• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizácia hry - Verzia 5.4

Páčia sa vám zmeny?

  • Áno

    Hlasy: 169 82,0%
  • Nie

    Hlasy: 37 18,0%

  • Celkový počet hlasujících
    206

DeletedUser7531

Guest
A já se dobrovolně hlásím o BAN. Ať je sranda.

§7) Chyby v programu

2)Úmyslné využívání chyb k získání výhod povede k vyloučení ze hry nebo k jiným trestům.


Nedělej si z toho srandu, aby jsi se pak nedivil :angel... všechny ty podvodníky bych vyloučil.... :kissing
 

DeletedUser

Guest
Já se o ten BAN dobrovolně hlásím. A chci ho. A všichni ostatní taky! Kdo má safra dodržovat pravidla když ne majitel hry?
 

DeletedUser2118

Guest
Já se o ten BAN dobrovolně hlásím. A chci ho. A všichni ostatní taky! Kdo má safra dodržovat pravidla když ne majitel hry?

placas opet a neustale nesmysly ... to ze to je bug se zjistilo az asi ted ne ???

nikdo tu vedomne pravidla neporusoval ...

a kdyz na to prijde tak je to benevolence majitele hry ze nam vsem dejme tomu neposbiral nejake ty mince jako kompenzaci ...

ale to je zase z jineho soudku ...

jeste jednou te prosim pane traktoristo ..bud se vyjadruj nejak v solidnich mezich nebo se na to tu vykasli a hled si pluhu nebo vlecky s kravskym hnojem ...to ti jde asi líp....
 

DeletedUser

Guest
Ale vždyť ano, každý kdo nenahlásí chybu programu, ten porušuje pravidla. Já ji nenahlásil ty jo?
 

DeletedUser2118

Guest
...

NENAHLASÍ CHYBU O KTERÉ VÍ ...................

TY JSI VEDOMNE RAZIL MINCE I TAM KDE SE NEMELO ????

jestli ano ... zadej o BAN ...si na spravne adrese ... nejlepsi je to poslat ale pres ticket ... tam na to zareagujou driv ..tu se toho banu nedockas ...
 

DeletedUser

Guest
Opravili to jako chybu, které jsi vědomě využíval. To stačí. Nevědomost neomlouvá.
 

DeletedUser2118

Guest
.............

jejda jejda ..kdyby blbost nadnasela tak je z traktoru vzducholod ..........


:geek:geek:geek:geek:geek:geek
 

DeletedUser3219

Guest
já myslel že dovádění pravidel ad absurdum je Turgonova doména, traktůrek se asi nakažil ;-)))

To bychom měli hned nahlásit další "bugy" - třeba že suroviny na vojáky ve frontě se nepočítají do limitů skladů (kde jsou tedy uskladněny se ptám?) nebo že se vojska vracení rychlostí nejpomnalejší jednotky i když z ní všichni pomřeli (proboha proč?) .....:angel

nebo že ti nepomřou vojáci co máš na podporách jinde, když ti sejmou selák (co proboha jedí?)....

...... a komu tím prospějete se ptám! co?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, mně zase jako chyba přijde, když si jako zakladatel kmenu, který existuje od 17. února 2008 o sobě přečtu, že jsem dvakrát změnil kmen, když to není pravda:

Starý kmen....Nový kmen..........Datum/čas......................................................Bodů
Nic.................BIB....................15th September 2008 - 14:31:50...................178,235
Nic.................BIB.....................21st May 2009 - 13:00:02............................773,278

Možná to sem až tak moc nepatří, ale pokud se na to podívá potencionální zájemce o vstup do našeho kmenu - co si o takovém zakladateli pomyslí, pokud nebude vědět, že se to vyskytuje u všech hráčů ...:no
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Biblos: Tak na to tady přece zbytečně neupozorňuj, sám si házíš klacky pod nohu :mocking

Je možné, že jsi tam něco mohl v změnit, že jsi jenom zkoušel vepsat nový tag, ale ještě než jsi to potvrdil, tak jsi tam napsal ten starý tag, takže kmen se změnil z BIB na BIB.
 
Nahoru