• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34519

Guest
Zelí todle je otřepaná fráze ..narodil ses kdy?vudcaa proti tobe sem nikdy nic nemel ani roti slovaum ani si nemyslim ze nas tahnou ke dnu ale jde me o princip
 

DeletedUser30368

Guest
Narodil jsem se už v ČR, ale pořád je beru, jako bratry, i když jsem s nimi v jedné republice nežil.
 

DeletedUser34519

Guest
Jo a práce Mikosan se mě líbí jde do toho se srdcem o tom žádná ale tentokrát to byla velká bída
 

DeletedUser

Guest
Třeba to,že se ti ne***** do slovenských DK ...

zeli říct že to jsou bratří,tk si o tom člověku v tomto smyslu něco pomyslím..ano je hezké že si rozumíme,ale to neznamená že budem dělat společné pořady a vůbec né spojovat,prostě hovadina

to je jak kdybys řek..že když si angličan rozumí s američanem,tk že se budou bratřit,to snad né...
 

DeletedUser30368

Guest
To je jiné. Ale to můžeme debatovat pořád dokola :) Při KM je dobré, že spolupracujeme i se Slováky.
 

DeletedUser34342

Guest
Nevím odkud mám začít...

Možná bych měla založit nové vlákno s dotazy přímo na mě.

Pročetla jsem si všechny pozitivní i negativní reakce na poslední vydání KM. Co na to říct. Děkuji, že nejsem dokonalá. Že chybuji a budu chybovat, protože dokonalý a bezchybný člověk (naštěstí) neexistuje. Představte si, jak by se vám četl článek, který je slohově bezchybný, má správný formát, obrázky jako z nejvykonnějšího foťáku, napětí, drama a legrace v jednom. Nepřipadalo by vám to za chvíli nudné a stereotypní?

Ano, souhlasím s tím, že korekce by v některých případech mohla být lepší, ale občas se seknu i já, to se prostě stává. Zaměřím se na to a budu se snažit to co nejvíce eliminovat.
Co se týče slovenských světů nebo informátorů v KM, lidi probuďte se už konečně! KM bude i nadále vycházet pro oba národy a těm, co se to nelíbí, mohu jen vzkázat: nikdo vás nenutí stahovat a číst KM. Je to Magazín dvou národů, hráči obou národů hrají jak na sk tak i na cz.
Třetí vydání bylo ochuzené o světy, kde nám skončili informátoři. Někteří se omluvili za nedodání z osobních důvodů, dokonce mi odpadlo i pár korektorů. A já se nezlobím. Protože škola je přednější a já se nechci v žádném případě podílet na tom, že bude Magazín vydán na úkor soukromého života. Je to dobrovolná činnost, a vážím si každého, kdo se jakoukoliv měrou podílí na jeho chodu.
Spousta z vás nemá žádnou představu o tom, kolik času a úsilí bylo potřeba pro vytvoření speciálního čísla, které vyšlo 1/1. A kolik členů DK Týmu bylo ochotno pro vás vyplnit dotazník a nebo poskytnout rozhovor. Myslím, že nemá smysl dál to rozebírat. Kdo si to nevyzkoušel…nepochopí.

Chci se omluvit zelíčku, že nebyl opraven jeho rozhovor, má chyba. Taktéž patří má omluva informátorce Elzucha, že chybí úvod a její jméno jako autorce rozhovorů.

Pokud budete mít nějaký nápad, jak zpestřit váš Magazín, co chcete číst v budoucích vydáních, nebo o čem už nechcete číst, nebo nám chcete pomáhat s články...kontaktujte mě, prosím, na skype. Ráda si vyslechnu vaše názory a nápady.

Přeji všem hezký den.

Miko
 

DeletedUser

Guest
Je mi smutno, když to tady čtu. Ač jsem velký vlastenec, dneska je mi hanba za to, že jsem Čech. V Evropě nejspíš nejsou dva národy, které by toho měli tolik společného jako jsou Češi a Slováci co se historie, Kultury a jazyka týká. Jen mě zajímá od koho se budeme separovat pak? Od Moravanů, od Chodů? Že se nestydíte. :(
 

DeletedUser11059

Guest
Někdo tu psal o reputaci ... tu ale nevidí okolí ... čili beru to komentování.

Já se nestačím divit.
Viktore (to je Vudcaa ... a pro neznalé Slovák), měl jsi se kdysi na CZ DK z vysoka vykašlat a nechat je bez časopisu, protože po konci Paladina to byl Tvůj projekt, a dost by asi koukali ti, co tu volají po tom, co Vás jako Slováky taháme do projektu, když to je vlastně Váš projekt. Měli bychom Vám být vděčni, že tento časopis pro nás slovenský Brat vytvořil a přiřadil nás k němu a komu se nelíbí, že vlastně počin Slováka je i na Slovensku a nejen v Čechách, nechť ho raději již ani neotvírá, neboť, že ho ústa nebolí, když je schopen říct, co dělají Slováci ve v podstatě Slovenském projektu, kam byli pozváni i Češi.
Fuj, hanba jim.

Díky Viktore, že jsi víc člověk a přizval jsi nás do Tvého projektu a nic jsi za to nechtěl, nenadával, co tam děláme a trpěl ještě ke všemu naše kritiky, když se to zrovna ne na stopro vyvedlo. A díky Ti za to, že jsi byl tak ochoten a Tvůj projekt nám předal dál jako štafetu a my Ti alespoň jako menší dík dáváme to, že Tvůj národ je nadále jeho součástí. Mohl by ses na nás také vyprdnout a věřím, že CZ DK by byli již nějakou dobu bez kvalitního časopisu.

Je evidentní, že asi nikdo psát nechce, proto je málo, pramálo informátorů. A neboť je to práce dobrovolná, chápu, že se nepřidává ruka k dílu.
 

DeletedUser

Guest
Třeba to,že se ti ne***** do slovenských DK ...

zeli říct že to jsou bratří,tk si o tom člověku v tomto smyslu něco pomyslím..ano je hezké že si rozumíme,ale to neznamená že budem dělat společné pořady a vůbec né spojovat,prostě hovadina

to je jak kdybys řek..že když si angličan rozumí s američanem,tk že se budou bratřit,to snad né...
Ivanita ti na to veľmi výstižne odpovedal. Neviem aké slovo si chcel napísať "ne...", ale ani to vlastne nechcem vedieť. Bude to niečo nevhodné.

Papasese, ďakujem. :hi
Tak ako mnohí hráči nevedia oceniť dobrovoľnu prácu DK Teamu, tak nevedia oceniť ani niečo, čo mnohé verzie DK ani nemajú. :pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru