• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Řízečková párty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Tak mám další nemilou zprávu, koukám že se hroutí vše co jde :D
Kvítek musí zítra do práce... :shout
Before party se bohužel nezúčastním.... :cry
Prosím všechny účastníky, aby byli připraveni pár minut před 16:30 na náplavce u Lichtenštejnského paláce

Mapy: https://www.google.cz/maps/place/Aq...000000000000:0xc9840296ba2c89c3!6m1!1e1?hl=cs

Tohle je nečekaná událost, bohužel. Na loďce s vámi pojedu a budu i na after party.
 

DeletedUser41028

Guest
:D :D nn vezmu pušku a řeknu naval řízky :D

Takže tedy prosím lotůsku či někteří admini kde přesně a kdy mám v tom guláš :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zelí se zatím neozval, tak nejspíš asi přímo u lodi, pokud tedy to tu někdo nesleduje zpoza buka a nechystá se nás překvapit. Ale jde do tuhého, tak jestli někdo hodlá stepovat v poledne na Malostranském náměstí, tak by to měl přiznat.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Posledni info pro vas:

Zelouskova before party je zrusena.

Sraz je na naplavce u Lichtenstejnskeho palace na Kampe v cca 16:20. Vyplouvame v cca 16:35 parnickem Elbis.

Kdo by netrefil, napise mi do zprav a dame to nejak do kupy ;)
Nejlepsi spojeni je tramvajkou c. 12, 20 ci 22 na Malostranske namesti a pak dal pesky (od tramvaje to tipuji na 7 minut chuze az na lod) ulici Mosteckou na Karluv most, kde jsou po prave strane schody primo na namesticko Kampa (je to druhe schodiste v poradi na prave strane), ktere cele rovne projdete a pred Lichtenstejnskym palacem (ktery je po leve strane pred parkem) zahnete vlevo a uvidite bud maly nastupni ponton se zelenou brankou nebo tam jiz bude parnicek pristaven.
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Abych nerikala jen same negativni zpravy, tak mam i jednu pozitivni ... :)
Navzdory predpovedi pocasi, je dnes naaaaadherne ! ;)
Teplota vody je optimalni, provoz na Vltave minimalni a tak se na vas uz moc tesim ! ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já také. Snad nás bude aspoň na prší ...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, bylo. Ale nikdo nevzal karty ... :D Ale jinak to nemělo chybu, jízda lodí, ani after party ... Litujte, kdo jste nedorazil.


SAM_6312.jpgSAM_6358.jpgSAM_6395.jpgSAM_6417.jpgSAM_6441.jpg
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Mno,...kdo mi pošlete odkazy na fotečky ? :)
Kvítkovi se to trochu prodražilo, přišla jsem o můj malý, drahý nejmilejší foťáček.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No a kde? Cestou na Smichov jsi ještě fotila. V taxíku?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru