• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser40977

Guest
Teď jsi mne vysloveně pobavil,v té barbarce po 8 full zůstalo 17000 luků 7000 kopí a 7000 šermů a 9 full mi v tom rozhodně postačí.. a evidentně jsi vůbec nepochopil pointu toho,co jsem napsal. Žádnou díru,jsem si domu nechtěl vzít,až budu,zeptám se tě na nějakou inteligentní radu,třeba mi poradíš,abych ji o 10cm zvětšil.pointa byla,že 120% mi nedovolí útočit na nic bližšího než 100H ale nevadí,nebudeme už o tom diskutovat,nebo by jsi tu díru domu mohl chtít taky :rofl

"Kdo chce,hledá způsob.Kdo nechce,hledá důvod." my hledáme způsob,jak ten svět zlepšit i pro ty,co ho chtějí hrát aktivně a ne jen pro ty co "nemůžou,nechtějí" a navštíví to tam jednou týdně jen aby nezbarbařili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Aktivně můžeš hrát na světech s čísly ;) casual byl a je s pravidlem 120% ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
my to víme že můžeme hrát jiný svět a myslíš že ho nehrajeme ?? Já ano a určitě i ostatní NECH NÁS TADY DISKUTOVAT A TY TVÉ ODPOVĚDI UŽ SEM NEDÁVEJ JE TO POŘÁD DOKOLA DĚKUJEME TI ZA TVÉ PŘÍSPĚVEKY..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
Teď jsi mne vysloveně pobavil,v té barbarce po 8 full zůstalo 17000 luků 7000 kopí a 7000 šermů a 9 full mi v tom rozhodně postačí.. a evidentně jsi vůbec nepochopil pointu toho,co jsem napsal. Žádnou díru,jsem si domu nechtěl vzít,až budu,zeptám se tě na nějakou inteligentní radu,třeba mi poradíš,abych ji o 10cm zvětšil.pointa byla,že 120% mi nedovolí útočit na nic bližšího než 100H ale nevadí,nebudeme už o tom diskutovat,nebo by jsi tu díru domu mohl chtít taky :rofl

Jasné, až nebudeš vedieť ako sa používa lopatka do pieskoviska od číňanov, napíš a je dosť možné, že si to všimnem a poradím ti. Ale už teraz ti vravím, ak vieš vôbec čo to "vravím" znamená, nie každý čech to totiž vie, dieru vykopanú do piesku si zobrať nemôžeš.
Ak už chceš byť tak chytrý, pošli mi meno pod akým hráš, ak sa líši od toho čo používaš tu, a ja ti hneď poradím, kde sa dá zaberať. Neverím totiž tomu, že ty doslova musíš chodiť na 100 hodín ďaleko lebo inde nemáš kde.

A ešte jedna, pre teba určite chytrá rada: Ak dobíjaš barbarku, na ktorú sa mimochodom nevzťahuje 120% na ktoré furt nadávaš, a ktorá má viac než 26 bodov vzdialenú tých 100 hodín o ktorých tu stále točíš, nemysli si najivne, že práve tebe ju tam budú ostatní hráči nechávať.
Na Casualu má každý vlastné pieskovisko a chce ho rozširovať o nové pieskové hrady presne tak isto ako ty.

Ešte dodatok k tej "pointe 120%", si si naprosto istý, že nie si schopný skúšať to na hráčov kde ťa pustí tá dolná hranica 80%? :D Mne sa nejak nechce veriť, že na celom Casualu sú najbližší len 100 hodín.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jinak vacekkk hraje kousek ode mě a je pravda ta že na to aby si tu našel hráče na kterého může útočit z ohledem na 120% tak musí jít cca těch 100 hodin ze šlechtou to samé mám já ted my jdou útoky a to na nejbližšího protihráče 158 hodin super tah neeee...:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
Teraz trošku, ale fakt len trošíčku z cesty:
Než ste sa pustili na fórum, prečítali ste si pravidlá fóra tak ako pravidlá Casualu pred "vstupom"? :scratch

[SPOIL]§ 6 - Vložení postu (příspěvku)

• Vkládáte-li příspěvek na fórum, dbejte na to, aby se týkal sekce, do které daný příspěvek vkládáte.
• Nevytvářejte zbytečně více příspěvků za sebou, nevyžaduje-li tomu daná situace jinak (např. delší časový úsek). Vložíte-li dva či více příspěvků za sebou, upravte je pomocí tlačítka "Upravit příspěvek", které vedle příspěvku máte, do jednoho postu.
• Vkládate-li nějaký dlouhý příspěvek, to znamená příspěvek, který obsahuje dlouhý text (30 a více řádků), velké obrázky (nebo několik za sebou), statistiky, či cokoliv jiného, co by mohlo ostatní uživatele svojí velikostí omezovat, vložte jej vždy do Spoileru.
• Snažte se vyvarovat citací dlouhých příspěvků. Chcete-li citovat nějaký delší příspěvek, vložte vždy jen část daného příspěvku, na kterou reagujete.
• Nevyužívejte citaci při odpovídání na předchozí příspěvek.
[/SPOIL]

V jednom kuse to niekto porušuje... Nie je to podľa mňa nič vážne, čo by si zaslúžilo BAN, ale fakt taký citát v podstate postráda zmysel.

No a k tomu miestu na mape:
Je fakt, že pri vstupe na Casual sa nedá vybrať miesto, kde chcú hráči začať. Je to chyba, ktorú som vyčítal už na začiatku ale nepodstatná. Avšak je tam neobmedzený pohyb šlachty, takže vôbec nie je problém presťahovať sa inam. A ak mi niekto začne tvrdiť, že v tom problém je, tak asi nevie čo od hry očakávať... :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Ten citat,ale zni-Jen dve veci jsou nekonecne.Lidska blbost a vesmir.ale tim vesmirem si nejsem jist.
Dekuji za jeho potvrzeni :) neber to ve zlem.

Ty jsi to nepochopil i přes vysvětlení, ale to nevadí, protože i tak to pořád značí omezenost omezenosti, ne neomezenost omezenosti.:mocking

"Kdo chce,hledá způsob.Kdo nechce,hledá důvod." my hledáme způsob,jak ten svět zlepšit i pro ty,co ho chtějí hrát aktivně a ne jen pro ty co "nemůžou,nechtějí" a navštíví to tam jednou týdně jen aby nezbarbařili.
Ale od toho tu jsou jiné světy. To je pořád dokola.

Ten svět je pro ty, kteří nehrají DK aktivně, ti co je aktivně hrát chtějí mají klasické světy, nebo speedy, kde se můžou se taky učit nebo zlepšovat. Ten svět vytvořili právě pro ty co to aktivně nehrají, ale chtěli by si hrát v odlehčeném režimu, vy jste se nechali na klasickém světě zničit, neuspěli jste, tady jste si vybudovali panství a teď chcete hru zakčnět, ale můžete pořád hrát klasické světy, jen tady je to pohodlnější, tak proč chodit jinam.
 

DeletedUser

Guest
Je to pravda co tu píšeš my to neděláme jen pro sebe a pro to aby jsme to tu celé ovládly jen tu je ten princip ( kmen xyz nám vyhlásí válku my ji příjmem ale, útoky z omezením 120% tam pustí třeba je 5% kmene / hráčů se stejným bodovým poměrem ) takže nám šlo jen o to abychom v případě že je válka vyhlášena vzájemně tak v ten moment jen pro tyto dva soupeřící kmeny aby se poměr zvedl třeba jen na 140/150/160% nic jiného.:rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40977

Guest
Ty jsi to nepochopil i přes vysvětlení, ale to nevadí, protože i tak to pořád značí omezenost omezenosti, ne neomezenost omezenosti.:mocking


Ale od toho tu jsou jiné světy. To je pořád dokola.

Ten svět je pro ty, kteří nehrají DK aktivně, ti co je aktivně hrát chtějí mají klasické světy, nebo speedy, kde se můžou se taky učit nebo zlepšovat. Ten svět vytvořili právě pro ty co to aktivně nehrají, ale chtěli by si hrát v odlehčeném režimu, vy jste se nechali na klasickém světě zničit, neuspěli jste, tady jste si vybudovali panství a teď chcete hru zakčnět, ale můžete pořád hrát klasické světy, jen tady je to pohodlnější, tak proč chodit jinam.
Nečteš,psal jsem,že hraju i na jiných světech.. ale casual je pořád svět jako každý jiný na kterém se má hrát:)
Andysek: Hraji pod stejným nickem,jako jsem tady,jen na s38 jsem pod jiným.A klidně se rozhlédni,nemam v okolí svého hlavního centra nic na co mohu útočit ;) a ta barbarka je to jediné,na co právě mohu.
 
Nahoru