• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34519

Guest
já pouze diskutuji ...od toho tady to téma je ...a nebudu psát , že je to bájo když to bájo neni ...na světech kde hraji již informátoři jsou někteří i moji kamarádi s17,19 to tam bohužel nebylo ...hraju už jen s24 tam byl taky informátor ...nemá cenu psát o jiných světech pak na to nemá člověk ten správný nadhled ...až se něco uvolní popřemýšlím
 

DeletedUser34582

Guest
No to je slovo do bytky ale potom až by ti tu niekto také niečo napísal neviem ako by si sa zachoval :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zdravím, tak ostatní články jsou povedené a děkuji za poupravení mého :)

Jen ten rozhovor se mnou já tam měl pravopisné chyby :D To je hrůza :(

Jinak děkuji za odvedenou práci

:hi
 

DeletedUser

Guest
Diskutovat = vyzývat k ukončení činnosti? Ta rovnice se mi nějak nezdá. Opět opakuji, že Ti neubírám právo kritizovat, ale toto se mi opravdu nelíbí... Přičemž jsi stále neodpověděl, proč píšeš „nechápu proč máme slovensky světy ...todle vážně nepoberu ...neumíme udělat svoje světy ,ale dáváme slováky to je konec“. MY? Kde je napsáno, že je to český projekt, kde „parazitují“ naši slovenští kolegové? Co si takhle ověřit informace, a poté hodnotit? Uznej, že kritizovat je snadné, ovšem nabídnout pomoc, to už je jiný šálek kávy. :)
 

DeletedUser34582

Guest
JJ to hej a ešte ten dodatok od teba že ich bolo málo :D
 

DeletedUser34519

Guest
Diskutovat = vyzývat k ukončení činnosti? Ta rovnice se mi nějak nezdá. Opět opakuji, že Ti neubírám právo kritizovat, ale toto se mi opravdu nelíbí... Přičemž jsi stále neodpověděl, proč píšeš „nechápu proč máme slovensky světy ...todle vážně nepoberu ...neumíme udělat svoje světy ,ale dáváme slováky to je konec“. MY? Kde je napsáno, že je to český projekt, kde „parazitují“ naši slovenští kolegové? Co si takhle ověřit informace, a poté hodnotit? Uznej, že kritizovat je snadné, ovšem nabídnout pomoc, to už je jiný šálek kávy. :)


jasně sem napsal , že když by se uvolnil svět , kde hraji budu o tom uvažovat ...ano todle jsem zkazil zapomněl na to , že je to česko-slovenský projekt ...prostě si myslím , že bychom taky něco mohli dělat sami za sebe ...je sice krásne že jsou tady dva cz a sk ,ale jak říkám účast je mizivá a to hráče zamrzí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru