• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

Chcete, aby sa svet 3 skončil?

  • Áno, dohodnite sa na tom vodcovia kmeňov medzi sebou

    Hlasy: 30 55,6%
  • Áno, riešim to po svojom, končím s DK

    Hlasy: 6 11,1%
  • Nie, chcem dohrať do konca i za cenu, že to bude trvať ďalších pár rokov

    Hlasy: 12 22,2%
  • Nie, nebudem sa predsa dohodovať s nepriateľom

    Hlasy: 6 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    54

DeletedUser

Guest
kmen ror nevstupi do mladšieho kmena ako je sám kmen. Ked prejdu som za ukončenie sveta,po uvedomení kmen je najstarší na tomto svete a ked koniec jedine po názvom ror

s pozdravom unavený král +RoR+ stenlay
 

DeletedUser

Guest
tak se sešlo pár hlav v lidovědemokratickém rohanu dohromady a vymysleli další z argumentů proč ne.... Bravo, trvalo vám to docela dlouho, přijít na něco kloudného a neprůstřelného..... Kdo se aspoň trochu orientuje, tomu to ale přijde jako definitivní tečka frašky.

tu nejde o rohan, tu jde jen o paličatost lidí z vedení rohanu, kteří mají pod palcem valnou část účtů
 

DeletedUser

Guest
Jenže, Valerine, takoví lidé jsou napříč celými Kmeny...proto trojka jen tak neskončí. Budou si dál v klidu požírat barbarky, do nekonečna klikat na mince...a k ničemu to nepovede. A až to jednoho krásnýho dne (za mnoho let) opravdu vyšumí do ztracena, zbude u pár compů pár lidí, kteří budou najednou rozčarovaní, že jim někdo vzal jejich (nesmyslnou) životní náplň a budou nešťastní, protože budou mít najednou spoustu času, se kterým si nebudou vědět rady...
 

DeletedUser

Guest
Přiznám se, kdysi mě to frustrovalo...obzvlášť po tom, co vznikl FENIX a nejprve to vypadalo tak krásně, že to bude soukmení=JA= UFG a Rohanů.... nepředstavitelný zmar nastal, když byli rohani povoláni zpátky... Ale fajn, tehdá stenlay tvrdil/a že počkají do konce prázdnin, že do té doby stejně spousta lidí zešedne a že po konci prázdnin možná pak se to začalo polarizovat a hrotit..... "My nechceme končit a vy všichni jste hnusné nepřející individua, která nám kazí hru a chtějí nás odstřihnout od virtuálního jha, které si tu syslíme." Furt to ale mělo takovou dtskou logiku a nebylo to podloženo žádnými racionálními argumenty proč nepřestoupit, stále to byo jen o tom my chceme hrát dál a vy si dělejte co chcete. Občasné pokusy o argumentaci... vy jste přijali legii, a s tou my nebudeme nedoznaly úspěchu a byly snadno vyvratitelné, tak přišlo toto řešení. Škoda, že tady již není kyselina. To byl myslím jeden z prvních kmenů ne?
A řešení... tak pojďte k nám, když chcete konec, tak to je naprosto účelové. Není lepší datum kdy zkončit, než datum, které si sám určím že? A jak jsem ponal novou tvář rohanského vedení, tak to by sice pojalo FENIX za svůj, ale dále by se zakonzervovalo a žádné další snahy o konec by neprovádělo... občas by vyhodili někoho enaktivního, jak mají ve zvyku..... Otázkou je, jestli by chtěli lidi z FENIXU přejít... já osobně nesnáším vydírání, na zakladě iracionálnosti. Přijde mi to, jak malé děcko v obchodďáku, které ještě nechce z toho děského koutku a tak se šprajcne vkuličkovém bazénu a řekne rodičům " no tak si sem pojďte za mnou.... já půjdu až se mi bude chtít a je jedno, že rodiče jsou unavení z celého nákupu, že mají tašek plno..... malé děcko má prostě svou hlavu.
 

DeletedUser2901

Guest
Nesouhlasím Tap...
Kdyby byli napříč celým hráčským spektrem, tak by nebyli už 2 světy ukončeny...
Prostě je to tak, že +RoR+ nechce svět ukončit, a vymlouvá se na vše možné i nemožné, jen aby to nešlo...
 

DeletedUser

Guest
Cafte......

Ved sa tym rohanom netreba divit...proste ich ta hra bavi, maju dobry pocit, ze RoR je ten najstarsi a najslavnejsi kmen, su to naj bojovnici, uzasna parta a hlavne s neodmakcenym nazorom dohrat to cele a ukazat svetu, ze na trojocke boli prave rohani ti, ktori 17 rokov od konca sveta 3 /pretoze podla mna S3 skoncila uz na jar tohto roka/ prebrali poslednu barbarku, poratali si body a potom sa vsetci hromadne nechaju vyfotografovat pred nastartovanou V3S a s vlajkou Cech, Moravy, Slezka a Slovenska, s fotkami Klausa, Radicovej a Papeza.

Netreba im nic vycitat, treba ich nechat v tomto usili, pretoze vy za 17 rokov budete mat velke deti, vnucata, chalupy, auta, milenky a zivotne radosti a oni zase 576 000 000 bodov na ucte pod nickom Stanley, nazov kmena v siene slavy, znicene oci od monitorov a absolutnu stratu pojmu o realnom zivote.....:rofl:rofl:rofl:rofl

tymto Vas, RoR, a vsetkych ostatnych srdecne zdravim so slnecneho, ale uprsaneho Hanoya, mesta sikmich a malych, ale krasnych dievcat.
 

DeletedUser2901

Guest
Ehm, to ti ty krásný, šikmooký a lehce nažloutlý děvčata sahají tak akorát k pasu, ne? :D

Takže také zdravím ze západních Sudet ČR, počasí nic moc, vítr mi odfoukl skoro už i to auto s milenkou a dětma, a to nemluvím o baráku... :D
Takže znovu řádím na kmenech, ty vítr hned tak neodfoukne... :D
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím Tap...
Kdyby byli napříč celým hráčským spektrem, tak by nebyli už 2 světy ukončeny...
Prostě je to tak, že +RoR+ nechce svět ukončit, a vymlouvá se na vše možné i nemožné, jen aby to nešlo...

Ok, upřesním: napříč hráčským spektrem S3...o ty ještě občas myšlenkou/pohledem zavadím, ostatní mě neberou (a údajně není oč stát...)

Btw, K.ille, Ty už máš děti?? Nebo jsi je jen "vyženil"?
 

DeletedUser

Guest
Není to napříč spektrem. je to jen o několika jedincích.

osobně bych tvrdil, že s3 opravdu prodlužují vzásadě jen 2 lidé.
Tedy 6 očí 6 rukou 3 hlavy (myslím že dohromady 2 děti, ale nejsem si jist)
Jeden ze Slovenska, druhý snad severní morava.

Pokud by se titu rozhodli skončit, tak skopnčí s3
 

DeletedUser

Guest
Miki, většinou k Tvým teoriím nic nepřidávám...ale tentokrát bych si dovolila připočítat ještě jeden pár rukou ;)
 
Nahoru