• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser2241

Guest
U nás na S3 v době mého hraní byl hráč, který opravdu neměl PÚ, a měl několik milionů bodů... ;)
A nebyl "přežívajicí mrtvolkou", ale byl tuším v TOP 10 kmene, velice aktivní, velice pilný, a velice tvrdohlavý, co se týkalo koupení premia... ;)

Ty bys tvrdil i to, že tvoje babička byla děda, kdyby to pomohlo innogames...:pardon
 

DeletedUser

Guest
killere, tak to bych nechtěl vidět, jak to hrajete na S3, když v TOP 10 je někdo, kdo kliká vesnici za vesnicí při rekrutu. Ale otázka taky je, jak dlouho mu to vydrželo v tom TOP10, protože cca do 2-3mega a zezačátku, kdy kolem nikdo neměl daleko víc jak on, to zvládat mohl, ty boje nebyly takové.
Já jen přemýšlím, co si tady budem dokazovat. Jestli mi ukážete blázna, co to chvíli dokázal, ale paxe odvařil, protože to prostě nemůže dávat dlouhodobě s tím, pokud je u něj patrná progrese, tak to je důkaz čeho? Že máte pravdu? Ne, toho, že pár bláznů tu po světě chodí, ale nevěřím, že tento hráč může být dlouhodobý přínos pro kmen, stejně jako to, že by to mohl vydržet i dál, kdy má 8, 10, 15mio bodů...no nemůže, to je jasné, protože potom nemůže naklikat na šlechtu...a percentuelní zastoupení takových je nula nula nic!
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
U nás na S3 v době mého hraní byl hráč, který opravdu neměl PÚ, a měl několik milionů bodů... ;)
A nebyl "přežívajicí mrtvolkou", ale byl tuším v TOP 10 kmene, velice aktivní, velice pilný, a velice tvrdohlavý, co se týkalo koupení premia... ;)

Záleží, co si pod "několik milionů" představuješ.
Jasně, při 2 mio jsem taky ještě neměl premiák, ale neříkej mi, že při 6 mega se to dá hrát a zároveň z toho vyjít se zdravým rozumem.
 

DeletedUser

Guest
Záleží, co si pod "několik milionů" představuješ.
Jasně, při 2 mio jsem taky ještě neměl premiák, ale neříkej mi, že při 6 mega se to dá hrát a zároveň z toho vyjít se zdravým rozumem.

Při několika milionech už to není kompletní hráč..Možná je ale traví tu 20 hodin denně..Jen když si představím jak kliká ručně ty mince tak je mi mdlo
 

DeletedUser2901

Guest
Jestli nevěříte nevěřte, zkuste se zeptat kluků z S3 z bývalého Glimuru na hráče x-marc, možná pak uvěříte... ;)
Ano, pak sám končil, nedalo se to zvládnout, mám dojem že říkal něco o zbytečně stráveném čase, ale je to již rok, možná i déle, co končil...
A ne Vladane, již nejsem v teamu DK, ukončil jsem tam svoje působení, toto co říkám je opravdu pravda, bylo to tak... ;)
 

DeletedUser21004

Guest
Hloupá otázka,jaký je rozdíl mezi DK týmem a Suport týmem?
 

DeletedUser2901

Guest
Moderátoři i supporti tvoří dohromady DK team... ;)
 

DeletedUser2241

Guest
to Killer: jak to, že nejsi členem DK teamu, když jsi hlavní DK cheathunter (možná špatná gramatika)? Začínám mít pochybnosti, jestli babička nebyla nakonec i strejda...:D
 

DeletedUser3219

Guest
to Killer: jak to, že nejsi členem DK teamu, když jsi hlavní DK cheathunter (možná špatná gramatika)? Začínám mít pochybnosti, jestli babička nebyla nakonec i strejda...:D

Kill skončil...Kozmicz mu ještě neopravil popisek u jména, protože je to ještě čerstvé... ;-).. A je to velká škoda, protože zejména pro hráče tady na dvojce hodně udělal. Takže už nemusí mluvit za tým a já u to můžu mazat :)

Je to jednoduché,provozovatel ve mě zakořenil závislost na této hře,chci dovést kvůli závislosti vesničku ke slávě,abych si kupoval PU mě nutí útočníci ke kterým patří betkapetka.Tudíž jeho nejspíš zažaluju za nucené vkládání finančních prostředků,únik zisku za jinou činnost které bych se mohl věnovat místo kmenům a psychickou ujmu na zdraví,protože to dělá úmyslně a s plným uvědoměním,dále to násobí tím,že maže i mé příspěvky,sice s názorem,že tu nejsou vhodné,většina hráčů má opačné názory.Odškodné z jeho strany je tudíž zcela na místě,co na to říkáš? :eek:))))

Tak Innogames zažaluj ;-), půjdu na přelíčení, protože to bude určitě legrace ;-)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru