• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šľachtic a všetko to čachrovanie okolo neho

DeletedUser

Guest
Ano má. Cílem hry je aby jeden kmen ovládl 80% aktivních vesnic.
 

DeletedUser

Guest
Aha, ale to pak stejně většina lidí skončí ? Koho by to bavilo hrát třeba 5 let ne ? :D a halvně třeba když někdo začne v 12 v 17 pak už má uplně jiné starosti než pc, podle mě :)
 

DeletedUser

Guest
Zalezi ako myslis prepocitane? Ked to myslis na eura tak to by malo byt dobre :D. Podla tohto navodu sa riadim stale a este ma nezklamal. Len treba vzdy poslat tolko cistiacich utokov kolko je treba. Zalezi ako silny je dany ciel. Ja niekedy posielam cistku aj z piatich dedin inokedy staci jedna.

ja som uz na jednu dedinu musel posielat aj 30-50 cisticiek,a este stale neni moja :((( :paladin
 

DeletedUser

Guest
Aha, ale to pak stejně většina lidí skončí ? Koho by to bavilo hrát třeba 5 let ne ? :D a halvně třeba když někdo začne v 12 v 17 pak už má uplně jiné starosti než pc, podle mě :)
jojo i to ke hře patří znám pár lidí co skončilo kvuli právě narozenému dítěti atd..
Divoké kmeny nejsou hra na pár měsíců jako jiná stylem podobá hra (asi víte jaká) DK jsou prostě hra na dlouhou dobu a to je to co mi na ní baví hrát dlouhou dobu bez toho abych se každej 3tí měsíc registroval protože svět skončil :D
a k otázce 5 let třeba já chci S6 dohrát do úplného konce. :)
 

DeletedUser22162

Guest
slachtic

Mam jednu otazku.Ked poslem slachticou v 2 utokoch a dorazia na ciel na sekundu presne.Znizia oddanost 1 alebo 2x?
Dakujem
 

DeletedUser

Guest
Každý útok ti ji sníží jednou - tzn., že 2 útoky přicházející ve stejný okamžik sníží oddanost 2x
 

DeletedUser

Guest
Nikdy nedorazí šlechta úplně přesně ve stejnou dobu....pokud se pozorně podíváš, tak máš čas např.

49:19:24:768

i když pošleš dvě šlechty aby přišly ve stejnou vteřinu, tak toto poslední trojčíslí bude vždy rozdílné...

Navíc, dva útoky, jsou dva příkazy a nelze je spojit v jeden :)

Pro spekulanty: pokud by ty čísla byly stejné, jako první by tuším proběhl útok který byl vyslán jako první :)
 
Nahoru