• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser3868

Guest
To máš miki pravdu, v době kdy byl náš vůdce kiv. a v ROR sir (už nevím správně nick), tak to byly hotové romány. Pak samozřejmě killer i makaro hodně přispívali. Oni ale také byli tahouni svých kmenů, takže s jejich odchodem zbyl plebs a ten nebyl schopen se na ničem dohodnout. Vzpomínám, jak jsem se pídila po tom proč jsme se rozhádali s JA a vždy mi bylo jen řečeno, že jste byli arogantní a měli jste požadavky, které jme nemohli akceptovat. Ti samí lidé, kteří mi to psali pak stejně skončili, protože se stejně nebyli schopni na ničem dohodnout a nikdo je nerespektoval. <br>
Dopadlo to jak to dopadlo, už je to uzavřeno, každý má na to proč se to tak stalo svůj názor. Tahle hra není nudná, dokud je tu nějaký náboj, nápad, myšlenka a lidi, kteří jsou schopni ty ostatní pro to nadchnout. Stejně hraje každý sám za sebe, ale přirozený vůdce tomu dá to, co tahle hra potřebuje - vůli po vítězství. Pokud to tak není, stane se z toho jen stereotyp. Mnozí tuto hru pojali jako chat a chodili sem si jen zafarmařit, občas pokecat na foru a neměli žádnou chuť tuhle hru ukončit. Vyčítali ostatním, že chtějí svět ukončit, což bylo úsměvné v tom, že o tom tahle hra být opravdu neměla. Byli to lidé, kteří se byli schopni přihlásit max. 1x týdně (spíše déle) a nedokázali pochopit, že tohle ostatní nechtějí (zvlášť, když si celou dobu platí premko). <br>
Ti co přešli do Fenixu, chtěli ten svět uzavřít, ale nikde není psáno, že všichni souhlasili s tím způsobem uzavření. Proto není jasné, kdo Falca podporoval. Máme s beboo určitou teorii, ale důkazy tu nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Koukam jak jsem vas tu rozvašnila:). Za prvni, jak už jsem nekomu psala, tento učet jsem dostala pohlidat max na mesic asi pred 2 lety kvuli S7.Žadny sdileny učet nebo jine podvodni praktiky. Za 2- zradili me Večkaři. 3- doopravdy na me v jediny okamžik šlo cca 1700 utoku, dohromady neco pres 2000. 4- utočila jsem na všechno kolem, dokonce občas sebrala i visku :). 5- prominte, ale nemužu prozradit kdo s Fenixu me podporoval
 

DeletedUser3868

Guest
No to koukám jak blázen, že někdo může hlídat účet 2 roky. To by se musel zamyslet support nad tím, co tu píšeš. Podle pravopisu jsi nějaké dítko ze základní školy a už vůbec nejsi žena. Zvláště ty tvoje hlody o tom co jsi získal atd. svědčí o tom, že jsi k tomu účtu přišel podvodným způsobem. No nic, nechceš nic říct, tak neříkej, je mi to jedno, byl to ode mne obecný zájem. Ty jsi byl podrazák a tak to beru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nicméně stále se tedy ptám, tuší někdo jak to je s tou odměnou PÚ
musí se o ty boby někam psát nebo to přijde automaticky nebo jak?

Do hry byl před koncem zaslán dopis jak postupovat. Nečetl jsi ho?

Za týden po skončení světa začít posílat žádosti formou ticktet systému.
 

DeletedUser

Guest
Kmenový tým dnes v 12:46 hodin
Vážení hráči,
kmen FENIX udržel 80% po celou dobu timeend a stává se absolutním vítězem světa 3. Vítězům gratulujeme a připravujeme diplomy za výhru světa. Prosím napište si během příštího týdne o výhru a diplom na support. Svět bude uzavřen okolo půlnoci, aby jste měli ještě čas se rozloučit se spolubojovníky ale i s nepřáteli. Přeji Vám krásnou sváteční sobotu. S pozdravem Indigra
Administrátorka Divokých Kmenů

Myslíš tohle?
Aha, už chápu proč to vázne, no snad se dočkáme
 

DeletedUser

Guest
To bobcat:
Asi jsi opravdu dostala heslo k účtu jiným než oficialně přípustným způsobem.
No pokud jde o véčka dost dobře nechápu jak tě mohli zradit.
Protože když si odečteš Těch pár lidí, co odešli do fenixi, tak tam zbyl zorba a nějaký ženský stromový nick to byli původně manželé na sip ale po konci homePP to asi taky někomu dali
Pak ještě sasasasasa
No a vše ostatní byl mylpy, teda jak jednotliví hráči pomalu končili, tak mu dávali hesla.
 

DeletedUser2901

Guest
A je to tu, konec světa, který stvořil řadu skvělých a ukecaných hráčů, Home PP, Makaro, Sieur, Kiv.,Tapeva, Phaila, Kotchi, wirass, a spoustu a spoustu dalších...
A vypadá to i na konec spamovací čajovny, kterou jsem založil, a kam ostatní posílali své výplody buď fantazie, nebo spamu, nebo plnohodnotných komentářů (já vím modi... :D ).
Konec všeho, konec Glimuru a svělých zakladatelů Violatora, Slizaka, Ol-barbara, konec milionáře Lancerovce, Tahitimena, Lackyho, Matky Terezy, a je to i konec K.illera...
Není to ale jen Glimur, ale i ANDulek (AndPP), Legie, Rohanů, Temných jezdců, možná pro pamětníky i železných křížů, a spousty dalších kmenů.

ČEST jejich památce.
 

DeletedUser3868

Guest
Blazen asi jsi. Jestli dokažeš psat jinou řeči jako ja česky, tak maš u me nejen omluvu, ale i flašku. Jinač nepodcenuj support :)

Je to tak, ať píšeš jak píšeš, stále je vidět tvůj věk, to neovlivníš. Kromě češtiny umím ještě 4 řeči, tak se hezky uč, ať to někam dotáheš.
 

DeletedUser

Guest
To bobcat:
Asi jsi opravdu dostala heslo k účtu jiným než oficialně přípustným způsobem.
No pokud jde o véčka dost dobře nechápu jak tě mohli zradit.
Protože když si odečteš Těch pár lidí, co odešli do fenixi, tak tam zbyl zorba a nějaký ženský stromový nick to byli původně manželé na sip ale po konci homePP to asi taky někomu dali
Pak ještě sasasasasa
No a vše ostatní byl mylpy, teda jak jednotliví hráči pomalu končili, tak mu dávali hesla.

Manželka Zorbu bola Polgariana,vieš že mali SIP,lebo si ich vypisom cely čas vydieral,zorba nemohol so mnou na Teba utočiť :D.

A Homepp a polovička kmena skončili 3 dni po mojom ohlasenom odchode,čo bolo dalej to netušim :pardon.

Gratulujem viťaznemu kmenu k ukončeniu sveta,skor si ale myslim, že to už skor 2 roky pripominalo trapenie,ako boj a niečo spoločne z DK,už keď som končil sa bojovalo raz za čas,čo viem,dlho sa tam skoro nič nedialo.
Myslim že zlučenie kmenov bolo na mieste,vojensky a zo slavou sa tento svet už vyhrať nedal,ludia prestupovali,zo strany ,na stranu,podľa mna uplny vojensky chaos.

Každy svet je iny,ine nastavenie,iny ľudia,ine taktiky,podľa mňa vojensky tento svet dost zaspal,vidim to na niektorych ludoch,ktorych stretavam z S3 na novych svetoch,vojensky a takticky su dost pozadu.

Trapiť sa dalej,podľa mňa už velmi dlhy čas,nebolo prečo,šlo len o to,poskladať dedinky a 80% uzemia,česť a uznanie si skor zaslužia všetci hrači,ktory zotrvali tak dlho,skor šlo o pisanie a priatelstva ako o boj,ale vydržať tak dlhy čas,chce kuraž,podľa mňa viťazi su všetci,ktory to do teraz hrali :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru