• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Na Casualu o tu jednu nepřijdou, takže mohou mít časem i více vesnic.
 

DeletedUser34582

Guest
Tam ostáva tá prvá dedina čo vystavá ? alebo je možné tú jednu zabrať a ostane mu iná ?

A ako svet na učenie by som to taktiež nezobral :) V podstate ak sa ja chcem učiť mám to jedno kde. Síce mi nezaberú vesku, ale tkatiež ak tam budú hráči s dopredu 300 narazenými mincami tak to pôjde ťažko :D a veľa sa toho nenaučím :D
 

DeletedUser25426

Guest
S těmi mincemi je to fakt nesmysl - převádět si mince ze světa na svět... A to ještě na svět pro ty, co chtějí "pohodovou" hru - i když pro ty už vymysleli u konkurence jinou - tuším se jí říká "farmerama" :D
 

DeletedUser

Guest
Casuál není moc o týmové hře. :(
Já mám nepřítele přímo u sebe a nemohu na něj útočit,ale můj spoluhráč s kmene ano jelikož.
Hráči mohou na sebe vzájemně útočit pouze v případě, pokud silnější hráč nepřevyšuje o 120% bodů slabšího hráče.
Vzájemná pomoc v boji jde stranou.
Hrajete sám za sebe.
Kmen je takoví přívěšek na pokec.

Navíc i když na nějakého hráče přece jenom útočíte tak na jeho základní vesnici se kterou přišel na tento svět šlechtu poslat nemůžete.

V nastavení jsem se nedočetl jaký je cíl hry,aby se svět ukončil ???
Víte to někdo.:blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jaký je cíl? Spíš možná, jaký je účel toho světa. Já osobně bych to chápal tak trochu jako přestupní stanici - jako time out - obzvláště poté, kdy byl třeba hráč na klasickém světě pod těžkou palbou. Však také, po vstupu na ten svět má každý ještě dva dny možnost založit si znovu vesnici na původním světě. Má možnost rozhodnutí a pak kdykoli v průběhu hraní začít jiný otevřený svět a na Casualu si třeba jen tu jednu vesnici pro všechny případy udržovat. Ale samozřejmě, může ji i opustit. Je to na hráči, prostě má na výběr.
 

DeletedUser31120

Guest
to: TveB o tom tá hra je ten kdo neměl moc velký výběr na originálních světech tak byl přesunut dle vlastního zájmu na Casuál aby si tam užil docela velkou historii

Já tam taky hraju protože mě sejmuli na světě 27 dostal sem 3.000 vesku a na kontinentu ničím hráče co to jde ...

a nebo pokud se jedná o těch 120 % tak si zboř vesku nebo vystav a je to

Lamac27 :hi
 

DeletedUser36924

Guest
Ja tam taky hraji ale je to jen o tom jak rychle serozšiřujete a farmíte barky protože když se trochu zlepšíte tak už nemůžete ůtočit na hráče kterého přebíráte. Je to jen na to aby jste se se svími body mohly vytahovat.
[SPOIL]:):(:p:yes:D:rofl:pardon:blush:cry:hi:mocking:shout:sorry:scratch:shout:sorry:scratch:king:cool:shock:wacko:yeahh01*[/SPOIL]
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
taky tam hraji.. je to sranda.. V DK nejsem nějak zvlášť dobrý, ale jsou i větší lamky než já.. jo to taková užďobávačka.. sebereš hráči vesnici.. pak už na něj nemůžeš, tak zas jinému hráči ves... a tak dál a užďobáváš každému hráči po vesce až jsi první a můžeš brát akorát ak barbarky :D
 

DeletedUser

Guest
Aj ja som na casualy ale skôr ako na oddych mince tam raziť nemusím kedže som si priniesol na 118 šlachticov vyrazené a útočiť nemôžem na nikoho v okolí,takže max len barbarky po hráčoch čo skončia :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru