• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šľachtic a všetko to čachrovanie okolo neho

DeletedUser

Guest
A já mám dotaz. Co když by ty dvě čísílka byli stejné a čas vyslání taky?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Systém tam má myslím rezervu, nikdy ta čísilka stejná být nemohou...
 

DeletedUser

Guest
Jak to že ne? Co kdyby se to tak sešlo? Tý rezervě moc nerozumím. Víš kolik útoků se denně posílá na DK?
 

DeletedUser

Guest
Já řeším prostě (náhodný) haluzový klik. DK mají spoustu světů, to je spoustu útoků...
 

DeletedUser2029

Guest
Jeden hráč prostě dvakrát neklikne v jedné milisekundě.

A více hráčů neuvažuji, protože nepředpokládám (to skoro ani nejde), že by systém prováděl DB transakci pro příkazy od pro více hráčů najednou. Ono už i pro jednoho hráče to budou oddělené transakce (ale nelze vyloučit že nejsou). A pouze v rámci jedné transakce může být stejný čas zápisu do DB, pochopitelně. A vzhledem k časům práce s databází se tedy dva příkazy musí lišit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha ... no právě jsem myslel na dva hráče. Ale s těmi procesy to asi fakt bude pravda...
 

DeletedUser

Guest
Nevím zdali jsem to už zde nepsal ale mě se povedlo..zabírám vesnici barbarů a podle oddanosti jsem zjistil že na ni někdo už vyslal utok tak jsem se rozhodl že těsně po zabrání mi tam přijde podpora a co se nestalo.

Poslední utok šel asi ještě 12 minut a podpora 11 minut a 10 vteřin tak jsem počkal a pochvíli jsem vyslal podporu a vyšlo mi že utok a podpora mají stejný čas smozřejmě jen v sekundách..milisekundách jsme to nezkoumal.Naštěstí podpora došla až druhá po utotku :D ale měli "stejný čas"
 

DeletedUser

Guest
No v sekundách, ale pak je tam prostě to miničíslíčko za tím a to rozhoduje.
 

DeletedUser22162

Guest
...

Tak s tymi milisekundami ma to nenapadlo a to som si nad tym dlho lamal hlavu.Dakujem.

Mam dalsiu otazku.Preco som prisiel o slachtica?Bol to uz preberaci utok na cistu vesnicu:
Útočník vyhrál

Štěstí (z pohledu útočníka)

-19.7%
rabe.png


klee_grau.png
Morálka: 44%


Útočník:
Počet: 344 0000 1 00000 1
Ztráty: 251 0000 1 00000 1
Víra: Tvé vojsko bylo pod vlivem víry.

Obránce:
Počet: 000000000000
Ztráty: 000000000000
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru