• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Aha:scratch mal by som si viac všímať ukončené svety zabudol som na to :scratch
A už sa teším na novinky :D
 
Maure jestli myslíš můj rozhovor z žabkou, tak to je moje chyba, nečekal jsem, že tam dá přesně to, co jsem ji napsal a sám nevím, jak jsem ty chyby dělal :D
 
:D JA som si myslel, že to skôr pomôže snažiť sa písať bez chýb :D
 
Dost by pomohlo předpřipravit si to třeba ve Wordu - dokáže některé věci zachytit - a také, až někteří uvidí, jak mají vše podtržené, protože píší bez diakritiky, tak se snad konečně zastydí nad tím, jak przní svou mateřštinu ... :(
 
UMT:
[SPOIL]Ked si spomenul ze to podciarkuje tak podciarkuje aj vam vsetko co sem pisete alebo len mne ?? Myslim ak pisem normalne s diakritikou :D [/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tady na fóru? U mne jen nesprávně napsaná slova. Nebo slova, co napíši jiným jazykem než česky, i když správně.
 
Myslel som si :) to je tym ze pisem po slovensky zajtra skusim niecl spravne po cesky a nemalo by to podciarknut :) napr. Na je a take podobne mi nepodciarkuje je to rovnake :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru