• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

3. vydání KM II .....DISKUZE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5996
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Len poznámka...
Paladin si web neplatil, mal web free. Zatiaľ čo KM má web platený, aby vydržal náporu, keď výjde nové číslo a sťahuje si ho naraz niekoľko stoviek hráčov. Nie sú to malé peniaze a je trochu aj škoda, že takýto web naplno nevyužívame.
 

DeletedUser

Guest
papase kdo se tu baví o DK novínach...nesnaž se tu dělat borce světa...unavuješ mě,jak děláš že vše víš
 

DeletedUser30368

Guest
Asi bychom se měli vrátit k původnímu tématu a to zde probírat.

Prosím, abychom se raději přesunuli do kavárny a tam pokračovali, nebo klidně zde, ale nechci vypadat jako spammer :)
 

DeletedUser34582

Guest
Zeli v tomto s tebou suhlasim :D
K teme ta to si to nikto viac neprecital z tych normalnejsich ?? :(
 

DeletedUser11059

Guest
MT:

[SPOIL]aiRboRn an d CCCP ... zmiňuješ zde, že KM jsou prosazovány a mají podporu, navážíš se do jejich zakladatele (potažmo, ne přímo, ale do Slováků, co v KM dělají). Tak pouze ukazuji příklady. Ty nejsi schopen ani toho, ukázat příklad, kdy byl KM protěžován před jiným projektem a už vůbec ne se zapojit do tohoto projektu, abys mohl změnit, co se Ti nelíbí a natož založit nový ... když Ti tak tento vadí.
A ano, pokud mám o něčem vědomosti a mohou upřesnit to, o čem se debatuje, pak se rád podělím. Od toho existují i wikipedie a asi se na ně sem tam jukneš a nepíšeš jim tam, jací to jsou borci světa ...... ale pokud mě vnímáš jako borce, pak Ti děkuji, jsem rád, že na Tebe tak působím.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Papasese nechaj ho tak :) veď on neurobil pre DK vôbec nič , všade sa hraje na frajera a pritom je internet life hero a real life zero
 

DeletedUser30368

Guest
Aire promiň, že nemám přes den moc zálib (Kromě pár)
 

DeletedUser19739

Guest
Ani já, sem školou poviný a mám spoustu dalších zájmů, a přesto píšu a většinou to stíhám, tak se nedělej...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru