• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser38373

Guest
Pokud nemůžu na někoho útočít tak mu nevyhlasuji válku :D Ja hrají na casualu a jelikož si chci zahrát tuto hru v plné kráse tak hrají i na klasických světech..

Nechápu proč komplikovat nastavení, umíte pochopit že ste byli upozornění a připojením na casualu ste s pravidly a nastavení souhlasily a teď nemůžete požadovat změny... V Německu mají xxx casualu a nastavení je (pokud vím Dobře) pokaždé stejně, myslím že pro pár hráčů nebudou takhle zásadně zasahovat do hry...
 

DeletedUser37060

Guest
Ešte k tomu Lincolnovi, on si asi moc internet neužil čo? :D :rofl

Král Drtič napsal/a:
vy co hrajete na normálních světech a na casuálu nejste tak asi k tomu nemáte co říci sorry..

Dovolím si nesúhlasiť. Každý má právo na svoj názor. I taký čo na Casualu hral a v súčastnosti už nehrá aj taký, čo nikdy nehral.
 

DeletedUser

Guest
Pokud nemůžu na někoho útočít tak mu nevyhlasuji válku :D Ja hrají na casualu a jelikož si chci zahrát tuto hru v plné kráse tak hrají i na klasických světech..

Nechápu proč komplikovat nastavení, umíte pochopit že ste byli upozornění a připojením na casualu ste s pravidly a nastavení souhlasily a teď nemůžete požadovat změny... V Německu mají xxx casualu a nastavení je (pokud vím Dobře) pokaždé stejně, myslím že pro pár hráčů nebudou takhle zásadně zasahovat do hry...


pokud jsi to nepochopil tak sorry asi škoda písmenek pro tebe. smysl byl myšlen obráceně ale, to časem dojde :scratch
k opaku. hlavně to neber nějakou špatnou formou nechci se tě dotknout nebo urazit má to být diskuze a ne urážkoměr...:wacko
 

DeletedUser38373

Guest
Já to chápu :) Ale chápete vy že nastavení se měnit nebudou a že je to pevné nastavení ? :shock
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proč je tohle asi forum proč asi jsem blázen :rofl asi ano :scratch

pokud já vím každý člověk má právo na svůj názor a svobodný projev pokud ty ne tak si asi někde z jiné země či státu já žiji v Svobodné Republice takže si tu mohu psát co chci a dělat skoro co chci a tohle je náš názor a nikdo jako ty nám ostatním to nevezme tak sorry asi už si s tebou nemám co říci a to ne jen tady ale ,i to co jsi psal ve zprávě že ti otravuji členy že jim píši ad jdou do jiného kmene za třeba lepším zázemím ... zase moje věc a tvůj problém....:cool

Nech nás si tu psát co chceme ty ani já nic nezměníme je to na InnoGames my tu pouze debatujeme a ty pouze odpovídáš to samé tvůj názor známe už tak Děkujeme

Díky všem rozumným hráčům
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40977

Guest
Pořád jsem nepochopil,k čemu tedy casual slouží.. pro začátečníky? Na to musí nejprve někde hrát,a prohrát.. a v tom případě jestli se to nenaučil na normálním světě,jak se to jako naučí v místě,kde stejně na nikoho nemůže zaútočit?:scratch
A mimochodem jak tu někdo napsal " Největší kmen vyhlásí válku nejmenšímu a zůstane 5kmenů" se snad bojíš či co? Proč hraješ hru,kde můžeš prohrát když se prohry bojíš?
A nedávám se za vzor,ale i kdyby. chodím do práce na směny,mám rodinu,práci na baráku,autě atd jako každý jiný člověk,a ten čas si na to přesto najdu. kolik horníků hraje DK že nemůžou na internet? :cry
 

DeletedUser38373

Guest
Král Drtič - NEvím jeskli zrovna ty,ale někdo tady psal že Support team to nechce udělat či tak něco.Že nemají zájem něco dělat,proto sem psal to co sem psal..Pokud si to nebyl ty tak sorry.Ano každý má nárok na svůj názor,já ti ho neberu,ale říkat něco že to někdo nechce nebo tak a říkat že administrátorovi se nechce,je trochu moc ne? Jinak bych sem nemíchal hru,a ohledně členů a psaní,tak k tomu ti nemám co říct ;) Své sem ti napsal ve hře (myslím že sme se na něčem domluvily) pokud to vadí členům že je neustále otravuješ,a požádali mi abych ti napsal,tak jako Vůdce jim vyhovím ;)


[SPOIL]
Pořád jsem nepochopil,k čemu tedy casual slouží.. pro začátečníky? Na to musí nejprve někde hrát,a prohrát.. a v tom případě jestli se to nenaučil na normálním světě,jak se to jako naučí v místě,kde stejně na nikoho nemůže zaútočit?:scratch
A mimochodem jak tu někdo napsal " Největší kmen vyhlásí válku nejmenšímu a zůstane 5kmenů" se snad bojíš či co? Proč hraješ hru,kde můžeš prohrát když se prohry bojíš?
A nedávám se za vzor,ale i kdyby. chodím do práce na směny,mám rodinu,práci na baráku,autě atd jako každý jiný člověk,a ten čas si na to přesto najdu. kolik horníků hraje DK že nemůžou na internet? :cry
[/SPOIL]


Ono to není ani tak pro začátečníky,spíš je to svět pro příležitostné hráče :) Pokud nemá někdo tolik času,a chce si hrát jen příležitostně a byl dobít na klasickém světě,má možnost jít na Casuál a hrát dál,s omezenými útoky.
Já se nebojím že bych prohrál,ale tento svět je udělaný tak jak je,nedá se vyhrát,a jednou tento svět byl nastavený tak jak je.A pokud někdo chce válčit a tak podobně,tak sou zde klasické světy ;)

[SPOIL]
Informace o nastavení

Svět pro příležitostné hráče neboli tzv. Casual svět je přístupný pro všechny hráče, kteří ztratili poslední vesnici na klasickém světě. Těmto hráčům bude nabídnuta možnost převzetí kontroly nad vesnicí ve světě pro příležitostné hráče, což primárně představuje vyšší omezení útoků a další nastavení, jež právě umožní uvolněnější styl hry.
[/SPOIL]
 

DeletedUser40977

Guest
Ale já také nestojím o to,aby ten svět našel vítěze. ale zároveň mne nebaví vyhledávat/posílat útoky na vesnice 100 hodin daleko,protože poblíž nic kloudného nemám.. Nebo tebe by to bavilo,čekat,až se u vesnice po 100H 3x změní majitel a a v poklidu s časovou rezervou ji zabetonuje? Někdo tu psal"pošli 4 čistky" k čemu mi jsou 4 čistky když je ve vesnici 50 000 deff.. teď jsem posílal 8 full na zapodporovanou barbarku.. 80 H čekání,a všechno rudé.stejně tak mne docela ser.. síň slávy casualu. k čemu je,když v podstatě není vůec žádná možnost kmen/hráče v popředí dostihnout? Když nemůžeš útočit,nemůžeš se ani zlepšovat..

[SPOIL]
Každý svět má svá specifika, Casual z toho nevyjímaje.
Hráč se zpravidla dobrovolně rozhoduje, zda na ten či onen svět půjde anebo zda vůbec bude tuto hru hrát.

Pak jsou hráči, kteří tato nastavení nerespektují - netolerují a chtějí změnu k obrazu svému.

Z jejich klávesnice čteme slova o tom, že hráči, kteří se nemohou (ať už je to z pracovních či jiných důvodů) do hry dostat několikrát denně by neměli hrát, neb (patrně přesvědčeni o své pravdě) vědí, že všichni chtějí útočit, proč by přeci nechtěli?? Všichni chtějí být aktivní a ti, co nechtějí jsou nežádoucí. Stavění domečků je zde rovněž nežádoucí.

Nabízí se otázka: "Kde jste byli vy, co si za tímto názorem stojíte, v době, kdy vám zabrali poslední ves a vy jste se s ní přestěhovali na Casual? Jak moc jste byli skvělí a aktivní, že se vám toto vůbec přihodilo? Proč jste nechtěli svoji aktivitu zlepšit a začít znovu na tomtéž světě?"

Hra Divoké kmeny nabízí výběr z možností, které mohou konkrétnímu hráči nejlépe vyhovovat.
Ono ale nééé, raději si vyberu to, co mi v podstatě nevyhovuje a pak budu požadovat zásadní změny, případně budu chrlit negativní kritiku, jak je "to hrozné", budu se ohánět "tajnými" souhlasy členů supportu a tím, že anketa by byla úspěšná a dokázala by, co se zde tvrdí atp.

Není rozumnější vybrat si na míru a pokud tato možnost není momentálně k dispozici, vyčkat? Respektovat daná nastavení?

Nehledě na to, že admin k tomuto tématu zaujal stanovisko a dostatečně to objasnil...

[SPOIL]...někdy je to skutečně sisyfovská práce [/SPOIL]
[/SPOIL]

Kde jsem byl,když mi zabrali poslední ves? Přímo u toho,a co. o tom ta hra je,o pastech,kterou na mne nastražili soukmenovci,intrikách,útocích atd atd. a jestli někdo nechce útočit,tak proč teda hraje? Zná někdo odpověď? Já ne,hry hraju,pro úspěch, a útoky.Jak jsem již napsal,stejně tak mohu napsat,jestli se musím na casual přihlašovat jednou měsíčně jako ostatní jen proto,abychom byly vyrovnaní? že tam rovnou nezakázali prémiáky,aby ti malý chudáci nemohli být ohroženi a stavět si domečky.. sorry ale toto jsou stejně tak nesmyslné argumenty jako tvrdíte o našich..všichni jsme začinaly s jednou vesnicí.

[SPOIL]
Král Drtič - NEvím jeskli zrovna ty,ale někdo tady psal že Support team to nechce udělat či tak něco.Že nemají zájem něco dělat,proto sem psal to co sem psal..Pokud si to nebyl ty tak sorry.Ano každý má nárok na svůj názor,já ti ho neberu,ale říkat něco že to někdo nechce nebo tak a říkat že administrátorovi se nechce,je trochu moc ne? Jinak bych sem nemíchal hru,a ohledně členů a psaní,tak k tomu ti nemám co říct ;) Své sem ti napsal ve hře (myslím že sme se na něčem domluvily) pokud to vadí členům že je neustále otravuješ,a požádali mi abych ti napsal,tak jako Vůdce jim vyhovím ;)


[SPOIL][/SPOIL]


Ono to není ani tak pro začátečníky,spíš je to svět pro příležitostné hráče :) Pokud nemá někdo tolik času,a chce si hrát jen příležitostně a byl dobít na klasickém světě,má možnost jít na Casuál a hrát dál,s omezenými útoky.
Já se nebojím že bych prohrál,ale tento svět je udělaný tak jak je,nedá se vyhrát,a jednou tento svět byl nastavený tak jak je.A pokud někdo chce válčit a tak podobně,tak sou zde klasické světy ;)

[SPOIL][/SPOIL]
[/SPOIL]

Mimochodem,jen připíšu,že pokud si vzpomínám,tak o administrátorovi bylo psáno,že se mu nechce,ale v návazu na anketu,nikoliv na změnu. (třeba se pletu a někde jsem něco propásl v tom případě sorry a mlčím)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to tu hraji proto že mě ta hra baví a to už nějaký ten pátek a i středu :D

Pokud to tu někdo hraje z nudy jako že 1 x týdně když si na to náhodou vzpomene tak to není u mě hráč ale nudátor :cry..

Měly jsme i takové to členy v kmeni že se na nás přišly podívat 1 x týdně a už tam nejsou máme samé aktivní členy nehrajeme si tu na body v kmeni ale, na to aby nám v kmeni vše klapalo a dobře jsme si pokecaly a zahrály tuto hru..

Třeba plánovat akce na útoky proti jinému kmeni proč se s tím namáhat 120% super námaha zbytečné.

Svůj názor jsem řekl už několikrát a nechám to na ostatních hráčích a pak hlavně na InnoGames zda se tím budou zabývat alespoň na 10% nebo to hodí tkzv. za hlavu.

Díky
 

DeletedUser37060

Guest
Král Drtič napsal/a:
...Jinak odbočím od tohoto tématu:
vy co hrajete na normálních světech a na casuálu nejste tak asi k tomu nemáte co říci sorry...

Král Drtič napsal/a:
...pokud já vím každý člověk má právo na svůj názor a svobodný projev pokud ty ne tak si asi někde z jiné země či státu já žiji v Svobodné Republice takže si tu mohu psát co chci a dělat skoro co chci...

Celkom dobre sa tu začína skladať monológ, za chvíľu nemusím ani hľadať vlastné slová, z tých vašich sa dá poskladať i debata na celý deň...
A len pod čiaru s troškou irónie, vieš určite o čo ti ide?

Ale já také nestojím o to,aby ten svět našel vítěze. ale zároveň mne nebaví vyhledávat/posílat útoky na vesnice 100 hodin daleko,protože poblíž nic kloudného nemám.. Nebo tebe by to bavilo,čekat,až se u vesnice po 100H 3x změní majitel a a v poklidu s časovou rezervou ji zabetonuje? Někdo tu psal"pošli 4 čistky" k čemu mi jsou 4 čistky když je ve vesnici 50 000 deff.. teď jsem posílal 8 full na zapodporovanou barbarku.. 80 H čekání,a všechno rudé.stejně tak mne docela ser.. síň slávy casualu. k čemu je,když v podstatě není vůec žádná možnost kmen/hráče v popředí dostihnout? Když nemůžeš útočit,nemůžeš se ani zlepšovat..

Ja som písal niečo podobné, čo tu naznačuješ:
Andysek2503 napsal/a:
2-4 čistky, za tým 5x šlachtu s plným útokom, nie vláčik so 100 ľahkej kavalérie, a za tým aspoň 2 seláky obrany do 10 sekundového rozdielu od prvého útoku po poslednú podporu..

4 čistky + 5 "čistiek" so šlachtou + aspoň 2 obrany
9 útokov + 2 obrany
11 selákov.

Ale nie 4 čistky, po 100 hodinách, ak prerazia, tak šlachtu....

O zabetónovaných barbarkách viem. Ak s nimi nevieš vybabrať, tak sa to budeš môcť naučiť, na Casualu máš na to i čas i možnosti, a poznámky, akými sa vyjadruješ mi skôr pripomínaš pepíčka, ktorý sa rozplakal, pretože si postavil na pieskovisku dieru a nemôže si ju vziať zo sebou domov...
 
Nahoru