• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser2878

Guest
Bratře Killer co to, naše národy mají stejné kořeny, i my za starých časů vzývali boha jenž nazýváš Odin
 

DeletedUser

Guest
Toto už nevyzerá ako čajovňa ale ako umelecká škola .... všetci tu píšu ako keby boli svetoví spisovatelia . No neviem pripadám si ako keby som tu nemal čo robiť :D:D
 

DeletedUser2901

Guest
Bratře Killer co to, naše národy mají stejné kořeny, i my za starých časů vzývali boha jenž nazýváš Odin

Je jen jeden bůh,co rozechvívá větry,vládne bleskům a hromu,jeho jediné a pravé jméno je ODIN...Jeho jméno vládne Valhalle,a duše statečných bojovníků vstoupají k jeho trůnu,kde usednou po jeho boku.
 

DeletedUser1422

Guest
Dveře se otevřely a spolu s ledovým větrem vstoupil Norkowir. Sundal si svůj cestovní plášť, jenž nevlídným počasím zmáčen byl, hosty všechny pozdravil, ke stolu přisednul a objednal si pití. Než obsluha pití donesla, poděkovat stačil své bohyni za to, že mu dala sílu doputovat až sem, do vzdálených končin...
 

DeletedUser

Guest
No já jen čekala,kdy se tu objevíš ty můj drahý božský příteli ;)
 

DeletedUser12802

Guest
tyyyyyyyyyy vole, tak ted jste mi dali dobrou sadu, než jsem to přelouskala:D:D:D:D
smajlik203.gif
 

DeletedUser2878

Guest
Je jen jeden bůh,co rozechvívá větry,vládne bleskům a hromu,jeho jediné a pravé jméno je ODIN...Jeho jméno vládne Valhalle,a duše statečných bojovníků vstoupají k jeho trůnu,kde usednou po jeho boku.

Mnoho lidu žilo u jezera Rhun v zemi Rhovaionu, však vítr je na všechny strany rozehnal, řeč se odlišila, zvyky pokroutili.

Pro Vikingy a Glimury Odin, pro Sasy Othin, Angly a Gothy Wothan. My potomci dávného lidu Éothéod, my Rohirové jej však nazýváme E´Othirim

Mnoho vody uplynulo, mnoho válek proběhlo, zem se změnila avšak pojí nás stejná krev, krev našeho otce Odina

 

DeletedUser

Guest
Nechť vás vaše síla provází stejně jako vaše víra a vaše božstva.

My jenž potlačujeme křesťanské psy ve jménu Dia nemůžeme svádět nerovný boj s vašim božstvem ale přispějeme aspoň ke klidu vašich moudrých kněží a druidů. Narušitele a sektáře předhodíme krkavcům na křížovém vrchu za hradbami svých měst.

Nechť s nastalou nocí provází vaše duše klid a noční můry bytev a prolité krve netěžknou jako kámen na krku bojovníků v gladiátorské aréně když palcem míří dav smrti vstříc.
 
Nahoru