• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
...

Zdravím...

Nejdu gratulovat kmeni Fénix k vítězství - není k čemu gratulovat, žádné vítězství se nekonalo a Fénix je vlastně jen poměrně nesourodou skupinou, byť se společným cílem (popravdě, největší výtku bych asi měla ke zvolenému názvu...z jakého/čího popela tento Fénix tak "hrdě" povstal...?).

Ale abych zas nebyla jen za rejpalku (nj, už tuším, kdo právě na tohle zareaguje jako první ;)...), tak dodám pozitivní pocit z konce S3: konečně! :shout Byla to z mého pohledu dost nesmyslná agónie. Nic se nemá protahovat do nekonečna, získává to pak hořkou pachuť a byť možná někomu sbírání mrtvolek připadalo prima, je to (přiznejme si) jen nudná mechanická činnost, na jejímž konci je vyšší cifra.

Takže: vivat S3, konečně si oddechněte! :yeah
 

DeletedUser

Guest
Ahoj tap. je k čemu gratulovat. K tomu že se konečně tu přez rok trvající zoufalost povedlo ukončit.

Pokud jde o fenix tak fenix vznikl z popela kmenů JA, UFG ,+S+ a Ror
Tak nějak to bylo v jeho počátku někdy před rokem. Mělo tím být právě řečeno že se všichni vzdávají svých původních kmenů (první 3 se skutečně i rozpustily kdežto ror se nakonec rozdělilo.)
Následně se přidala podstatná část legie a aktivní část viktorek s vyjímkou jednoho hráče .

Vcelku tady nesouhlasím s názorem, že fenix vyhrál čistě slepením všech kmenů. V počátku se jednalo o Spojenecké kmeny které měly jako cíl boj proti viktorkám. A nový kmen proto, aby nebyl žádný z těch původních diskriminován.
Určitě fenix nedosáhl 80% tím,že by se spojil s kýmkoli, k části vesnic se musel dostat jinak.(chybělo jich asi 20000) Ano, nakonec výraznou část vsí k nám přinesli legionáři, ovšem popravdě, dožila by se legie konce světa nebýt toho, že ona část legionářů přešla k nám?
Takže pokud chce někdo hodnotit fenix, tak základ je spojení spojenců, pak byla část vesnic vybojována, část jsou hráči kteří přešli z kmenů které skončili a popravdě hlavním naším aktivem byli hráči mimo náš kmen, kteří s hrou skončili.
Takže pokud by někdo tvrdil, že fenix vítězstí vyčekal a vytrpěl, dalo by se souhlasit, ale vyspojovat to moc ne.

BTW:
pokud chcete někdo naštvat bývalé legionáře ve fenixu, tak jim povězte, kdo podporoval karkulku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Takže pokud by někdo tvrdil, že fenix vítězstí vyčekal a vytrpěl, dalo by se souhlasit, ale vyspojovat to moc ne.
Tap jen škárlí myslí to v jádru jistě dobře.

Miki
patříš mezi ty co mojou velký podíl a zásluhu,že se svět 3 ukončil.

tak jim povězte, kdo podporoval karkulku.
Já vím s jen o dvou hráčích co Falco1 pomáhali.
Ale nechám si to ještě pro sebe.

Kolik jich bylo celkem to nevím,ale určitě jich bylo více jak DVA.
Třeba se sami časem ozvou ...
 

DeletedUser

Guest
tak zajímavé na tom bylo že podpory dorazili poměrně rychle a v jeho okolí byli jen bývalí legionáři ve fenixu a zůstavší legionáři v legii , habrton a pak kmen jezdci.
Habrton se od podpor distancoval, tak nevím co si o tom myslet.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Já jsem mu neposlal ani kopitníka i když mne o to taky žádal. :warrior

Slušně jsem mu řekl,že fandím Fenixu,aby hru ukončil.
On to asi pochopil,protože dál už mne o pomoc nežádal.

tak zajímavé na tom bylo že podpory dorazili poměrně rychle.

Asi je to spekulace, ale Falco1 měl možná druhý účet ve FENIXU.

Ze kterého jde posílat pomoc aniž by jsi měl dán Sdílení internetového spojení.
Jak si jinak vysvětlíš,že o všem věděl co si píšete na fóru. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
...

Ahoj Miki.
:hi
Nemám ambice se tvářit, že jsem do dění na S3 ještě viděla. To ani omylem. Takže díky za vysvětlení, jak to bylo s Fénixem...jak jsem naznačila, jde mi v podstatě o ten název: bájný Fénix přece vstal z popela...ok, při troše fantazie se tomu nesmyslnýmu nicnedělání, co na S3 nastalo, dá říkat popel, uznávám.
Samozřejmě ani nikomu neupírám zásluhy za získání dalších vesnic (asi se nemám ptát, jakou měla většina z nich barvu, že?).
Souhlasím s Tvou formulací, že za vítězství se dá považovat skutečnost, že S3 je u konce...pak se ale nabízí nemilá otázka: vítězství nad kým/čím? (s dovolením si doplním v duchu, koho/co mám na mysli. Nemám náladu na mravokárnou korespondenci.)
Vidím to tak, že si hodně lidí v sobotu o půlnoci oddechlo. Že to klaplo, že je konec, že to nikdo na poslední chvíli nepokazil...a docela by mě zajímalo, kolik lidí z toho mělo DOBREJ pocit (ten, co by vítězství v pravým slova smyslu přinést mělo - ne-li přímo euforii...). Bojím se, že jich moc nebylo. To je námět k zamyšlení.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
A pro Tondu: taky Tě zdravím a jak vidíš, nic se nezměnilo - nemyslím to v jádru dobře a rejpám. Nj, starýho psa.... ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobně jsem chtěl vidět hru až do konce, abych na konci viděl že nic vidět není. Alespoň nějaká obrazovka místo jedné suché hromadné správy od vedení. :)

Pokud jde o barvu zabraných vesnic ani nevíš, jak moc jsme se na forku narozčilovali a navisvětlovali, že je třeba zabírat červené vesnice všech odstínů. (popřípadě i světlemodré by byli pro nás pokud by to nebylo porušení spojka)

Ono je to hrozný paradox:
každých 10 zabraných šedivých vesnice pro nás znamenal přírůstek pouze 1-2 vesnic.

Kdežto zabraná červená ves byla 1 ves přírůstku.

A z každé zešedlé vesnice hráče který nebyl u nás, nám přibylo 80% kdežto při našem šedivém hráči jsme přišli vlasně jen o 20% jeho vesnic.

Pocit vítězství a euforie se dostavil včera při tenise.
 

DeletedUser

Guest
...

Koukám, že to muselo bejt skoro zoufalý...

Poslední větu podepisuju! :thumb
 

DeletedUser28962

Guest
Ahoj tap. je k čemu gratulovat. K tomu že se konečně tu přez rok trvající zoufalost povedlo ukončit.

Pokud jde o fenix tak fenix vznikl z popela kmenů JA, UFG ,+S+ a Ror
Tak nějak to bylo v jeho počátku někdy před rokem. Mělo tím být právě řečeno že se všichni vzdávají svých původních kmenů (první 3 se skutečně i rozpustily kdežto ror se nakonec rozdělilo.)
Následně se přidala podstatná část legie a aktivní část viktorek s vyjímkou jednoho hráče .

Vcelku tady nesouhlasím s názorem, že fenix vyhrál čistě slepením všech kmenů. V počátku se jednalo o Spojenecké kmeny které měly jako cíl boj proti viktorkám. A nový kmen proto, aby nebyl žádný z těch původních diskriminován.
Určitě fenix nedosáhl 80% tím,že by se spojil s kýmkoli, k části vesnic se musel dostat jinak.(chybělo jich asi 20000) Ano, nakonec výraznou část vsí k nám přinesli legionáři, ovšem popravdě, dožila by se legie konce světa nebýt toho, že ona část legionářů přešla k nám?
Takže pokud chce někdo hodnotit fenix, tak základ je spojení spojenců, pak byla část vesnic vybojována, část jsou hráči kteří přešli z kmenů které skončili a popravdě hlavním naším aktivem byli hráči mimo náš kmen, kteří s hrou skončili.
Takže pokud by někdo tvrdil, že fenix vítězstí vyčekal a vytrpěl, dalo by se souhlasit, ale vyspojovat to moc ne.

BTW:
pokud chcete někdo naštvat bývalé legionáře ve fenixu, tak jim povězte, kdo podporoval karkulku.

Ano Legie by se dožila konce to vím 100% a přešli jsme do Fénixu pouze za účelem rychlejšího ukončení světa
 

DeletedUser

Guest
No to by bylo nadlouho, scénář samostatné legie, další prodlužování hry a další mraky zešedlých účtů.

Rozhodně by fenix šel za sehnáním potřebného počtu vesnic za vynaložení co nejmenšího úsilí.
takže by to vypadalo asi takhle.

Celý fenix by se soustředil na jižní část legie, podle mě by nemohla mít šanci vydržet, bylo by jen otázkou času.
Sever by se prostě jen vklidu zabetonoval a sem tam by se otukl nějaký zjevný neaktivec. Myslím, že už tady by měl tomza problémy.

No a pokud by to nestačilo, tak by se muselo hledat dál, bud směrem na sever nebo u topíků nebo u toyaen. Tedy lehce mím odhadem.

Nicméně spíše mi povězte, jestli už někomu připrali tu slavnou odměnu
 
Nahoru