• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizácia hry - Verzia 5.4

Páčia sa vám zmeny?

  • Áno

    Hlasy: 169 82,0%
  • Nie

    Hlasy: 37 18,0%

  • Celkový počet hlasujících
    206

DeletedUser17937

Guest
je to mrzute s tema mincema to mate pravdu ..ale kdyz se nad tim zamyslite tak ono to opravdu asi byla chyba a do ted jsme ji vsichni beztrestne vyuzivali ...vy ...já.... proste vsichni

je jasne ze se to nelibi tem kdo zbourali kovarnu dole aby si uvolnili selsky dvur ..

bylo tu o tom napsane uz hodne ...ale kdyz sem se nad tim zamyslel pohledem jak tu o par topicu psal Turgon ...doslo mi ze ono to fakt asi bug je

to tu budem neustale brecet jak je to nahovno nebo se proste k tomu postavime tak jak to je ..ze je to chyba ..

a zarideme se podle toho ??

je to jen muj nazor todle a po nikom nechci aby s nim souhlasil ..at zvitezi selsky rozum

podľa mňa to chyba nebola. Podmienkou pre razenie mincí bol LEN panský dvor. Ten si si postavil. Keby Ti katapulty zničili hlavnú budovu na 1, nezmizol by Ti panský dvor. A ani teraz Ti nezmizne. Takže sa o chybe hovoriť nedá.
 

DeletedUser7531

Guest
Biblos: Udaje z TWplus nebo TWstats neber jako smerodatne! Obcas nejsou uplne, nebo chybi nektere veci uplne!

Napr. o zabrani nekterych vesnic TWstats vubec nevi ...atp, atp ...


Betkapetka: No, tak ty suroviny platis uz predem nez je zacnes rekrutovat, ne? :pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Je možné, že jsi tam něco mohl v změnit, že jsi jenom zkoušel vepsat nový tag, ale ještě než jsi to potvrdil, tak jsi tam napsal ten starý tag, takže kmen se změnil z BIB na BIB.

Ne, stejná přerušení byla u všech hráčů, na které jsem se díval, spíš byl nějaký výpadek nebo úprava ...
 

DeletedUser7531

Guest
Ne, stejná přerušení byla u všech hráčů, na které jsem se díval, spíš byl nějaký výpadek nebo úprava ...

Pokud by jsi něco změnil jak psal Kozmicz, tak by se to samozřejmě projevilo i u nich stejně jako u tebe. To je v pořádku.

Btw, může to být i chyba, jak jsem psal, tak tyhle nastroje nejsou 100% spolehlive.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Budou to nějaké chyby statistik, ti hráči byli z různých kmenů, což jsem zapomněl napsat ...
 

DeletedUser18387

Guest
nějak nechápu - útok x návštěva??

Proč mi dnes vojáci od rána neútočí? Místo aby nosili surky jako vždy, chodí mi jen oznámení, že byli na návštěvě :-D Nemůžu nikde najít informace, díky za odpověď.

firefoxka (sv. 14)
 

DeletedUser18387

Guest
Aha :-D Tak díky za info, to jsem tam mohla jet :paladin Jinak se od DK radši nehnu.

Tak to já jdu konečně po roce něco uvařit, vyprat, vyžehlit, smést pavučiny a vykoupat se :yeah:yeah:yeah
 

DeletedUser19256

Guest
Smazáno!! Odpověděl jsem na starý příspěvek
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru