• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser2901

Guest
Jak mazat? Jsi na mě jak na cizího... :D:D:D
Ale máš recht, jsem již pouze soukromá osoba... :)
 

DeletedUser17937

Guest
Toto je čajovna, takže si myslím, že môžeme "plkať" o všeličom. (Použil som správne české slovo?)
To, že K.iller spravil veľa pre hráčov na S2, pod to sa podpíšem. Neviem síce, či v len v dobrom, ale nechcem vyvolávať nejaký zbytočný flame.
Ale podľa reakcií na skype, táto správa ..... ehm .... zaujala mnohých bývalých hráčov na S2.
 

DeletedUser2901

Guest
Jsem již jen soukromá osoba, takže tvrdě do mě... ;)
 

DeletedUser3219

Guest
Toto je čajovna, takže si myslím, že môžeme "plkať" o všeličom. (Použil som správne české slovo?)
To, že K.iller spravil veľa pre hráčov na S2, pod to sa podpíšem. Neviem síce, či v len v dobrom, ale nechcem vyvolávať nejaký zbytočný flame.
Ale podľa reakcií na skype, táto správa ..... ehm .... zaujala mnohých bývalých hráčov na S2.

"bývalých hráčov"? ;-))) tak je pozdravuj ;-))
 

DeletedUser17937

Guest
Odovzdal som - eredys, petan12, brno brno ... aj Dature :-D

Mimochodom, prečo si včera na pár hodín nebol moderátorom? A máš plnú schránku súkromných správ.
 

DeletedUser3219

Guest
Odovzdal som - eredys, petan12, brno brno ... aj Dature :-D

Mimochodom, prečo si včera na pár hodín nebol moderátorom? A máš plnú schránku súkromných správ.

Kozmicz přestavoval práva, zprávy jsem promazal, ale ještě mi to ukazovalo, zaplnění jenom 80%......

No jo... to to letí ;-)))
 

DeletedUser21004

Guest
betko,já nechci zažalovat provozovatele,ale pokud bys to pořádně četl,tak bys věděl,že hlavně tebe :eek:)
Že K.iller odešel,ale stále má uveden popisek suport,je asi trochu další ukázkou fungování DK týmu ;) Nejsem moc znalý poměrů,ale nebyl to v určité fázi hry dobrý přítel LFFF týmu? :)
 

DeletedUser3219

Guest
betko,já nechci zažalovat provozovatele,ale pokud bys to pořádně četl,tak bys věděl,že hlavně tebe :eek:)
Že K.iller odešel,ale stále má uveden popisek suport,je asi trochu další ukázkou fungování DK týmu ;) Nejsem moc znalý poměrů,ale nebyl to v určité fázi hry dobrý přítel LFFF týmu? :)

na mě se žaluje u Kozmicze, klidně můžeš... a estli budeš prudit do DK týmu, tak ti zase smažu ;-) K.iller tam má popisek protože se ještě nerozloučil s náma všema a musí se rozhodnout po jeho náhradě atd.... takže dočkej času jako husajn buše...všechno bude ;-)

Nemyslím, že by byl přítel nějakého kmene na S2, spíš jsem to myslel tak, že se hodně zasadil o tovrbu nových pravidel a jejich prosazení. včetně zrušení některých často (i mnou) kritizovaných ustanovení těch starších...což myslím kmenům hodně pomohlo (pamětníci si vzpomenou)
 

DeletedUser17937

Guest
lexi, máš pravdu.
Bol to jeden z našich najlepších priateľov ;)
 
Nahoru