• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bitva o kopec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
14893-200.png

Jedná se o imaginární bitvu o imaginární kopec kdesi na nějaké plošině, kde široko daleko není ani ň. Je tu jen ten kopec.

Příklad:
Hráč 1: Přišel jsem na kopec, kopec je můj.
Hráč 2: Hodil jsem na práh kopce zlatou minci a když se na ni Hráč 1 šel podívat, vylezl jsem na kopec a kopec je můj.
Hráč 3: Shodil jsem Hráče 2 dolů a kopec je můj.

Pravidla hry:
Žádné vulgarismy, rasistické nadávky a vše, čímž by jste mohli porušit pravidla fóra.​

Začínám: Objevil jsem krásný kopec plný stromů. Jsem tu první a je můj!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Poslal jsem na stromy armádu bobrů, všech dřevo spořádali, včetně jeho majitele. Jsem tu a kopec je můj!
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Vysázel jsem pod kopcem spousty stromů. Majitel kopce se šel na ně podívat, bohužel na něj spadl strom :). Já jsem se vydal nahoru na kopec. Jsem tu a kopec je momentálně můj.
 

DeletedUser

Guest
Jsem lesní panna a protančila jsem se až k novému lesu pod kopcem. Při náhodném setkání jsem majitele uhranula a kopec je nyní můj.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Lesní panně se po náročném víkendu probudila a zjistila, že je nemocná. Neměla tedy tolik sil ubránit kopec a já jsem ji v boji porazil a z kopce vyhnal. Kopec je nyní můj.
 

DeletedUser40852

Guest
Zjistil jsi, že jsi tu nemoc od lesní panny chytil a šel jsi k doktorovi, toho jsem využil a vylezl jsem na kopec, je teď můj
 

DeletedUser40852

Guest
K lesu se vrátili Kozmicovi bobři a začli ho zase likvidovat, Izmael se sešel kouknout proč stromy padají a Rasty hbitě vyběhl na volný kopec a zabral ho.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rastyho však začalo hryzat svědomí, že Sheddovi hodně ublížil a tak se za ním vrátil podívat do nemocnice. Kopec je prázdný, tak je zase můj! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru