• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

- Brutální START -

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37372

Guest
:D... Hrej si to jak chceš, s bethem víme svoje. Však přijdeš na to sám za 2-3 týdny, že jsi to jel blbě. A je fajn, že jsi hrál travian, já ho nikdy nehrál, ale asi je to jiné, když máš takový názor.

Ano, taky jsem na každém světe mezi TOP farmáři, dokonce TOP farmář světa 35 (když se bavíme o začátcích, tak do 50k bodů), společně s bethem :)

Díval jsem se teď na tebe na s40, ještě nemáš ani 10k nafarmených,tak se snaž "farmáři" :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34010

Guest
zajimavy ze LK uz mam vyzkoumanou, a to jsem pouzil PB jen pro + produkci :) a ochrana na novym servru je jen 3 dny:) nezastavam vas nazor s tim ze by to clovek mel rvat do produkce :) z farmu mate o dost vic a diky tomu ze mate hned LK mate vyhodu v tom ze farmite vetsi okolo nez hraci co zacinaj jit na LK nebo vubec staveli pesi jednotky :) Uvidime za tyden jak dopadnu :) ale myslim ze az tak top nejste jak rikate jak ste jeli nonostop apod )

BTW: jen tak pro zajimavost kdyz si vypocitas naklad na jeden dul a potom o koli kse to zvedne a navratnost toho dolu nez si vydelas to co si na to vynalozil tak si odpovis na to proc furt preferuju jit rychle na LK :)

jo a jeste ano dk hraju poprve ale hral sem travian a byl tam v topce ve farmu apod :) a to je travian o dost tezsi nez dk ;)


Ftipálek, nejdřív bych si být Tebou přečetl pravidla fora. Zmiňovat názvy her které nepatří pod Inno games je tu nepovolené.

Hru o které mluvíš jsem hrál před lety kdy opravdu těžká byla, to co z ní zůstalo po aktualizace mám dojem 6.1 je už jen stín té hry. Navíc bych je zrovna neporovnával, každá se hraje jinak, i když mapa je velmi podobná.

Farmící taktika je dobrá ze začátku, ale má to velkou nevýhodu, co uděláš když si nějaký podobně smýšlející jedinec rozhodne třeba v noci že se mu tvoje konkurence nelíbí a pošle na Tebe svoji LK? Ty o tu svou přijdeš, protože nestavíš pěchotu, máš malé lvly dolů a tudíž bez farmení tu LK a nebo obranu proti nepříteli nemáš šanci rychle obnovit. Já osobně ze své letité zkušenosti preferuji silně defenzivní styl hry, at už je to start a nebo pokračování hry. Protože co si budeme povídat, obranou můžeš zabírat prvotních 4-5 vesnic když budeš brát malé šedivky a vystavovat, ale o proti tomu útokem se blbě brání když se Tě někdo rozhodne zničit.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ftipálek, nejdřív bych si být Tebou přečetl pravidla fora. Zmiňovat názvy her které nepatří pod Inno games je tu nepovolené.

Musím ti trochu oponovat, je zakázaná propagace jiných her, ale takováhle zmínka není považována za prohřešek.

S ostatním musím souhlasit čistě of taktika a soustředění se pouze na rabování, je velice riskantní, stačí jednou narazit nebo přijít o jednotky při útoku někoho jiného a těžko se znovu postavíš na nohy.
 

DeletedUser

Guest
Okurko :) do této hry jsem neposlal nikdy ani korunu a hodlám v tom pokračovat :)) není to o tom nakupovat suroviny stačí mít přátelé stačí využít povolených taktik a dalších takových vychytávek :) jak jsem říkal jsem tu převážně přes starty vím o tom svoje s Hahnem :) rád bych to klidně i rozebral ale ne tu na forum DK :) ..
 

DeletedUser37372

Guest
Já nikde netvrdím, že jsi do toho vrážel peníze. Já třeba mám PB, ale stejně jsem pro férovou hru bez kupování surovin, ačkoliv jsem si ty PB nekoupil. Tato taktika je vážně maximálně pro hráče, kteří chtějí suroviny nakupovat.
A nevím, co přesně myslíš těmi přáteli, no tak či tak... pokud se člověk rozhodne jít sám na tento svět, tvojí taktiku mu nedoporučuji.
Já v podstatě chodím vždy na světy sám, ale svoji taktiku prozrazovat nebudu, ačkoliv jí tu v podstatě popsal bethowen a mám jí podobnou, ale mírně upravenou :)
 

DeletedUser41129

Guest
zajímavý, že jsem v top10 v off... a že jsem podle mě v top 10 ve farmu:) ... no nevim kdo rikal ze moje taktika je spatna :)
 

DeletedUser

Guest
:)) Kdybych ti řekl kolik offu má Adam ... :) a off rank nehraje roli blázne můžeš si vybít celou offku mít off rank 7000 a potom tu hlásat že jsi frajer ? a co z toho ? žádná offka ale budeš první v off ranku mužeš se pochlubit :) neblbni to , a k tomu farmení podívej se na svoji mapu 15x15 a napiš mi kolik hráčů má kolem tebe od 36-75 bodů je to moc a vyfarmit prázdný hráče tomu neříkám umění :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37372

Guest
zajímavý, že jsem v top10 v off... a že jsem podle mě v top 10 ve farmu:) ... no nevim kdo rikal ze moje taktika je spatna :)


Top 10 off na tomhle začátku je nic :D Jaký jsi v farmu vědět nemůžeš, to se uvidí, až začnou padat první nafarmené miliony. Nějak zaostáváš bodově ale, já v téhle době už jedu stavbu, kasárny a stáje zároveň :D Nemáš dostatek surovin pro rozvoj vesnice, jelikož máš malé doly :)
 

DeletedUser

Guest
jentak mimo téma :)

ADAMS HAHN
Produkce
Dřevo 1.760 za hodinu
Hlína 1.760 za hodinu
Železo 1.760 za hodinu
 

DeletedUser41129

Guest
zajima me sido, co by jsi delal kdyby jak rikas ze jedes nejprve produkci tak ja byl vedle tebe a zacal na tebe utocit :) pak mi prosim rekni jak by si dokazal si udelat armadu kdyz by furt na tebe chodili utoky :)

A ano ja vim ze ty uz stavis v tydle fazy i katapulty apod a uz mas zabrano 50 vesnic slechticem :D:D prosimte uz mlc

BTW: jj christophere hazej sem hrace co si kazdou budou slevnil o 20% apod :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru