• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nbeylo to tím,že nedostali podporu od DK týmu? KM ho dostal,proto tu vše má co je potřeba..jiné časopisy ,které se lidi snažili založit podporu nedostali žádnou takže rychle skončili :) je to prosté

No nejde ani o podporu, ale o to co kdo vydal a jak to vypadalo, pokud něco trufne nynější magazín a bude lepší, bude podporován, pokud ale vyjde to co vyšlo a co jsem viděl, nezlob se na mě ale to by nejspíš nešlo ..... jak píšeš, je to prosté, když něco chci udělat, musí to vypadat ....

Podpora dk týmem se nedělá jen tak, nejdřív pošleš koncept co jak bude vypadat, zkusíš testovací číslo a pak se vedení rozhodne jestli to bude nebo nebude podporovat ...
 

DeletedUser34519

Guest
Bylo tady mnoho narážek a nepěkných slov ..některé sem vyvolal já ...říkám proti Slovákům nic nemám ...jen se mě prostě nelíbí to dušování atd říkáte CzSK projekt jenže slovo projekt se značí pár věcmi , jako je něco nového (ano to se z části povedlo ) ,ale nejvíce to asi značí slovo budoucí úspěch a to si přiznejme úspěch to není ...sem rád , že se otevřel diskuze a snad se vytvoří něco na co můžou být nejen hrdi moderátoři ale i hráči a celý Dk Tým snad přijdou nové nápady...ale první co bych udělal napsal HZ hráčům mnoho jich na forum nechodí a třeba by se rádi zapojili
 

DeletedUser30368

Guest
Já jsem sepsal článek o Fóru (Omlouvám se teprve se zaučuji)
 

DeletedUser

Guest
No nejde ani o podporu, ale o to co kdo vydal a jak to vypadalo, pokud něco trufne nynější magazín a bude lepší, bude podporován, pokud ale vyjde to co vyšlo a co jsem viděl, nezlob se na mě ale to by nejspíš nešlo ..... jak píšeš, je to prosté, když něco chci udělat, musí to vypadat ....

Podpora dk týmem se nedělá jen tak, nejdřív pošleš koncept co jak bude vypadat, zkusíš testovací číslo a pak se vedení rozhodne jestli to bude nebo nebude podporovat ...

A nebylo to tak ,že KM dostalo podporu hned aniž by vyšlo číšlo? :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Možná jo, možná máš pravdu, a odpověz ty, nebyl KM jediný z těch pokusů, který stál za to, získal spíš kladný ohlas nežli kritiku a jako jedinný předal svou koncepci a vzhled vedení DK týmu ke schválení, aby podporu dostal? Nebyl v tomto jediný? :hi
 

DeletedUser

Guest
nebylo, KM dělal testovaci číslo, které šlo na schválení vedení dk, tak jak jsem psal
 

DeletedUser

Guest
No pokud vím hned jak se založil KM od Vudcii.Kolovaly pak HZ do hry,vytvořila se sekce apod..aniž by členové KM udělali testovací číslo :)
 

DeletedUser

Guest
Máš milné informácie. Už dávno pred tým ako bola poslaná HS do hry sme na KM pracovali a boli v kontakte s administrátorkou.
 

DeletedUser32205

Guest
Upřímně také se mi nelíbí ,že je to Československý projekt. To je teď moda dávat vše se Slováky? Nechcete se azse spojit,to by bylo super že? Probuďtě se... Sk furt leze k nám např. superstar,kvůli sponzorům atd...jinný důvod to nemá. Jak to bylo přitem když jsme byli spolu? Peníze a vše po rozdělení 1:1 ,trochu blbost když Slovensko je mnohem menší? A kde je etd diskriminace? Todle mě dokáže naštvat!

pri deleni statu se majetek delil 2:1, podle pomeru poctu obyvatel. jsi mimo, jako vzdycky. a superstar? myslis ze Nova dela charitu pro slovaky ? spojilo se to kvuli tomu aby se zvetsil reklamni trh, protoze superstar upada.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru