• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Upřímně také se mi nelíbí ,že je to Československý projekt. To je teď moda dávat vše se Slováky? Nechcete se azse spojit,to by bylo super že? Probuďtě se... Sk furt leze k nám např. superstar,kvůli sponzorům atd...jinný důvod to nemá. Jak to bylo přitem když jsme byli spolu? Peníze a vše po rozdělení 1:1 ,trochu blbost když Slovensko je mnohem menší? A kde je etd diskriminace? Todle mě dokáže naštvat!
 

DeletedUser34582

Guest
No fakt teraz nechapem co to riesis nemyslim ze ak by to tu malo byt osobytne tak nemyslim ze by to jednak zvladali takze KM by bol tenky a nic v nom a druhak casom by ich to aj prestalo bavit kvôli nezaujmu (dopadli by ako casopis paladin aj ked si niesom isty preci skoncil nemam v tom prehlad :D)
 

DeletedUser33784

Guest
Tento díl byl tenčí na obsah světů, nicméně se to snažilo vykompenzovat dalšími informacemi a dalšími zajímavostmi. Myslím si, že to až tak propadák není, záleží na informátorech.. jaké si to uděláte, takové to máte. :) A není nikde řečeno, že informátoru na jednom světě nemůže být více. Kontaktujte toho svého a spolupracujte.

Za každý kladný ohlas jsme rádi, negativní bereme s rezervou. Co dostaneme do rukou, to upravíme a tím naše práce končí. KM jede dál.. :hi
 

DeletedUser34582

Guest
Jj a teraz trochu ku KM kto pisal clanok o s24 asi som prehliadol autora :D

Oo 500 prispevok :D
 

DeletedUser19739

Guest
Upřímně také se mi nelíbí ,že je to Československý projekt. To je teď moda dávat vše se Slováky? Nechcete se azse spojit,to by bylo super že? Probuďtě se... Sk furt leze k nám např. superstar,kvůli sponzorům atd...jinný důvod to nemá. Jak to bylo přitem když jsme byli spolu? Peníze a vše po rozdělení 1:1 ,trochu blbost když Slovensko je mnohem menší? A kde je etd diskriminace? Todle mě dokáže naštvat!

Když to bereš takhle, tak můžeš založit nový český KM, protože tento patří slovákům. Sice jsou nyní na vyžších místech češi, ale KM2 by neexistoval bez toho původního, a ten původní byl založen Vudcou, čili, pokud se nemýlím, slovákem.
KM2 je tu díky Slovákům, patří více jim, než nám. Jo a Miko neuraž se, všechna čest tobě za to co děláš, ale prostě je to tak.
 

DeletedUser34519

Guest
Upřímně také se mi nelíbí ,že je to Československý projekt. To je teď moda dávat vše se Slováky? Nechcete se azse spojit,to by bylo super že? Probuďtě se... Sk furt leze k nám např. superstar,kvůli sponzorům atd...jinný důvod to nemá. Jak to bylo přitem když jsme byli spolu? Peníze a vše po rozdělení 1:1 ,trochu blbost když Slovensko je mnohem menší? A kde je etd diskriminace? Todle mě dokáže naštvat!


jj dnes je to móda projekty superstar ,hledá talent ...přijde mě poslední dobou , že nejsme hrdí , že jsme češi.

Když to bereš takhle, tak můžeš založit nový český KM, protože tento patří slovákům. Sice jsou nyní na vyžších místech češi, ale KM2 by neexistoval bez toho původního, a ten původní byl založen Vudcou, čili, pokud se nemýlím, slovákem.
KM2 je tu díky Slovákům, patří více jim, než nám. Jo a Miko neuraž se, všechna čest tobě za to co děláš, ale prostě je to tak.

Vudcaa respektuji o tom žádná ten člověk to má v hlavě dobře srovnaný a to co píše dává smysl ...Já osobně si myslím , že je tady dost nadšenců , kteří by šli do toho něco nového založit...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Ale bože můj proč? Proč zakládat novej když už tu něco je? Podle mě je jenom uboze málo lidí kteří by to dokázali lépe než Miko, jestli vůbec někdo, a nešli by do toho.
A navíc, když nikdo nejde do KM proč by to v novém mělo být stejné?
 

DeletedUser

Guest
Co když se jim nelíbí ,že je to Českloslovenské? Nemají inspiraci ? Nemají důvod(nikdo jim ho nepomoh dát)? Je toho dost,jen si něco najít
 

DeletedUser

Guest
Upřímně také se mi nelíbí ,že je to Československý projekt. To je teď moda dávat vše se Slováky? Nechcete se azse spojit,to by bylo super že? Probuďtě se... Sk furt leze k nám např. superstar,kvůli sponzorům atd...jinný důvod to nemá. Jak to bylo přitem když jsme byli spolu? Peníze a vše po rozdělení 1:1 ,trochu blbost když Slovensko je mnohem menší? A kde je etd diskriminace? Todle mě dokáže naštvat!
Aha, jasné. Slováci Vás ťahajú ku dnu, že?
Mali by sme byť radi, že sme národy, ktoré si dokonale rozumejú.
 

DeletedUser30368

Guest
Podle mne je dobře, že je to společný projekt, proč by to mělo být zle? Čechoslováci byli bratři a budou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru