• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktualizácia hry - Verzia 5.4

Páčia sa vám zmeny?

  • Áno

    Hlasy: 169 82,0%
  • Nie

    Hlasy: 37 18,0%

  • Celkový počet hlasujících
    206

DeletedUser

Guest
Stěma Mincema jsem to teda přepískly a mám asi 50 lidí co to také tvrdí :D
 

DeletedUser2118

Guest
..........

je to mrzute s tema mincema to mate pravdu ..ale kdyz se nad tim zamyslite tak ono to opravdu asi byla chyba a do ted jsme ji vsichni beztrestne vyuzivali ...vy ...já.... proste vsichni

je jasne ze se to nelibi tem kdo zbourali kovarnu dole aby si uvolnili selsky dvur ..

bylo tu o tom napsane uz hodne ...ale kdyz sem se nad tim zamyslel pohledem jak tu o par topicu psal Turgon ...doslo mi ze ono to fakt asi bug je

to tu budem neustale brecet jak je to nahovno nebo se proste k tomu postavime tak jak to je ..ze je to chyba ..

a zarideme se podle toho ??

je to jen muj nazor todle a po nikom nechci aby s nim souhlasil ..at zvitezi selsky rozum
 

DeletedUser

Guest
Tak potom každý, kdo to využíval a neohlásil musí dostat BAN jako Brno ne? Oprava chyby. Byla to chyba. A myslím, že velice kritická.
 

DeletedUser

Guest
Tak potom každý, kdo to využíval a neohlásil musí dostat BAN jako Brno ne? Oprava chyby. Byla to chyba. A myslím, že velice kritická.

Sem pro :mocking já o tom že de razit zlaté mince i když nemáte splněné požadavky na budovu sem nevěděl a ani nevyužíval protože sem měl požadavky vždycky splněné a aspoň by se na mapě objevily šedivky :yeah ale =L.Z.= a =LaZ= na světě 4 vynech pls :mocking
 

DeletedUser

Guest
Sem pro :mocking já o tom že de razit zlaté mince i když nemáte splněné požadavky na budovu sem nevěděl a ani nevyužíval protože sem měl požadavky vždycky splněné a aspoň by se na mapě objevily šedivky :yeah ale =L.Z.= a =LaZ= na světě 4 vynech pls :mocking
Já bohužel též patřím do skupiny těch trapáků co dostavují vesnice...:angel:bye:cool
 
Nahoru