• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jé, before začíná v kolik a kde ať nehledám? Ale s mým smyslem pro čas, budu rád, když mi neujede loď. :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Zelousek naplanoval before party ve 12:00 na Malostranskem namesti. Vezme nas po pamatkach Male strany a Kampy, navstivime nejake vyhlasene restauracni zarizeni a pak se svorne doplazime na naplavku :D
Jo..., tak prej jeste zpatky na Malostransky namesti, kde dame spicha s temi kdo dorazi az na lodku ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tuto trasu jsem teď absolvoval dvakrát po sobě už letos (i když fotit je pořád co), takže v poledne to opravdu neslibuji, ale pokud máš Lotůsku pořád stejné telefonní číslo, tak není problém se někde přidat. Záleží také na tom, jak rychle najdu místo k parkování, nebo jestli budu za zbabělce a nechám auto na okraji Prahy a dál docestuji hromadnou dopravou.

Ale jinak, moc se těším ...


A co Roads, kolik nakonec těch spolužáků přivede? Doufám, že ho neodradily ty naše poznámky tady - není tu na fóru ještě tak dlouho, tak možná ještě nezná náš styl vtipkování ...
 

DeletedUser41028

Guest
Takže kde přesně ve 12? :D

- - - Aktualizováno - - -

Jinak na malostraňáku, jsme nahrávali se školním sborem nádherné varhany v kostele :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ja bych si spicha dovolila navrhnout na parkovisti za stankem s Trdelniky. Je to hned u tramvajove zastavky a bude tam min lidi nez treba pred Mekacem.
A protoze se vsichni od videni nezname, tak bude mit Zelousek na cele vytetovany napis "Rizeckova party" :)
Jen sranduji...budu mit v ruce cedulku "Divoke kmeny", (takové mívají i na letišti, hehe), tak se prosim klidne ke mne hlaste ;)
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ucastnici - bude postupne aktualizovano dle toho jak budete potvrzovat ucast:

Biblos
Lotosovy kvitek
Zeli
Sir.sixkiler
Roads

S Jollinar počítáme na dojezdovou after party v Holešovicích.

Tak...a je to skoro tu ! :)
Vážení a milí,
máte skoro poslední možnost se přihlásit a ještě se k nám přidat na nezapomenutelný výlet nejen po souši ale i po vodě
;)

Těším se na Vás,
Kvítek
 

DeletedUser19739

Guest
Jestli bude v práci málo práce, tak bych mohl skončit třeba v 8 a jestli byste chtěli objevovat krásy Pražských hospůdek dlouho do noci, tak se k vám poté rád přidám, ale jestli to utnete dříve jak v devět, tak nemám šanci, a taky se může stát, že budu pracovat třeba do desíti a to pak nepůjdu asi nikam, takže se mno spíše nepočítejte, dávám tomu tak 20 procent na tu after....

Ale no tak, schovejte ty kapesníčky, můžete mě vidět jindy:)
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
No a já na vás počkám až se vrátíte s lodí :D (může se stát že tu loď stihnu ale je to moc moc malá šance) A after v Holešovících? Chci podrobnosti :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser30368

Guest
Zdravím, zelíček se musí omluvit, babička jde zítra na operaci a určitě nebude schopna hlídat mého malého bratra v sobotu, takže tato povinnost padá na mě, omlouvám se, není to zrovna čekaná událost. Držte prosím palce ať vše dobře dopadne, jak sní tak na Vaší party. Opravdu mě to mrzí, moc jsem tam chtěl :cry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru