• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úprava nastavení světa Casual- hlasování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Casual

rad bych byl pro zrušení 120% mezi útočícími hrači


Proto zde zakládám hlasování o zmeně těchro pravidel.
Alternativy řešení:
1) Nastavení pravidel výhry a zrušení poměru na Casualu v plném rozsahu. Možnost dobití poslední vesnice. Založení Casual 2.

2) Nastavení pravidel výhry.Zrušení poměru pouze na kmenové války. Pokud je kmen s jiným ve válce poměr by neplatil.

3) Jiný návrh změny pravidel.

Od této chvíle můžete hlasovat zde pod tímto vláknep pro tyto tři alternativy.

Ps: Kdo nic nedělá nic nezmění.
S dotazy se na mě obraťte ve hře.
S pozdravem všech Valžánka zakladatel Str (stromáci)[/QUOTE]
 

DeletedUser

Guest
hlas

Hlasují za bod 3) a to snížení aspoň na 60% nebo i mene, ale ne na 0% z důvodu miliónových hráčů a hráčů s pár tisíci bodů (plus počet vesnic a počty armád atd.).
 

DeletedUser38373

Guest
Dneska sem hodinu procházel forum Německých kmenů.A našel sem tam někdě,něco podobného,sice sem si neuložil odkaz,ale bylo to podobné.Administrátor německých kmenů a administrátor se vyjádřil něco jako "nepřipadá v úvahu,nastavení casuálu se měnit nebude" ,překládal sem to přes překladač,takže proto to nevím do slova.Ale pokud si myslíte že zrovna čechům vyhoví.,tak si hlasujte dál ;) A myslím že pokud toto napíše administrátor německý kmenl,je zbytečné abychom psali o změnu my,Češi ;)




Aby se vůbec se stim něco zabýval muselo by hlasovat polovina a více hráčů a celkem je na casualu 4115 hráčů a aby hlasovalo přes 2 tisíce hráčů, tak to mu nevěřím. Ale i kdyby hlasovalo přes polovinu tak se tím nikdo zabývat podle mne nebude...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj z těch 4000 hráčů na Casualu tu hraje tak cca 50% aktivně a zbytek z nudy takže více jak polovina hlasovat nebude ..
Chtěly jsme jen změnu a budeme se pokoušet o změnu pořád.. Teda aspoň já za sebe.

To omezení je fakt masakr 120% je to jen o tom že defakto není na koho jít a hodně hráčů na tom nahazuje své EGO už se my tu stalo a ne jednou že ti nějaký hráč vezme barbarku a jdou tam mé útoky rád bych si ji vzal na z 5 . ale ,nejde to je tam rozdíl 125% no a jsem v pytli.

Je to škoda to tu takhle držet na 120% dalo by se 140% to už by stačilo na to aby více ja 40% hráčů mohly útočit na koho potřebují a chtějí.

Díky
 

DeletedUser31901

Guest
Aby se vůbec se stim něco zabýval muselo by hlasovat polovina a více hráčů a celkem je na casualu 4115 hráčů a aby hlasovalo přes 2 tisíce hráčů, tak to mu nevěřím. Ale i kdyby hlasovalo přes polovinu tak se tím nikdo zabývat podle mne nebude...

A to si myslim že je docela špatně že by se tim nezabývali ani kdybyhlasovalo 50% hráčů a myslím si že by se těch 50% asi našlo ve výsledku.
 

DeletedUser38373

Guest
Ahoj z těch 4000 hráčů na Casualu tu hraje tak cca 50% aktivně a zbytek z nudy takže více jak polovina hlasovat nebude ..
Chtěly jsme jen změnu a budeme se pokoušet o změnu pořád.. Teda aspoň já za sebe.

To omezení je fakt masakr 120% je to jen o tom že defakto není na koho jít a hodně hráčů na tom nahazuje své EGO už se my tu stalo a ne jednou že ti nějaký hráč vezme barbarku a jdou tam mé útoky rád bych si ji vzal na z 5 . ale ,nejde to je tam rozdíl 125% no a jsem v pytli.

Je to škoda to tu takhle držet na 120% dalo by se 140% to už by stačilo na to aby více ja 40% hráčů mohly útočit na koho potřebují a chtějí.

Díky


Ale (bohužel) jsou to hráči casuálu,takže se musí počítat..Takže jen z tohoto důvodu se nikdo neobjeví 50% a více hráčů PRO
 

DeletedUser40822

Guest
Nechápu co se zde řeší.....

Několikrát zde bylo napsáno,že je tento Svět pro "neúspěšné" hráče !!!!!!

Jasně--zrušíme omezení a Ti co na "normálním Světě vyhořeli" si zde budou dokazovat své ego.
Dnes by se měl změnit limit ,zítra bychom ho mohli zrušit úplně...

Proč jsem zde??

Abych mohl pokecat s přáteli z minulých Světů a rozhodně zde nemíním bojovat s někým,kdo jinde neuspěl a má choutky na mé vesky .-)))

Věřím,že se nic měnit nebude a Vy,kdo chcete změny--jděte bojovat a útočit tam,kde je to dovoleno....

Já jsem si zahrál dostatečně na S-6 a když jsem se zkusil po pár letech znovu zapojit--jsem zde,takže je jasné,že jsem neuspěl .-)))
Ovšem ,mám tu dost známých (i z minulých Světů) a jsem rád,že máme klid na občasnou debatu...
Abych to uzavřel...

Hlasuji PROTI--žádné změny nechci:wacko:wacko
 

DeletedUser40338

Guest
lol

přesně, proč nějaké změny? Lidi, co hrajou na casualu tam hrajou proto aby si stavili vesnice, občas pokecali a sem tam si vjeli do vlasů :D já osobně sem tam nikdy nehrál déle než pár dní, protože je to strašná nuda, ale některým to tak vyhovuje, třeba na normální hru nemají čas, nebo z jiných důvodů nehrají normal světy ... takže ikdyž casual nehraju, můj brácha ano a i proto sem proti :D když chce někdo víc válčit, ať jde na s39 :king
 
Nahoru