• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

  • Áno, dohodnite sa na tom vodcovia kmeňov medzi sebou

    Hlasy: 30 55,6%
  • Áno, riešim to po svojom, končím s DK

    Hlasy: 6 11,1%
  • Nie, chcem dohrať do konca i za cenu, že to bude trvať ďalších pár rokov

    Hlasy: 12 22,2%
  • Nie, nebudem sa predsa dohodovať s nepriateľom

    Hlasy: 6 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    54

DeletedUser

Guest
No tak s tím abych ho nechal být si začal on.
Prý ten účet dostal nově, do té doby ho hlídal frank pokud vím.
No a protože se nakonec stejně nedohodl, tak až budu mít náladu, tak ho proberu trochu víc
Ono dobře že se nedohod. Nějakejch usmolenejch 10 vesniček by byla opravdu slabá náhrada na to co se tam dá pobrat,.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
seruste ,vidim že sa to tu rozprudilo:)) adell ,mikiho tiež nejak moc nemusím ,ale da sa s nim aj popísať a ohladne tych dediniek od "10ročneho chlapca" v tom ma miki pravdu
 

DeletedUser

Guest
se vám anketa zvrhla :D
ještě bude slovní bitka tady,ani po roce žádná změna ....
 

DeletedUser

Guest
Tak tu máte aktuální statistiky, trošku jsem si pohrál :);)

grafcz31992011.jpg
 

DeletedUser

Guest
Nazdar

pekna statistika....faktom ostava, ze takto nejak to vypadalo v podstate i pred rokom....len Fenix nahradil JA a V su na druhom mieste.....a ak mam byt otvoreny, no, vzhladom k tomu, ze uz nehram tuto bezcielnu frasku, otvoreny mozem byt, o rok to bude statisticky vyzerat stejne, len Fenix sa bude volat Jesita, V sa bude volat Pomoc a RoR sa bude tradicne volat Nemam cas. Prehrabal som sa z nudy vo forume, precital som si prispevky o konci sveta a vlastne som zistil, ze polovica hracov, ktori o konci sveta pisali, su schizofrenici.....
Neuveritelna schizofrenia...na fore so slovami, uz aby to skoncilo, uz ma to nebavi, urobme spolocne tomu koniec a v hre? Intrigy, konspiracie a nekonecna tuzba byt prvy......konec koncov cielom tejto hry bolo, ze nakoniec musi niekto vyhrat. Otazka je, ci je to vitazstvo dalsie roky preberat barbarky /predpokladam, ze moje barbarky sa este stale preberaju:D/.......

Jedno je ale uplne iste....Fenix bez V vitazom nebude, tak ako RoR bez Fenixa......jedinym riesenim je to naozaj nechat pokracovat a vitaz bude vlastne ten, ktory najdlhsie vydrzi prihlasovat sa na S3....neviem si totiz ani predstavit, ako by v skutocnosti vyzeral boj tychto troch kmenov o prvenstvo.....absurdne a nemozne.....

preco ?

Lebo diplomacia troch kralov, bossov kmenov je sice nadherne vyzerajuca, idilicka diplomaticka vojna, no v skutocnosti je to celkom inak.
Hraci tychto kmenov sa bez vedomia svojich sukmenovcov v susedstvach velmi casto podporuju a tak je vlastne nemozne dokoncit tuto hru tak, ako si to jej tvorca predstavoval...

Ak by ste sa donekonecna nehrali na velkych a jedinecnych, uz davno ste mohli urobit to, co ste popisovali vo svojich krasnych prispevkoch a spojili sa v jeden kmen. Pre vsetkych hracov inych kmenov by to bol impulz, ze to naozaj myslite vazne a S3 bol uz davno minulostou. Lenze to vy urobit v skutocnosti nechcete. Stale sa mylne domnievate, ze prave vas kmen bude ten, ktory to nakoniec vyhra. Ano, jeden to vyhra urcite....jeho vodca, kedysi 20 rocny zaciatocnik na S3, sa stene prvym 70 rocnym vitazom na S3. Verejne mu napisu nick do siene slavy a hned na to umrie na infarkt, ktory mu sposobila neuveritelna radost z vitazstva...


to je fakt dobre.....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Hlavne som si dovolil napisat tento prispevok pre tych hracov, ktori este stale dufaju, ze koniec sveta S3 pride po dohovore silakov v prvej trojke. Naozaj nepride. Jedinym riesenim, pretoze v tejto hre uz o nic nejde, je skoncit sam a nespoliehat sa na druhych....uz to, ze ste to vydrzali viac, ako tri roky, je velkym vitazstvom kazdeho z Vas..


S heslom "Hura na barbarky" vas zdravi cerstvy vyherca Lotta. Tiez tam o nic nejde, len sest cisel, ale vitazstvo, na rozdiel od S3, stoji za to..:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
Asi tě budu muset pozvat na návštěvu, aby jsi se podíval kde ten konec světa vázne a kam se to pohlo.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Nazdar

pekna statistika....faktom ostava, ze takto nejak to vypadalo v podstate i pred rokom....len Fenix nahradil JA a V su na druhom mieste.

Teď se to truchu pohlo .. kmeny FENIX a HOPE se spojují v jeden celek.

Doufám,že ostatní kmeny nebo hráči se přidají taky. :yeah
Vedení kmene FENIX odpoví jistě každému hráči na jeho případný dotaz jak ukončit cz3.

Bohužel kmeny +RoR+ a kmen08 dle jejich vyjádřování u toho chtějí sedět do důchodu.
makaro přesně jsi to se špetkou černého humoru napsal. :thumb
jeho vodca, kedysi 20 rocny zaciatocnik na S3, sa stene prvym 70 rocnym vitazom na S3.:wacko
 

DeletedUser

Guest
Habrton: nj - makaro se docela trefil :rofl

(viz. screen ze společného fóra RoR, fenixe a kmenu08 :D)
[SPOIL]
screen01zs.png
[/SPOIL]
 
Nahoru