli jsem to u sebe vše prošel správně - tak skutečně útoky vyslané před platností úkolu, nebyly počítány jako porušení toho zadání. Máte stejnou zkušenost?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No a pro pořádek sem dám i ty poslední úkoly:

9. úkol - výzkum - na starších světech splněn okamžitě, byť v některé vesnici nebylo vše vyzkoumáno, pokud v ostatních bylo. Možná trochu bodová kompenzace právě za ty útoky na barbarky. Protože na nejnovějších světech může být se splněním poněkud problém, pokud nejsou vybudovány všechny potřebné budovy.

9. úkol - výzkum.jpg

10. úkol - přesné načasování - toto doufám, že dokázal splnit každý

10. úkol - plánování.jpg

11. úkol - rabování - spíš pro ty, co používají pomocníka rabování, pokud ke splnění stačí plenit barbarky.

11. úkol - rabuj.jpg

12. úkol - vyhraj nad nepřítelem - asi největší kámen úrazu. Zdá se, že musí jít o obydlené vesnice.

12. úkol - přesila.jpg
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Připadá mi, že nastavený systém u posledního úkolu nefunguje. Podle zadání bych úkol měla mít splněný, počet vyhraných soubojů 51, prohraný 1 a zelené okénko stále nesvítí. Dál v útocích pokračovat nehodlám, buď to špatně funguje nebo je chybné zadání.
[SPOIL][h=5]Ukaž svou přesilu[/h] Vyhraj nad nepřítelem minimálně polovinu útoků v této fázi. Aby byl boj započítán, musí se boj uskutečnit s minimálně 20 ti bojovníky ve tvém útoku. Je zapotřebí 50ti útoků.

Výhra: 51
Prohra: 1

[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nebo bude splněn až ta akce skončí - aby na něj bylo dost času.


Takže bylo to přesně tak, splnění - nesplnění se objevilo až po skončení této fáze akce.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru